Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
POLONIA KIEŁCZ |
1 |
4 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-08-27 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
4 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-08-28 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-08-28 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
THRASH LIPINY |
0 |
2 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-08-28 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
1 |
4 |
SPARTA SŁAWA |
2016-08-28 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-09-03 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Studzieniec (Studzieniec ) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-03 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
SPARTA SŁAWA |
2 |
2 |
THRASH LIPINY |
2016-09-03 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
8 |
2 |
POLONIA KIEŁCZ |
2016-09-04 |
14:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
0 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2016-09-04 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
TOPOLA ŁUPICE |
3 |
5 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-09-11 |
13:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
0 |
3 |
SPARTA SŁAWA |
2016-09-11 |
14:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-09-11 |
14:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
MODRZEW MODRZYCA |
4 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-09-11 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
THRASH LIPINY |
1 |
1 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2016-09-11 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2 |
5 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-09-17 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Studzieniec (Studzieniec ) |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-17 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA SŁAWA |
5 |
2 |
POLONIA KIEŁCZ |
2016-09-17 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
10 |
1 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2016-09-18 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
0 |
0 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-09-18 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
TOPOLA ŁUPICE |
1 |
2 |
THRASH LIPINY |
2016-09-18 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
4 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-09-24 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
POLONIA KIEŁCZ |
3 |
1 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2016-09-25 |
12:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2 |
3 |
TOPOLA ŁUPICE |
2016-09-25 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Bobrowniki, Lipowa 1 |
THRASH LIPINY |
3 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-09-25 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
0 |
SPARTA SŁAWA |
2016-09-25 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
4 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-09-25 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
POGOŃ WSCHOWA |
1 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-10-01 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA SŁAWA |
0 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-10-01 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
5 |
2 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-02 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-10-02 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Studzieniec (Studzieniec ) |
THRASH LIPINY |
2 |
0 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2016-10-02 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
0 |
2 |
POLONIA KIEŁCZ |
2016-10-02 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
1 |
SPARTA SŁAWA |
2016-10-08 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
1 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-10-09 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
POLONIA KIEŁCZ |
2 |
2 |
THRASH LIPINY |
2016-10-09 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-10-09 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
MODRZEW MODRZYCA |
3 |
5 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2016-10-09 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
4 |
TOPOLA ŁUPICE |
2016-10-09 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA SŁAWA |
2 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-10-15 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
3 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-10-15 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Czciradz Arena (Czciradz) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
3 |
2 |
POLONIA KIEŁCZ |
2016-10-16 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
ZORZA NOWE ŻABNO |
0 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-10-16 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
THRASH LIPINY |
2 |
2 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-16 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
1 |
2 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-10-16 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LKP STYPUŁÓW |
3 |
0 |
TOPOLA ŁUPICE |
2016-10-22 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
0 |
3 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-23 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
2 |
SPARTA SŁAWA |
2016-10-23 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
(Wschowa, Sportowa 5) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
0 |
0 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2016-10-23 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
0 |
THRASH LIPINY |
2016-10-23 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
POLONIA KIEŁCZ |
3 |
3 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-10-23 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
3 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2016-10-29 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
SPARTA SŁAWA |
5 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-10-29 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
3 |
2 |
MODRZEW MODRZYCA |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Lipowa 1, Bobrowniki |
POLONIA KIEŁCZ |
1 |
1 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
THRASH LIPINY |
1 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
2 |
3 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LKP STYPUŁÓW |
5 |
1 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2016-11-05 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
4 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-11-06 |
13:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
6 |
4 |
SPARTA SŁAWA |
2016-11-06 |
13:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
1 |
THRASH LIPINY |
2016-11-06 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
MODRZEW MODRZYCA |
5 |
1 |
POLONIA KIEŁCZ |
2016-11-06 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
TOPOLA ŁUPICE |
0 |
4 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-11-06 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko Łupice (Łupice .) |
POLONIA KIEŁCZ |
2 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2016-11-13 |
13:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
(Kiełcz 1) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
0 |
0 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2016-11-13 |
13:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
3 |
0 |
TOPOLA ŁUPICE |
2016-11-20 |
13:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
1 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2017-04-01 |
16:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
LKP STYPUŁÓW |
5 |
0 |
POLONIA KIEŁCZ |
2017-04-02 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
POGOŃ WSCHOWA |
5 |
0 |
THRASH LIPINY |
2017-04-02 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2 |
2 |
POGOŃ WSCHOWA |
2017-04-09 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
Bobrowniki, Lipowa 11 |
POLONIA KIEŁCZ |
4 |
5 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2017-04-09 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
(Kiełcz 1) |
THRASH LIPINY |
1 |
1 |
SPARTA SŁAWA |
2017-04-09 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
1 |
5 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2017-04-09 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
Boisko Łupice (Łupice .) |
MODRZEW MODRZYCA |
0 |
5 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2017-04-09 |
16:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
3 |
0 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-04-22 |
16:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
LKP STYPUŁÓW |
4 |
5 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-04-23 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
1 |
1 |
THRASH LIPINY |
2017-04-23 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
SPARTA SŁAWA |
1 |
1 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-04-23 |
17:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
LKP STYPUŁÓW |
9 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2017-04-30 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
0 |
4 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2017-04-30 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Bobrowniki, Lipowa 11 |
POLONIA KIEŁCZ |
3 |
2 |
SPARTA SŁAWA |
2017-04-30 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
(Kiełcz 1) |
THRASH LIPINY |
3 |
4 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-04-30 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
MODRZEW MODRZYCA |
0 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2017-04-30 |
16:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
8 |
1 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-05-03 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
SPARTA SŁAWA |
3 |
1 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-05-03 |
13:30 |
12 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
2 |
3 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-05-06 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko Łupice (Łupice .) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
4 |
3 |
THRASH LIPINY |
2017-05-07 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Kożuchów, Zielonogórska 24 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-05-07 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
POGOŃ WSCHOWA |
2 |
2 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-05-07 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
1 |
3 |
POLONIA KIEŁCZ |
2017-05-07 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
3 |
2 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2017-05-14 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
1 |
2 |
THRASH LIPINY |
2017-05-14 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Bobrowniki, Lipowa 11 |
LKP STYPUŁÓW |
4 |
4 |
POGOŃ WSCHOWA |
2017-05-14 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
MODRZEW MODRZYCA |
3 |
3 |
SPARTA SŁAWA |
2017-05-14 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
POLONIA KIEŁCZ |
8 |
4 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-05-14 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
(Kiełcz 1) |
SPARTA SŁAWA |
1 |
4 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-05-20 |
13:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-05-20 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
1 |
3 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-05-21 |
13:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Kożuchów, Zielonogórska 24 |
POGOŃ WSCHOWA |
4 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2017-05-21 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
THRASH LIPINY |
5 |
3 |
POLONIA KIEŁCZ |
2017-05-21 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2 |
5 |
SPARTA SŁAWA |
2017-05-27 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
LKP STYPUŁÓW |
6 |
1 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2017-05-28 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
2 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-05-28 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
0 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2017-05-28 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
POLONIA KIEŁCZ |
4 |
2 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-05-28 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
(Kiełcz 1) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
4 |
1 |
POLONIA KIEŁCZ |
2017-06-03 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
ZORZA NOWE ŻABNO |
4 |
2 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2017-06-03 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
SPARTA SŁAWA |
0 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2017-06-03 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
THRASH LIPINY |
1 |
2 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-06-04 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
TOPOLA ŁUPICE |
2 |
8 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-06-04 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Łupice (Łupice .) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
1 |
3 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-06-11 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .) |
LKP STYPUŁÓW |
9 |
1 |
THRASH LIPINY |
2017-06-11 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
3 |
0 |
SPARTA SŁAWA |
2017-06-11 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
MODRZEW MODRZYCA |
1 |
4 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
2017-06-11 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
5 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
2017-06-11 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
POGOŃ WSCHOWA |
3 |
0 |
POLONIA KIEŁCZ |
2017-06-15 |
16:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
POGOŃ WSCHOWA |
5 |
2 |
TOPOLA ŁUPICE |
2017-06-18 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
(Wschowa, Sportowa 5) |
AMATOR II BOBROWNIKI |
1 |
6 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-06-18 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Bobrowniki, Lipowa 11 |
POLONIA KIEŁCZ |
2 |
1 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-06-18 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
(Kiełcz 1) |
SPARTA SŁAWA |
4 |
5 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
2017-06-18 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
THRASH LIPINY |
2 |
1 |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
2017-06-18 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Thrasch Attack Lipiny (Lipiny 1) |
BŁĘKITNI WIERZBNICA |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
14 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
AMATOR II BOBROWNIKI |
b/d |
b/d |
20 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
b/d |
b/d |
13 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POGOŃ WSCHOWA |
b/d |
b/d |
15 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POLONIA KIEŁCZ |
b/d |
b/d |
21 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
THRASH LIPINY |
b/d |
b/d |
19 |
2016/2017 |
W |
|
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZORZA NOWE ŻABNO |
b/d |
b/d |
17 |
2016/2017 |
W |
|
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
22 |
2016/2017 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
MODRZEW MODRZYCA |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
12 |
2016/2017 |
W |
|
SPARTA SŁAWA |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
16 |
2016/2017 |
W |
|
TOPOLA ŁUPICE |
3 |
0 |
KORONA II WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko Łupice (Łupice .) |