Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BUDOWLANI LUBSKO 3 3 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-08-25 11:00 1 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 0 2 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-08-25 15:30 1 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 4 1 PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-08-26 17:00 1 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 2 3 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-08-29 11:00 2 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
WARTA GORZÓW Wlkp. 1 12 STILON GORZÓW Wlkp. 2018-08-29 16:00 2 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 10 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-29 18:00 2 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
BUDOWLANI LUBSKO 0 5 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-01 13:30 3 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PROGRES GORZÓW Wlkp. 5 1 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-02 10:00 3 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 5 0 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-09-02 14:30 3 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra 3 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-05 17:00 4 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
BUDOWLANI LUBSKO 0 7 STILON GORZÓW Wlkp. 2018-09-05 17:00 4 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
WARTA GORZÓW Wlkp. 2 1 PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-09-05 17:00 4 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 0 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-09-05 17:00 4 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
STILON GORZÓW Wlkp. 3 2 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-08 17:00 5 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)
PROGRES GORZÓW Wlkp. 6 3 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-09-09 11:00 5 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 9 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-09 11:00 5 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 8 6 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-09-09 11:00 5 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra 3 0 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-09-12 17:00 6 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
BUDOWLANI LUBSKO 3 4 PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-09-12 17:00 6 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
STILON GORZÓW Wlkp. 2 1 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-09-12 17:00 6 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1)
PROGRES GORZÓW Wlkp. 0 2 STILON GORZÓW Wlkp. 2018-09-15 10:00 7 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 3 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-15 11:00 7 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 3 4 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2 1 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-15 17:00 7 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
STILON GORZÓW Wlkp. 6 2 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-19 17:00 1 2018/2019 J Boisko piłkarskie w Janczewie (Janczewo 27a)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra 4 0 PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-09-20 17:00 2 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
WARTA GORZÓW Wlkp. 3 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-22 14:00 8 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )
PROGRES GORZÓW Wlkp. 1 1 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-09-23 11:00 8 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 1 1 STILON GORZÓW Wlkp. 2018-09-23 12:00 8 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra 7 2 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-09-23 14:00 8 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
STILON GORZÓW Wlkp. 7 0 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-09-26 16:00 3 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1)
BUDOWLANI LUBSKO 0 4 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-09-29 13:30 9 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PROGRES GORZÓW Wlkp. 2 3 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-30 11:00 9 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
STILON GORZÓW Wlkp. 1 0 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-09-30 11:00 9 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 0 1 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-30 16:30 9 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
WARTA GORZÓW Wlkp. 2 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-10-06 14:00 10 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )
TS MASTERCHEM PRZYLEP 1 2 PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-10-07 11:00 10 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra 9 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-07 14:00 10 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 0 4 STILON GORZÓW Wlkp. 2018-10-11 16:00 10 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 1 7 AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-10-13 11:00 11 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
PROGRES GORZÓW Wlkp. 4 0 WARTA GORZÓW Wlkp. 2018-10-14 11:00 11 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 0 0 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-10-14 16:00 11 2018/2019 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-17 16:00 6 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-10-19 16:00 12 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-10-20 11:00 12 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
WARTA GORZÓW Wlkp. b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-21 12:00 12 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )
AP MM FALUBAZ Zielona Góra b/d b/d STILON GORZÓW Wlkp. 2018-10-21 14:00 12 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )
STILON GORZÓW Wlkp. b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-24 15:00 11 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)
PROGRES GORZÓW Wlkp. b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-27 13:30 13 2018/2019 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d STILON GORZÓW Wlkp. 2018-10-27 13:30 13 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-10-27 13:30 13 2018/2019 J TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
WARTA GORZÓW Wlkp. b/d b/d AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-10-27 13:30 13 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego)
AP MM FALUBAZ Zielona Góra b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-11-03 13:30 14 2018/2019 J Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-11-03 13:30 14 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
STILON GORZÓW Wlkp. b/d b/d PROGRES GORZÓW Wlkp. 2018-11-03 13:30 14 2018/2019 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1)
WARTA GORZÓW Wlkp. b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2018-11-03 13:30 14 2018/2019 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego)