Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
4 |
0 |
KKS ZABRZE |
2020-08-29 |
12:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
WARTA GORZÓW (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
0 |
1 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-08-29 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko syntetyczne "Zagłębie" (Sosnowiec, Kresowa 1) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-08-29 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
5 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-08-29 |
15:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
3 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-08-30 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
0 |
0 |
KS UNIA OPOLE |
2020-08-30 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2 |
2 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2020-09-05 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe w Błotnicy St. (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
KKS ZABRZE |
3 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2020-09-06 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
3 |
6 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2020-09-06 |
13:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MORiS Chorzów (Chorzów, Pokoju 6) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
1 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2020-09-06 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
4 |
5 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2020-09-06 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5) |
KS UNIA OPOLE |
0 |
1 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-09-06 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Centrum Sportu (Opole, Wandy Rutkiewicz 10) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
3 |
KKS ZABRZE |
2020-09-12 |
14:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
0 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-09-12 |
14:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Orła Białego (Długie, Turystyczna 14) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2020-09-13 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
4 |
0 |
KS UNIA OPOLE |
2020-09-13 |
15:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Wawrów |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
6 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-09-13 |
15:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko syntetyczne "Zagłębie" (Sosnowiec, Kresowa 1) |
KKS ZABRZE |
6 |
0 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2020-09-19 |
12:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
8 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2020-09-19 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MORiS Chorzów (Chorzów, Pokoju 6) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
9 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2020-09-20 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
WARTA GORZÓW (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-09-20 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
0 |
0 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2020-09-20 |
16:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8) |
KS UNIA OPOLE |
1 |
3 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-09-20 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
1 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-09-26 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe w Błotnicy St. (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2020-09-27 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-09-27 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
4 |
KS UNIA OPOLE |
2020-09-27 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
3 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2020-09-27 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Makowice 1 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
4 |
2 |
KKS ZABRZE |
2020-09-27 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
1 |
9 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-10-03 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MORiS Chorzów (Chorzów, Pokoju 6) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
4 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2020-10-03 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
10 |
2 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2020-10-04 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
WARTA GORZÓW (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
KKS ZABRZE |
0 |
2 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-10-04 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
5 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2020-10-04 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5) |
KS UNIA OPOLE |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-04 |
16:30 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
0 |
1 |
KKS ZABRZE |
2020-10-10 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe w Błotnicy St. (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
1 |
3 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2020-10-11 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
TKKF STILON GORZÓW |
2 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2020-10-11 |
12:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
0 |
3 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2020-10-11 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko syntetyczne "Zagłębie" (Sosnowiec, Kresowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-11 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
2 |
KS UNIA OPOLE |
2020-10-11 |
15:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
6 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2020-10-17 |
14:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
1 |
1 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-10-17 |
14:30 |
8 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5) |
KKS ZABRZE |
2 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-18 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KS UNIA OPOLE |
4 |
1 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-18 |
16:30 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
TKKF STILON GORZÓW |
6 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2020-10-24 |
12:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
5 |
0 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2020-10-24 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
1 |
5 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2020-10-24 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe w Błotnicy St. (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2 |
2 |
KS UNIA OPOLE |
2020-10-25 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KKS ZABRZE |
2020-10-25 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Chorzów, Filarowa |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
4 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2020-10-25 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-31 |
12:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
WARTA GORZÓW (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
6 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2020-10-31 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
2 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-10-31 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
9 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-31 |
14:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
KS UNIA OPOLE |
4 |
2 |
KKS ZABRZE |
2020-11-01 |
14:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
0 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2020-11-07 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
5 |
1 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2020-11-07 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe w Błotnicy St. (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
6 |
1 |
KS UNIA OPOLE |
2020-11-08 |
13:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Piłkarski (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
KKS ZABRZE |
1 |
4 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2020-11-08 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
PROMIEŃ ŻARY |
6 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2020-11-08 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2020-11-08 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
MORiS Chorzów (Chorzów, Pokoju 6) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
1 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2020-11-14 |
13:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
1 |
1 |
TKKF STILON GORZÓW |
2020-11-14 |
14:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
WARTA GORZÓW (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
3 |
1 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2020-11-15 |
14:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
5 |
1 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2020-11-22 |
12:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-03-20 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
|
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2021-03-28 |
12:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
|
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-04-10 |
b/d |
14 |
2020/2021 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-17 |
b/d |
15 |
2020/2021 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
