Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-08-31 |
11:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Żary |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
1 |
4 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-08-31 |
11:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
PIAST KARNIN |
2 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-08-31 |
13:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
3 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-08-31 |
14:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
3 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-09-03 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
4 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-03 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
PIAST KARNIN |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-09-03 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Łagodzińska 26, Gorzów Wielkopolski |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
6 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-03 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-09-06 |
12:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-09-07 |
11:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Żary |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
8 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-07 |
11:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
11 |
0 |
PIAST KARNIN |
2014-09-07 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ARKA NOWA SÓL |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2014-09-10 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
7 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-09-10 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Lubrza |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-09-10 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
6 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-10 |
17:30 |
4 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
ARKA NOWA SÓL |
4 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-14 |
11:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-14 |
11:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Żary |
PIAST KARNIN |
1 |
2 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-09-14 |
13:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Brak adresu o id:65110 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
4 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-14 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ARKA NOWA SÓL |
4 |
5 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-09-21 |
11:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-21 |
11:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Żary |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
6 |
0 |
PIAST KARNIN |
2014-09-21 |
11:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
5 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-09-21 |
14:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
PIAST KARNIN |
8 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-24 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Brak adresu o id:65110 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-24 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
FORMACJA PORT 2000 |
1 |
5 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-25 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
ARKA NOWA SÓL |
4 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-28 |
11:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
FORMACJA PORT 2000 |
6 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-28 |
11:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
2 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-28 |
13:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Brak adresu o id:65110 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-09-28 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-10-01 |
16:30 |
7 |
2014/2015 |
J |
Żary 1 |
STAL SULĘCIN |
4 |
0 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-10-04 |
15:30 |
9 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
3 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-10-05 |
12:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
1 |
PIAST KARNIN |
2014-10-05 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Żary 1 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-10-05 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-10-11 |
11:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
6 |
STAL SULĘCIN |
2014-10-12 |
10:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
FORMACJA PORT 2000 |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-10-12 |
11:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Lubrza |
PIAST KARNIN |
1 |
4 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-10-12 |
13:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Brak adresu o id:65110 |
PROMIEŃ ŻARY |
8 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-10-19 |
11:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Żary |
PIAST KARNIN |
0 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-10-19 |
13:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Brak adresu o id:65110 |
STAL SULĘCIN |
8 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-10-19 |
14:30 |
11 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin 2 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
13 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-10-22 |
15:30 |
11 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra 23 |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-10-26 |
11:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
0 |
PIAST KARNIN |
2014-10-26 |
11:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Lubrza |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
12 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-10-26 |
11:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-10-26 |
12:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-11-09 |
11:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Lubrza |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-11-09 |
11:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Żary |
PIAST KARNIN |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-11-09 |
13:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-11-09 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-11-16 |
11:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Matejki 25, Nowa Sól |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
FORMACJA PORT 2000 |
2014-11-16 |
11:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2014-11-16 |
11:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
STAL SULĘCIN |
2 |
6 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2014-11-16 |
12:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
0 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-03-22 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
(Zielona Góra, Sulechowska 23) |
FORMACJA PORT 2000 |
9 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-03-29 |
11:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
1 |
PIAST KARNIN |
2015-03-29 |
11:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-03-29 |
12:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
PIAST KARNIN |
2015-04-01 |
16:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL SULĘCIN |
1 |
4 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-04-01 |
17:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-04-12 |
11:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-04-12 |
11:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
0 |
0 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-04-12 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-04-19 |
11:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
PIAST KARNIN |
1 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-04-19 |
13:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-04-19 |
16:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
0 |
PIAST KARNIN |
2015-04-26 |
11:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-04-26 |
11:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
13 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-04-26 |
15:30 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
FORMACJA PORT 2000 |
0 |
4 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-04-29 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
STAL SULĘCIN |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-04-29 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
8 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-04-30 |
13:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-05-03 |
11:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
3 |
PIAST KARNIN |
2015-05-03 |
11:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
5 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-05-03 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STAL SULĘCIN |
4 |
3 |
PIAST KARNIN |
2015-05-10 |
11:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
7 |
3 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-05-10 |
12:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
0 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-05-10 |
14:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
(Zielona Góra, Sulechowska 23) |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2015-05-17 |
11:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
ARKA NOWA SÓL |
2 |
1 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-05-17 |
12:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
PIAST KARNIN |
0 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-05-17 |
14:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-05-20 |
16:30 |
24 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-05-20 |
16:30 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
PIAST KARNIN |
2015-05-20 |
16:30 |
24 |
2014/2015 |
W |
(Zielona Góra, Sulechowska 23) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
0 |
PIAST KARNIN |
2015-05-22 |
18:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
FORMACJA PORT 2000 |
2 |
2 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-05-23 |
11:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2015-05-24 |
12:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-05-31 |
11:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL SULĘCIN |
0 |
6 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-05-31 |
11:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
PIAST KARNIN |
4 |
0 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-05-31 |
13:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
1 |
FORMACJA PORT 2000 |
2015-06-04 |
13:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
13 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
2015-06-04 |
13:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-06-04 |
13:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
PIAST KARNIN |
11 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-06-07 |
13:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-06-07 |
13:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2015-06-07 |
13:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
(Zielona Góra, Sulechowska 23) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
FORMACJA PORT 2000 |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
28 |
2014/2015 |
W |
Port 2000 Mostki (Mostki 1) |
PIAST KARNIN |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
18 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ARKA NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
FORMACJA PORT 2000 |
b/d |
b/d |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PIAST KARNIN |
b/d |
b/d |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
b/d |
b/d |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
b/d |
b/d |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STELMET UKP II ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |