Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
0 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-07-25 |
14:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
SPARTA GRABIK |
0 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-07-25 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2 |
2 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
3 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-07-25 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
LECH SULECHÓW |
3 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-07-25 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
4 |
ZORZA OCHLA |
2020-08-01 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
BUDOWLANI LUBSKO |
6 |
2 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-08-01 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-08-01 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
4 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-08-01 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-08-01 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
LZS KADO GÓRZYN |
2 |
0 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-08-02 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
6 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2020-08-02 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2020-08-02 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-08-02 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-08-08 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-08-08 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
3 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-08-08 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
ŁKS ŁĘKNICA |
1 |
0 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-08-08 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-08-08 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2020-08-08 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ZORZA OCHLA |
10 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-08-08 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
6 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-08-08 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
3 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-08-09 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
0 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-08-15 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-08-15 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
6 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-08-15 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
4 |
2 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-08-15 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
6 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-08-15 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
1 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-08-15 |
18:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
1 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2020-08-16 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
SPARTA GRABIK |
3 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2020-08-16 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-08-16 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
LECH SULECHÓW |
5 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2020-08-19 |
17:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
LZS KADO GÓRZYN |
5 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ŁKS ŁĘKNICA |
6 |
0 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
6 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
4 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-08-23 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-08-29 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-08-29 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-08-29 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-08-29 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2020-08-30 |
13:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
SPARTA GRABIK |
1 |
4 |
ZORZA OCHLA |
2020-08-30 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
5 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-08-30 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-08-30 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-09-05 |
12:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-09-05 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
6 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
ŁKS ŁĘKNICA |
5 |
0 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
5 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
3 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ZORZA OCHLA |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2020-09-05 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
4 |
0 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-09-06 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
6 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LECH SULECHÓW |
0 |
1 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2020-09-12 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
6 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-09-13 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
SPARTA GRABIK |
2 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-09-13 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
LZS KADO GÓRZYN |
3 |
0 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-09-19 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
5 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
1 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
3 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ZORZA OCHLA |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2020-09-19 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-09-19 |
16:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-09-20 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-09-26 |
13:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
10 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-09-26 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
10 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-26 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
GKS SIEDLISKO |
0 |
5 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-09-26 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
0 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-09-26 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
LECH SULECHÓW |
2 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-09-26 |
15:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2 |
3 |
ZORZA OCHLA |
2020-09-26 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-09-27 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
SPARTA GRABIK |
1 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-09-27 |
16:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-03 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
ŁKS ŁĘKNICA |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-10-03 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2020-10-03 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
7 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2020-10-03 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
4 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-03 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-10-03 |
16:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-10-03 |
16:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-10-04 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
LECH SULECHÓW |
1 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-10-10 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-10 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
4 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-10-10 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
5 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-10-10 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
5 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-10-10 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ZORZA OCHLA |
5 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-10-10 |
17:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
SPARTA GRABIK |
1 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-10-11 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-10-11 |
16:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2020-10-17 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
1 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-10-17 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-17 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
ŁKS ŁĘKNICA |
2 |
1 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-10-17 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2020-10-17 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2020-10-17 |
15:30 |
13 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-10-17 |
16:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
LZS KADO GÓRZYN |
0 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-10-18 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
UNIA KUNICE ŻARY |
8 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2020-10-18 |
15:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
LECH SULECHÓW |
0 |