7 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-04-24 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Józefa Hallera 6 , Opole |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-04-24 |
b/d |
16 |
2020/2021 |
W |
|
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2 |
1 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-04-25 |
11:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
WARTA GORZÓW ( Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37 ) |
KKS ZABRZE |
1 |
2 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-04-25 |
11:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
MOSiR Sparta Zabrze ( Zabrze, Adama Mickiewicza 66a ) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
2 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2021-04-25 |
16:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
12 |
0 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-04-25 |
17:30 |
16 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
TKKF STILON GORZÓW |
1 |
1 |
KKS ZABRZE |
2021-05-01 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
1 |
2 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-05-01 |
15:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko syntetyczne "Zagłębie" (Sosnowiec, Kresowa 1) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
6 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-05-01 |
15:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
OSiR ( Świdnica, Śląska 35 ) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-01 |
b/d |
17 |
2020/2021 |
W |
|
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
12 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-05-02 |
11:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
1 |
KS UNIA OPOLE |
2021-05-02 |
16:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
KKS ZABRZE |
1 |
0 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2021-05-08 |
17:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-08 |
b/d |
18 |
2020/2021 |
W |
|
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
3 |
1 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-05-09 |
11:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wawrów ( Wawrów ) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
3 |
1 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-05-09 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
MOSiR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
10 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-05-09 |
17:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
KS UNIA OPOLE |
1 |
3 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-05-09 |
17:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko szkolne ( Opole, Józefa Hallera 6 ) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
0 |
1 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-05-15 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko piłkarskie w Błotnicy Strzeleckiej ( Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25 ) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KS UNIA OPOLE |
2021-05-15 |
b/d |
19 |
2020/2021 |
W |
|
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
10 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-05-16 |
11:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski ( Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31 ) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
7 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-05-16 |
11:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
TKKF STILON GORZÓW |
1 |
1 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-05-16 |
11:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
0 |
KKS ZABRZE |
2021-05-16 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
SYRENA (Żary, Leśna 34) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
4 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-22 |
15:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
1 |
2 |
KKS ZABRZE |
2021-05-22 |
15:30 |
13 |
2020/2021 |
W |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
KKS ZABRZE |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-22 |
b/d |
20 |
2020/2021 |
W |
|
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
5 |
0 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2021-05-23 |
11:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
WARTA GORZÓW ( Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37 ) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2 |
4 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-05-23 |
14:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
OSiR ( Świdnica, Śląska 35 ) |
KS UNIA OPOLE |
4 |
1 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-05-23 |
17:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
Centrum Sportu ( Opole, Wandy Rutkiewicz 10 ) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-05-27 |
18:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
3 |
0 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-05-29 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Boisko piłkarskie w Błotnicy Strzeleckiej (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
0 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-05-29 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
KKS ZABRZE |
3 |
3 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-05-29 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-05-29 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
0 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-05-30 |
12:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
1 |
0 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-06-02 |
16:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
7 |
0 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2021-06-02 |
17:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko trawiaste AKS Niwka (Sosnowiec, Orląt Lwowskich 70) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-06-02 |
17:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
3 |
0 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-06-05 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko piłkarskie w Błotnicy Strzeleckiej (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
KKS ZABRZE |
4 |
1 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-06-05 |
16:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
MOSiR Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a) |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
UKS JASKÓŁKI - drużyna wycofana, walkower |
2021-06-06 |
11:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
|
KS UNIA OPOLE |
0 |
6 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-06 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
2 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-06-06 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
7 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-06-06 |
17:30 |
14 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
2 |
KS UNIA OPOLE |
2021-06-08 |
18:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
stadion sportowy (Różanki, Gorzowska 12) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
0 |
5 |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
2021-06-12 |
12:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
4 |
1 |
KS UNIA OPOLE |
2021-06-12 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko piłkarskie w Błotnicy Strzeleckiej (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
0 |
3 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-12 |
18:30 |
15 |
2020/2021 |
W |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
11 |
KKS ZABRZE |
2021-06-13 |
11:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
TKKF STILON GORZÓW |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-06-13 |
11:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
TKKF STILON GORZÓW |
0 |
2 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-06-17 |
18:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
3 |
KKP WARTA GORZÓW WLKP. |
2021-06-19 |
14:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
5 |
0 |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
2021-06-19 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski (Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31) |
KKS ZABRZE |
3 |
3 |
KS UNIA OPOLE |
2021-06-19 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
MOSiR Kończyce (Zabrze, Dorotki 1) |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
1 |
0 |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2021-06-19 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko piłkarskie w Błotnicy Strzeleckiej (Błotnica Strzelecka, Dworcowa 25) |
TKKF STILON GORZÓW |
3 |
2 |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
2021-06-19 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Leśna 2, Dobiegniew |
KS UNIA OPOLE |
0 |
7 |
KKS CZARNI II SOSNOWIEC |
2021-06-26 |
14:30 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko szkolne (Opole, Józefa Hallera 6) |
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW |
9 |
1 |
KKS ZABRZE |
2021-06-26 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3) |
MKS POLONIA PRÓSZKÓW |
0 |
5 |
TKKF STILON GORZÓW |
2021-06-26 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie (Prószków, Sportowa 1) |
MKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻAP |
0 |
0 |
LKS BŁOTNICA STRZELECKA |
2021-06-26 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
OSiR (Świdnica, Śląska 35) |
MUKS PS Kostrzyn/O |
2 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-06-26 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |