Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
GKS SIEDLISKO 5 2 KORONA II WSCHOWA 2018-09-08 10:30 1 2018/2019 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 13 LIWNO ZABÓR 2018-09-08 11:00 1 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 2 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-09 10:00 1 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
KORA NIEDORADZ 3 2 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-09-10 17:00 1 2018/2019 J ul. Świerkowa 13, Modrzyca
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 3 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-15 11:00 2 2018/2019 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 12 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-09-15 11:00 2 2018/2019 J Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .)
KORONA KOŻUCHÓW 10 1 GKS SIEDLISKO 2018-09-16 11:00 2 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LIWNO ZABÓR 2 1 KORA NIEDORADZ 2018-09-17 18:00 2 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
GKS SIEDLISKO 7 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-09-22 10:30 3 2018/2019 J GKS Siedlisko (Siedlisko, Głogowska 1)
KORONA II WSCHOWA 0 5 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-22 10:30 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5)
KORA NIEDORADZ 2 1 UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 2018-09-22 11:00 3 2018/2019 J Modrzyca, Świerkowa 13
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 5 1 LIWNO ZABÓR 2018-09-23 11:00 3 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 7 KORA NIEDORADZ 2018-09-26 16:30 4 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 2 KORONA II WSCHOWA 2018-09-29 11:00 4 2018/2019 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 1 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-29 11:00 4 2018/2019 J Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .)
LIWNO ZABÓR 3 4 GKS SIEDLISKO 2018-09-30 12:00 4 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
GKS SIEDLISKO 3 1 UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 2018-10-05 17:00 5 2018/2019 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
KORONA II WSCHOWA 3 1 LIWNO ZABÓR 2018-10-06 10:30 5 2018/2019 J Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5)
KORONA KOŻUCHÓW 6 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-10-07 11:00 5 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 15 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-07 11:00 5 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
KORA NIEDORADZ 1 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-10-10 16:00 6 2018/2019 J ul. Świerkowa 13, Modrzyca
POGOŃ PRZYBORÓW 2 8 GKS SIEDLISKO 2018-10-12 16:30 6 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
LIWNO ZABÓR 1 2 KORONA KOŻUCHÓW 2018-10-13 11:00 6 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 1 5 KORONA II WSCHOWA 2018-10-13 11:00 6 2018/2019 J Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .)
GKS SIEDLISKO 5 3 KORA NIEDORADZ 2018-10-17 16:00 7 2018/2019 J GKS Siedlisko (Siedlisko, Głogowska 1)
KORONA II WSCHOWA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-20 11:00 7 2018/2019 J Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-10-20 11:00 7 2018/2019 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 2018-10-21 11:00 7 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2018-10-27 11:00 8 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-10-27 11:00 8 2018/2019 J Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d GKS SIEDLISKO 2018-10-28 11:00 8 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
KORA NIEDORADZ b/d b/d KORONA II WSCHOWA 2018-10-29 15:00 8 2018/2019 J ul. Świerkowa 13, Modrzyca
KORONA II WSCHOWA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-11-03 11:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5)
LIWNO ZABÓR b/d b/d UKS SOKÓŁ CIOSANIEC 2018-11-03 11:00 9 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-11-03 11:00 9 2018/2019 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d KORA NIEDORADZ 2018-11-04 11:00 9 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
GKS SIEDLISKO b/d b/d b/d b/d 9 2018/2019 J
KORA NIEDORADZ b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 5 2018/2019 J
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 4 2018/2019 J
KORONA II WSCHOWA b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 2 2018/2019 J
LIWNO ZABÓR b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 8 2018/2019 J
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 7 2018/2019 J
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 6 2018/2019 J
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 3 2018/2019 J
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 1 2018/2019 J