2 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-10-24 |
14:30 |
14 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
0 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-10-24 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-10-24 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
7 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-10-24 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-24 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-10-24 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ZORZA OCHLA |
2 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-10-25 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
SPARTA GRABIK |
2 |
6 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-10-25 |
15:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
3 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2020-10-31 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
7 |
ZORZA OCHLA |
2020-10-31 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
3 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-10-31 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
4 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2020-10-31 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-10-31 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2020-10-31 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
0 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-10-31 |
14:30 |
15 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
ŁKS ŁĘKNICA |
2 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-10-31 |
14:30 |
15 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-11-07 |
13:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
4 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-11-07 |
13:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LECH SULECHÓW |
1 |
6 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-11-07 |
13:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-11-07 |
13:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-11-07 |
13:30 |
16 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
6 |
2 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-11-07 |
13:30 |
16 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
4 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-11-07 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ZORZA OCHLA |
4 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-11-07 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
SPARTA GRABIK |
2 |
7 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-11-08 |
14:00 |
16 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
5 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
7 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
ŁKS ŁĘKNICA |
0 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
4 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-11-11 |
13:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
PROMIEŃ ŻARY |
7 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2020-11-11 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
GKS SIEDLISKO |
0 |
6 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-11-14 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-11-14 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-11-14 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
SPARTA GRABIK |
2 |
5 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-11-15 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
3 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-11-22 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
LZS KADO GÓRZYN |
0 |
7 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-11-28 |
13:30 |
15 |
2020/2021 |
J |
ul. Sportowa 48, Lubsko |
BUDOWLANI LUBSKO |
6 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Lipowa 1 , 66-620 Gubin |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
6 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
4 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
LZS KADO GÓRZYN |
3 |
4 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Górzyn 24A , 68-300 Lubsko |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
PROMIEŃ ŻARY |
7 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2021-03-13 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Aleja Wojska Polskiego 56 , 68-200 Żary |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-03-13 |
15:30 |
18 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2021-03-27 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-03-27 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
0 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-03-27 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-03-27 |
15:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-03-28 |
14:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
3 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
ul. Zawada-Sportowa 1, Zielona Góra |
LECH SULECHÓW |
2 |
3 |
SPARTA GRABIK |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa ) |
ŁKS ŁĘKNICA |
0 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ZORZA OCHLA |
3 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-04-03 |
15:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-04-10 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-04-10 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
4 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-04-10 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-04-10 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
3 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-04-10 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
4 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-04-11 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 ) |
SPARTA GRABIK |
1 |
5 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-04-11 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a ) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-04-11 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Fabryczna 3, Nowogród Bobrzański |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2021-04-14 |
17:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
ŁKS ŁĘKNICA |
1 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-04-17 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
3 |
2 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-04-17 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-04-17 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
5 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2021-04-17 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-04-17 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-04-17 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
SPARTA GRABIK |
2021-04-17 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 ) |
LZS KADO GÓRZYN |
2 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-04-18 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion w Górzynie ( Górzyn 24A ) |
SPARTA GRABIK |
0 |
5 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-04-21 |
17:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2 |
3 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
2 |
ZORZA OCHLA |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PROMIEŃ ŻARY |
6 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Zwycięzców 38 , 68-200 Żary |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-04-24 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-04-25 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 ) |
SPARTA GRABIK |
1 |
6 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-04-25 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a ) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-04-25 |
16:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2021-04-28 |
16:30 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
LZS KADO GÓRZYN |
2 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-04-28 |
16:30 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ŁKS ŁĘKNICA |
0 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-04-28 |
16:30 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
4 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-04-28 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a ) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
3 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-04-28 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 ) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
0 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-04-28 |
17:30 |
25 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ZORZA OCHLA |
0 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-04-28 |
17:30 |
25 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 ) |
MIESZKO KONOTOP |
0 |
8 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-04-28 |
18:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
7 |
2 |
SPARTA GRABIK |
2021-04-28 |
18:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
12 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
6 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PROMIEŃ ŻARY |
8 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-05-01 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
LECH SULECHÓW |
1 |
5 |
ZORZA OCHLA |
2021-05-01 |
18:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
0 |
1 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-05-02 |
16:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 ) |
SPARTA GRABIK |
1 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-05-02 |
17:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a ) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-05 |
17:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2021-05-05 |
17:30 |
21 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-08 |
16:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
5 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
ŁKS ŁĘKNICA |
7 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
MIESZKO KONOTOP |
4 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Leśna 2 , 67-416 Konotop |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
5 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
0 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-05-08 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-09 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion w Górzynie ( Górzyn 24A ) |
UNIA KUNICE ŻARY |
7 |
3 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-05-09 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 ) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-12 |
17:30 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2021-05-15 |
15:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 48 , 68-300 Lubsko |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-05-15 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
7 |
1 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-05-15 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
4 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-05-15 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-05-15 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-05-15 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
LECH SULECHÓW |
0 |
7 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-05-15 |
18:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-05-16 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Głogowska brak , 67-112 Siedlisko |
LZS KADO GÓRZYN |
8 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2021-05-16 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Stadion w Górzynie ( Górzyn 24A ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
6 |
ZORZA OCHLA |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
5 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
5 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 67-115 Bytom Odrzański |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
6 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-19 |
17:30 |
29 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
LZS KADO GÓRZYN |
3 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2021-05-19 |
18:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa ) |
MIESZKO KONOTOP |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-05-19 |
18:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
3 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2021-05-19 |
18:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
BUDOWLANI LUBSKO |
5 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-05-22 |
15:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 ) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
2 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-05-22 |
15:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 ) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-05-22 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
5 |
0 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-05-22 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZORZA OCHLA |
4 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-05-22 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
3 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-05-22 |
18:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-05-23 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 ) |
GKS SIEDLISKO |
0 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-05-23 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie ( Siedlisko, Głogowska brak ) |
SPARTA GRABIK |
3 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-05-23 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-26 |
17:30 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
4 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-05-29 |
12:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
6 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-05-29 |
14:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a ) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
5 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-05-29 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2021-05-29 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
LZS KADO GÓRZYN |
7 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-29 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa ) |
ŁKS ŁĘKNICA |
0 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2021-05-29 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Łęknica 1 , 68-208 Łęknica |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-05-30 |
14:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A ) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
3 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-05-30 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 ) |
UNIA KUNICE ŻARY |
6 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2021-05-30 |
17:00 |
31 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 ) |
MIESZKO KONOTOP |
4 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-06-02 |
18:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
ZORZA OCHLA |
2021-06-02 |
18:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
0 |
2 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-06-02 |
18:30 |
20 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
3 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-06-05 |
16:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4 |
3 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-06-05 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
4 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-06-05 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2 |
0 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-06-05 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-06-05 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-06-05 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
LECH SULECHÓW |
2 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-06-05 |
18:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
SPARTA GRABIK |
2 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-06-06 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a ) |
ZORZA OCHLA |
5 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-06-06 |
17:00 |
32 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 ) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
LZS KADO GÓRZYN |
2021-06-12 |
14:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Łęknica 1 ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
5 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LECH SULECHÓW |
0 |
8 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
1 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ZORZA OCHLA |
5 |
5 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-06-12 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1) |
MIESZKO KONOTOP |
1 |
5 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-06-13 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Mieszko Konotop ( Konotop, Leśna 2 ) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-06-13 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 67-115 Bytom Odrzański |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
12 |
0 |
SPARTA GRABIK |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
7 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
0 |
3 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
LZS KADO GÓRZYN |
2 |
1 |
ZORZA OCHLA |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa ) |
ŁKS ŁĘKNICA |
3 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
0 |
3 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
UNIA KUNICE ŻARY |
10 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-06-19 |
17:00 |
33 |
2020/2021 |
W |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
ZORZA OCHLA |
1 |
3 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2021-06-24 |
19:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
0 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
3 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LECH SULECHÓW |
3 |
0 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
1 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa ) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
0 |
MIESZKO KONOTOP |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Sportowa 1 , 67-115 Bytom Odrzański |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Kwiatowa 8a , 66-016 Czerwieńsk |
SPARTA GRABIK |
1 |
6 |
PROMIEŃ ŻARY |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
Zwycięzców 38, Żary |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2021-06-26 |
16:00 |
34 |
2020/2021 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |