Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-07-25 14:00 1 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
SPARTA GRABIK 0 2 BUDOWLANI LUBSKO 2020-07-25 16:00 1 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO 1 4 PROMIEŃ ŻARY 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
ŁKS ŁĘKNICA 3 0 MIESZKO KONOTOP 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1 1 LZS KADO GÓRZYN 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 2 2 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA OCHLA 3 2 UNIA KUNICE ŻARY 2020-07-25 17:00 1 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
LECH SULECHÓW 3 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-07-25 18:00 1 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 4 ZORZA OCHLA 2020-08-01 14:00 2 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
BUDOWLANI LUBSKO 6 2 MIESZKO KONOTOP 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 0 2 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
POGOŃ PRZYBORÓW 4 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 3 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-08-01 17:00 2 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
LZS KADO GÓRZYN 2 0 ŁKS ŁĘKNICA 2020-08-02 16:00 2 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 6 1 LECH SULECHÓW 2020-08-02 17:00 2 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SPARTA GRABIK 3 2 GKS SIEDLISKO 2020-08-02 17:00 2 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
UNIA KUNICE ŻARY 3 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-08-02 17:00 2 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2 2 UNIA KUNICE ŻARY 2020-08-08 11:00 3 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-08-08 16:00 3 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO 1 3 BUDOWLANI LUBSKO 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
ŁKS ŁĘKNICA 1 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 3 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA 4 0 SPARTA GRABIK 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA 10 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-08-08 17:00 3 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
LECH SULECHÓW 1 6 PROMIEŃ ŻARY 2020-08-08 18:00 3 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
MIESZKO KONOTOP 3 3 LZS KADO GÓRZYN 2020-08-09 17:00 3 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BUDOWLANI LUBSKO 0 0 LZS KADO GÓRZYN 2020-08-15 16:00 4 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-08-15 16:00 4 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
GKS SIEDLISKO 1 6 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-08-15 16:00 4 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
POGOŃ PRZYBORÓW 4 2 MIESZKO KONOTOP 2020-08-15 16:00 4 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 1 6 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-08-15 17:00 4 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
PROMIEŃ ŻARY 2 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-08-15 18:00 4 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 1 2 ZORZA OCHLA 2020-08-16 17:00 4 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SPARTA GRABIK 3 2 LECH SULECHÓW 2020-08-16 17:00 4 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
UNIA KUNICE ŻARY 0 4 ŁKS ŁĘKNICA 2020-08-16 17:00 4 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
LECH SULECHÓW 5 2 GKS SIEDLISKO 2020-08-19 17:30 5 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
LZS KADO GÓRZYN 5 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA 6 0 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP 2 2 UNIA KUNICE ŻARY 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 6 0 SPARTA GRABIK 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA OCHLA 4 2 PROMIEŃ ŻARY 2020-08-23 17:00 5 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
BUDOWLANI LUBSKO 1 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-08-29 16:00 6 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 0 2 ŁKS ŁĘKNICA 2020-08-29 16:00 6 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 1 MIESZKO KONOTOP 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
PROMIEŃ ŻARY 5 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-08-29 17:00 6 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA 4 1 LECH SULECHÓW 2020-08-30 13:00 6 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
SPARTA GRABIK 1 4 ZORZA OCHLA 2020-08-30 16:00 6 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-08-30 17:00 6 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
UNIA KUNICE ŻARY 4 1 LZS KADO GÓRZYN 2020-08-30 17:00 6 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 0 4 PROMIEŃ ŻARY 2020-09-05 12:00 7 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
LECH SULECHÓW 1 4 BUDOWLANI LUBSKO 2020-09-05 14:00 7 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 6 1 SPARTA GRABIK 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
ŁKS ŁĘKNICA 5 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP 5 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 1 UNIA KUNICE ŻARY 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ZORZA OCHLA 4 1 GKS SIEDLISKO 2020-09-05 16:00 7 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
LZS KADO GÓRZYN 4 0 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-09-06 16:00 7 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
BUDOWLANI LUBSKO 2 3 UNIA KUNICE ŻARY 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 0 6 LZS KADO GÓRZYN 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra)
GKS SIEDLISKO 3 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW 0 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PROMIEŃ ŻARY 2 0 ŁKS ŁĘKNICA 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 0 ZORZA OCHLA 2020-09-12 16:00 8 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 6 0 MIESZKO KONOTOP 2020-09-13 16:00 8 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SPARTA GRABIK 2 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-09-13 16:00 8 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
LZS KADO GÓRZYN 3 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-09-19 14:00 9 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
ŁKS ŁĘKNICA 4 1 SPARTA GRABIK 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 5 1 GKS SIEDLISKO 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 4 BUDOWLANI LUBSKO 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ZORZA OCHLA 4 1 LECH SULECHÓW 2020-09-19 16:00 9 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
MIESZKO KONOTOP 0 5 PROMIEŃ ŻARY 2020-09-19 16:30 9 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
UNIA KUNICE ŻARY 5 1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-09-20 16:00 9 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-09-26 13:00 10 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
BUDOWLANI LUBSKO 10 1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-09-26 15:00 10 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 10 UNIA KUNICE ŻARY 2020-09-26 15:00 10 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
GKS SIEDLISKO 0 5 ŁKS ŁĘKNICA 2020-09-26 15:00 10 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 LZS KADO GÓRZYN 2020-09-26 15:00 10 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
LECH SULECHÓW 2 3 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-09-26 15:30 10 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 2 3 ZORZA OCHLA 2020-09-26 16:00 10 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-09-27 16:00 10 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SPARTA GRABIK 1 3 MIESZKO KONOTOP 2020-09-27 16:30 10 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
ŁKS ŁĘKNICA 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP 3 0 GKS SIEDLISKO 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 7 0 LECH SULECHÓW 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 4 2 PROMIEŃ ŻARY 2020-10-03 15:00 11 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-10-03 16:00 11 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
ZORZA OCHLA 1 2 BUDOWLANI LUBSKO 2020-10-03 16:00 11 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
UNIA KUNICE ŻARY 2 2 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-10-04 15:00 11 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
LECH SULECHÓW 1 2 ŁKS ŁĘKNICA 2020-10-10 14:00 12 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
BUDOWLANI LUBSKO 4 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
GKS SIEDLISKO 2 4 LZS KADO GÓRZYN 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 5 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA 5 1 MIESZKO KONOTOP 2020-10-10 15:00 12 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA 5 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-10-10 17:00 12 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
SPARTA GRABIK 1 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-10-11 15:00 12 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-10-11 16:00 12 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 4 1 ZORZA OCHLA 2020-10-17 14:00 13 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 5 PROMIEŃ ŻARY 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra)
ŁKS ŁĘKNICA 2 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 0 GKS SIEDLISKO 2020-10-17 15:00 13 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
MIESZKO KONOTOP 0 1 LECH SULECHÓW 2020-10-17 15:30 13 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 2 BUDOWLANI LUBSKO 2020-10-17 16:00 13 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
LZS KADO GÓRZYN 0 3 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-10-18 15:00 13 2020/2021 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
UNIA KUNICE ŻARY 8 1 SPARTA GRABIK 2020-10-18 15:00 13 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
LECH SULECHÓW 0 2 LZS KADO GÓRZYN 2020-10-24 14:30 14 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
BUDOWLANI LUBSKO 2 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO 3 7 UNIA KUNICE ŻARY 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
PROMIEŃ ŻARY 4 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-10-24 15:00 14 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA 2 2 ŁKS ŁĘKNICA 2020-10-25 14:00 14 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
SPARTA GRABIK 2 6 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-10-25 15:00 14 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 1 SPARTA GRABIK 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
MIESZKO KONOTOP 3 7 ZORZA OCHLA 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2 3 BUDOWLANI LUBSKO 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 4 0 LECH SULECHÓW 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY 2 2 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-10-31 13:00 15 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0 2 GKS SIEDLISKO 2020-10-31 14:00 15 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2020-10-31 14:30 15 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ŁKS ŁĘKNICA 2 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2020-10-31 14:30 15 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 1 MIESZKO KONOTOP 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO 4 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW 1 6 UNIA KUNICE ŻARY 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1 1 ŁKS ŁĘKNICA 2020-11-07 13:00 16 2020/2021 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 4 1 PROMIEŃ ŻARY 2020-11-07 13:30 16 2020/2021 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
SPROTAVIA SZPROTAWA 6 2 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2020-11-07 13:30 16 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 4 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2020-11-07 14:00 16 2020/2021 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA OCHLA 4 1 LZS KADO GÓRZYN 2020-11-07 14:00 16 2020/2021 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
SPARTA GRABIK 2 7 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2020-11-08 14:00 16 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 1 LZS KADO GÓRZYN 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 2 GKS SIEDLISKO 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 4 SPROTAVIA SZPROTAWA 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 7 1 LECH SULECHÓW 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stary Kisielin (Zielona Góra)
ŁKS ŁĘKNICA 0 0 BUDOWLANI LUBSKO 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP 2 4 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 ZORZA OCHLA 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY 4 2 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-11-11 13:00 17 2020/2021 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
PROMIEŃ ŻARY 7 0 SPARTA GRABIK 2020-11-11 14:00 17 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
GKS SIEDLISKO 0 6 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-11-14 14:00 6 2020/2021 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
PROMIEŃ ŻARY 0 0 UNIA KUNICE ŻARY 2020-11-14 14:00 12 2020/2021 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 1 BUDOWLANI LUBSKO 2020-11-14 14:00 5 2020/2021 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
SPARTA GRABIK 2 5 LZS KADO GÓRZYN 2020-11-15 14:00 11 2020/2021 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
MIESZKO KONOTOP 1 3 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-11-22 13:00 14 2020/2021 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
LZS KADO GÓRZYN 0 7 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2020-11-28 13:30 15 2020/2021 J ul. Sportowa 48, Lubsko
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-03-13 15:00 18 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-03-20 15:00 19 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-03-27 15:00 20 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
SPARTA GRABIK b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-03-28 14:00 20 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
LECH SULECHÓW b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-04-03 14:00 21 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-04-03 16:00 21 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
GKS SIEDLISKO b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-04-10 16:00 22 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
SPARTA GRABIK b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-04-11 16:00 22 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
LECH SULECHÓW b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-04-17 16:00 23 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ZORZA OCHLA b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-04-17 17:00 23 2020/2021 W Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 )
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
GKS SIEDLISKO b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-04-24 16:00 24 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
SPARTA GRABIK b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-04-25 16:00 24 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZORZA OCHLA b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-04-28 16:30 25 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-04-28 17:00 25 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
GKS SIEDLISKO b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-05-01 17:00 26 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
SPARTA GRABIK b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-05-02 17:00 26 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZORZA OCHLA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-05-08 17:00 27 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
GKS SIEDLISKO b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Górzyn 24A , 68-300 Lubsko
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-05-15 17:00 28 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-05-19 17:30 29 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPARTA GRABIK b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-05-22 17:00 30 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-05-29 17:00 31 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58)
GKS SIEDLISKO b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-06-05 17:00 32 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-06-05 18:00 32 2020/2021 W Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 )
SPARTA GRABIK b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-06-06 17:00 32 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d SPARTA GRABIK 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d ZORZA OCHLA 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d LECH SULECHÓW 2021-06-12 17:00 33 2020/2021 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
GKS SIEDLISKO b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LECH SULECHÓW b/d b/d DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPARTA GRABIK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2021-06-19 16:00 34 2020/2021 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)