Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ZORZA KOWALÓW. |
1 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA. |
2016-04-02 |
11:00 |
1 |
2015/2016 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2 |
4 |
STAL SULĘCIN. |
2016-04-03 |
13:00 |
1 |
2015/2016 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2 |
3 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
2016-04-06 |
16:30 |
1 |
2015/2016 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
KS LUBNIEWICZANKA. |
1 |
3 |
STAL SULĘCIN. |
2016-04-09 |
11:00 |
2 |
2015/2016 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
ZORZA KOWALÓW. |
1 |
6 |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2016-04-09 |
13:00 |
2 |
2015/2016 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
0 |
7 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2016-04-10 |
11:00 |
2 |
2015/2016 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN. |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
2016-04-16 |
10:30 |
3 |
2015/2016 |
W |
Żubrów |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
5 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA. |
2016-04-17 |
12:00 |
3 |
2015/2016 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
11 |
0 |
ZORZA KOWALÓW. |
2016-04-17 |
13:00 |
3 |
2015/2016 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA. |
4 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
2016-04-23 |
11:00 |
4 |
2015/2016 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
1 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2016-04-24 |
11:00 |
4 |
2015/2016 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
ZORZA KOWALÓW. |
0 |
9 |
STAL SULĘCIN. |
2016-04-24 |
13:00 |
4 |
2015/2016 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
1 |
10 |
KS LUBNIEWICZANKA. |
2016-05-01 |
11:00 |
5 |
2015/2016 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
STAL SULĘCIN. |
3 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2016-05-02 |
10:30 |
5 |
2015/2016 |
W |
Żubrów |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
9 |
2 |
ZORZA KOWALÓW. |
2016-05-05 |
16:00 |
5 |
2015/2016 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN. |
3 |
4 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2016-05-07 |
10:30 |
6 |
2015/2016 |
W |
Żubrów |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
10 |
1 |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2016-05-08 |
11:00 |
6 |
2015/2016 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2 |
0 |
ZORZA KOWALÓW. |
2016-05-10 |
16:30 |
7 |
2015/2016 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN. |
3 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA. |
2016-05-11 |
16:30 |
7 |
2015/2016 |
W |
Żubrów |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
2016-05-11 |
17:00 |
7 |
2015/2016 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA. |
1 |
2 |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2016-05-14 |
14:00 |
8 |
2015/2016 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
1 |
5 |
STAL SULĘCIN. |
2016-05-15 |
11:00 |
8 |
2015/2016 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
KS LUBNIEWICZANKA. |
6 |
1 |
ZORZA KOWALÓW. |
2016-05-17 |
17:00 |
6 |
2015/2016 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
3 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA. |
2016-05-22 |
11:00 |
9 |
2015/2016 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZORZA KOWALÓW. |
0 |
13 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2016-05-23 |
17:00 |
8 |
2015/2016 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
6 |
0 |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
2016-05-25 |
15:30 |
9 |
2015/2016 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
STAL SULĘCIN. |
8 |
0 |
ZORZA KOWALÓW. |
2016-05-25 |
16:30 |
9 |
2015/2016 |
W |
Żubrów |
ZORZA KOWALÓW. |
0 |
11 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. |
2016-05-28 |
13:00 |
10 |
2015/2016 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
KS LUBNIEWICZANKA. |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN. |
2016-05-28 |
14:00 |
10 |
2015/2016 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
UKS POLONIA SŁUBICE. |
0 |
4 |
STAL SULĘCIN. |
2016-05-31 |
17:00 |
10 |
2015/2016 |
W |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |