Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
KLON BABIMOST 3 1 CARGOVIA KARGOWA 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
KOMETA BUKÓW 2 1 IKAR ZAWADA 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stadion Buków (Buków)
KS RADOSZYN 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Boisko sportowe (Radoszyn)
LUBUSZE RUSINÓW 2 5 ZRYW RZECZYCA 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J ., Rzeczyca
METEOR JORDANOWO 1 7 BŁĘKITNI OŁOBOK 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stadion Gminny (Jordanowo 1)
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN 0 6 LECH SULECHÓW 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
NAFTA RYBAKI 1 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
ODRA GLIŃSK b/d b/d PAUZJE 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J
PAUZJE b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J
PAUZJE b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J
POLONIA NOWE KRAMSKO 1 3 OBRA TRZCIEL 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
RADOŚĆ STAROPOLE 4 3 VICTORIA SZCZANIEC 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Staropole (Staropole .)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 0 4 BÓBR BOBROWICE 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
SOKÓŁ ROZŁOGI 4 5 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J ., Wilkowo
STAL JASIEŃ 6 3 SPARTAK BUDACHÓW 2020-08-12 17:00 1 2020/2021 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
LIWNO ZABÓR 1 4 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2020-08-12 17:30 1 2020/2021 J Płoty, Sportowa 1
AMATOR BOBROWNIKI 4 1 PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Boisko K.S.Amator (Bobrowniki, Lipowa 2)
BŁĘKITNI II LUBIĘCIN 0 9 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
ISKRA JABŁONIEC 2 1 KWISA TRZEBÓW 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d PAUZJE 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE 0 8 MKS I NOWE MIASTECZKO 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Niegosławice (Niegosławice 1)
MKS II NOWE MIASTECZKO 1 5 BŁĘKITNI I LUBIĘCIN 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
NYSA TRZEBIEL 2 7 ŁKS ŁĘKNICA 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
ODRA RADNICA 0 7 ENERGETYK DYCHÓW 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Dychów
POLESIE BIAŁKÓW 0 4 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
RAPTUS DZIKOWICE 4 2 ISKRA MAŁOMICE 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Boisko Dzikowice (Dzikowice 1)
WKS ŁAZ 1 3 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI ŁAGÓW 0 14 KP ŚWIDNICA 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Boisko Łagów (Łagów 1)
ZORZA NOWE ŻABNO 0 5 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-08-19 17:00 1 2020/2021 J Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A)
BESKID BOŻNÓW 3 5 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2020-08-19 18:00 1 2020/2021 J Boisko Bożnów (Bożnów 1)
VICTORIA SIECIEBORZYCE 2 6 LZS CUPRUM CZCIRADZ 2020-08-19 18:00 1 2020/2021 J Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1)
POGOŃ II PRZYBORÓW 0 3 ODRA KLENICA 2020-09-02 17:00 1 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
AMATOR BOBROWNIKI 1 4 ODRA KLENICA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko K.S.Amator (Bobrowniki, Lipowa 2)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 5 SPARTA GRABIK 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BÓBR BOBROWICE 4 2 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 1 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ENERGETYK DYCHÓW 0 3 LZS KADO GÓRZYN 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 3 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
ISKRA JABŁONIEC 0 1 ŁKS ŁĘKNICA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 4 3 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
KLON BABIMOST 1 5 ZORZA OCHLA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
KOMETA BUKÓW 2 4 KP ŚWIDNICA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Stadion Buków (Buków)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 0 9 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
KS RADOSZYN 0 3 ZRYW RZECZYCA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko sportowe (Radoszyn)
LZS CUPRUM CZCIRADZ 0 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Czciradz Arena (Czciradz)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 3 5 UNIA KUNICE ŻARY 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
MKS I NOWE MIASTECZKO 3 0 GKS SIEDLISKO 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
OBRA TRZCIEL 0 4 LECH SULECHÓW 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10)
ODRA GLIŃSK 1 5 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko wiejskie (Glińsk 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 4 1 MIESZKO KONOTOP 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
RADOŚĆ STAROPOLE 2 6 BŁĘKITNI OŁOBOK 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Staropole (Staropole .)
RAPTUS DZIKOWICE 0 9 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko Dzikowice (Dzikowice 1)
SOKÓŁ KALSK 0 3 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 0 BUDOWLANI LUBSKO 2020-09-09 17:00 2 2020/2021 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN b/d b/d 2020-09-09 b/d 2 2020/2021 J
STAL JASIEŃ 0 8 PROMIEŃ ŻARY 2020-09-16 17:00 2 2020/2021 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN 7 1 ODRA KLENICA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
BÓBR BOBROWICE 1 3 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 1 4 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2 3 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 0 10 ODRA NIETKÓW 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
LZS KADO GÓRZYN 2 1 PIAST IŁOWA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
MKS I NOWE MIASTECZKO 0 2 KS LECHIA ZIELONA GÓRA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 0 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY 1 2 ŁKS ŁĘKNICA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPARTA GRABIK 1 8 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 8 CARINA GUBIN 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
UNIA KUNICE ŻARY 3 0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 3 KORONA KOŻUCHÓW 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZORZA OCHLA 0 6 ARKA NOWA SÓL 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA 2 3 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-09-23 16:00 3 2020/2021 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
BŁĘKITNI OŁOBOK 4 3 ŁKS ŁĘKNICA 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN 0 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 1 6 CARINA GUBIN 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 4 9 LECH SULECHÓW 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
LZS KADO GÓRZYN 0 4 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2 1 ODRA NIETKÓW 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 0 KORONA KOŻUCHÓW 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 2 ARKA NOWA SÓL 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 3 KS LECHIA ZIELONA GÓRA 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 0 4 UNIA KUNICE ŻARY 2020-10-07 15:30 4 2020/2021 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN b/d b/d ILANKA RZEPIN 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
PIAST KARNIN b/d b/d KS LECHIA ZIELONA GÓRA 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2021-03-31 16:30 5 2020/2021 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
b/d b/d 2021-04-14 b/d 6 2020/2021 W b/d
b/d b/d 2021-04-14 b/d 6 2020/2021 W b/d
b/d b/d 2021-04-14 b/d 6 2020/2021 W b/d
b/d b/d 2021-04-14 b/d 6 2020/2021 W b/d
b/d b/d 2021-05-12 b/d 7 2020/2021 W
b/d b/d 2021-05-12 b/d 7 2020/2021 W
b/d b/d 2021-06-03 b/d 8 2020/2021 W Międzyrzecz
b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d 3 2020/2021 J
b/d b/d GKS SIEDLISKO b/d b/d 1 2020/2021 J
b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d 3 2020/2021 J
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d b/d b/d 3 2020/2021 J
LECH SULECHÓW b/d b/d b/d b/d 3 2020/2021 J