Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BIZON WILKOWO |
2 |
5 |
KLON BABIMOST |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
5 |
ZORZA MOSTKI |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LECH SULECHÓW |
3 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-08-21 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-08-21 |
17:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
KLON BABIMOST |
3 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-08-28 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
6 |
BIZON WILKOWO |
2016-08-28 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
4 |
3 |
ZORZA MOSTKI |
2016-08-28 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
SCHNUG CHOCIULE |
7 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Sportowa 2, Zbąszynek |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
8 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2016-08-28 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-09-03 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
5 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-09-03 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-09-03 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
3 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-09-03 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BIZON WILKOWO |
1 |
5 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-09-04 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
1 |
1 |
KLON BABIMOST |
2016-09-04 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
ZORZA MOSTKI |
2 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-09-04 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-09-11 |
13:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Sportowa 2, Zbąszynek |
KLON BABIMOST |
1 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2016-09-11 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
3 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-09-11 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
BIZON WILKOWO |
6 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-09-11 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2016-09-11 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-09-11 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-09-11 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
3 |
KLON BABIMOST |
2016-09-17 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-09-17 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-09-17 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-09-17 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
7 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-09-17 |
17:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA MOSTKI |
1 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-09-18 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2016-09-18 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-09-24 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2016-09-25 |
13:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SPARTAK BUDACHÓW |
5 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-09-25 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
BIZON WILKOWO |
3 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
KLON BABIMOST |
3 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-09-25 |
16:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
5 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2016-10-01 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-10-01 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
3 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-10-01 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-10-01 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA MOSTKI |
1 |
2 |
KLON BABIMOST |
2016-10-02 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
0 |
4 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
6 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-10-02 |
15:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
7 |
6 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-10-08 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
7 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-10-09 |
12:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
5 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-10-09 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
BIZON WILKOWO |
5 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
KLON BABIMOST |
0 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2016-10-09 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-10-15 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-10-15 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
LECH SULECHÓW |
5 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-10-15 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZORZA MOSTKI |
1 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2016-10-16 |
14:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
4 |
KLON BABIMOST |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-10-16 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2016-10-22 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-10-22 |
16:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BIZON WILKOWO |
1 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
0 |
5 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
KLON BABIMOST |
7 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-10-23 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-10-23 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
9 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-10-29 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2016-10-29 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
0 |
KLON BABIMOST |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-10-30 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2016-11-05 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LECH SULECHÓW |
0 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2016-11-05 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
4 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2016-11-06 |
13:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BIZON WILKOWO |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2016-11-06 |
13:30 |
12 |
2016/2017 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
1 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
4 |
2 |
KLON BABIMOST |
2016-11-06 |
14:00 |
12 |
2016/2017 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2016-11-12 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2016-11-12 |
14:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
2 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2016-11-13 |
13:00 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
5 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2016-11-13 |
13:30 |
13 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-03-18 |
15:30 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2017-03-19 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-03-19 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-03-19 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
KLON BABIMOST |
4 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
4 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
4 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-03-19 |
15:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
8 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-03-25 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
6 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-03-25 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
ZORZA MOSTKI |
1 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-03-25 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
2 |
KLON BABIMOST |
2017-03-25 |
15:30 |
15 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
LECH SULECHÓW |
3 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-03-25 |
16:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
0 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-03-26 |
14:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
BIZON WILKOWO |
1 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-03-26 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2017-04-01 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
3 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-04-01 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2017-04-02 |
14:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
KLON BABIMOST |
3 |
0 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-04-02 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2017-04-02 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Sportowa , Zbąszynek |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
6 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-04-02 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-04-02 |
16:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
9 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-04-08 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-04-08 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-04-08 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
7 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2017-04-08 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-04-09 |
15:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
LECH SULECHÓW |
3 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-04-09 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-04-09 |
16:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-04-23 |
12:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-04-23 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-04-23 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
BIZON WILKOWO |
6 |
8 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-04-23 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-04-23 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2017-04-23 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
3 |
ZORZA MOSTKI |
2017-04-23 |
16:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA MOSTKI |
2 |
4 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-04-29 |
15:30 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-04-29 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-04-29 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LECH SULECHÓW |
2 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2017-04-29 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
5 |
1 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-04-30 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SCHNUG CHOCIULE |
6 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-04-30 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
5 |
5 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-04-30 |
16:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
1 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2017-05-06 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
4 |
1 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-05-06 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
KLON BABIMOST |
4 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2017-05-07 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
BIZON WILKOWO |
5 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-05-07 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
0 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-05-07 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Sportowa , Zbąszynek |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-05-07 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-05-07 |
16:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
5 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-05-13 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LECH SULECHÓW |
3 |
7 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-05-13 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
3 |
KLON BABIMOST |
2017-05-13 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-05-14 |
15:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-05-14 |
16:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2017-05-14 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-05-14 |
17:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2017-05-20 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
4 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-05-20 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-05-20 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Zbąszynek, Sportowa 2 |
KLON BABIMOST |
14 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-05-21 |
15:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-05-21 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2017-05-21 |
16:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-05-21 |
17:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
4 |
LECH SULECHÓW |
2017-05-27 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-05-28 |
14:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2017-05-28 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA MOSTKI |
4 |
2 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-05-28 |
15:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
3 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
0 |
KLON BABIMOST |
2017-05-28 |
17:00 |
23 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
LECH SULECHÓW |
1 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-06-03 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-06-03 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-06-04 |
15:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
BIZON WILKOWO |
3 |
10 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-06-04 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
3 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2017-06-04 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-06-04 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-06-04 |
17:00 |
24 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KLON BABIMOST |
8 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
4 |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
6 |
MEDYK CIBÓRZ |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2017-06-10 |
17:00 |
25 |
2016/2017 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BIZON WILKOWO |
2 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI TOPORÓW |
8 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
5 |
ZORZA MOSTKI |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LECH SULECHÓW |
3 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MEDYK CIBÓRZ |
2 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
1 |
KLON BABIMOST |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
6 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2017-06-17 |
17:00 |
26 |
2016/2017 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |