Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
TS MASTERCHEM PRZYLEP 0 4 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-01 11:00 1 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-02 11:00 1 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 16 2 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-02 14:00 1 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-08 11:00 2 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB PRZYBYSZÓW 1 3 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2018-09-09 11:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 4 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-09 14:00 2 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 6 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-16 11:00 3 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 1 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-16 12:00 3 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
KORONA KOŻUCHÓW 0 9 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-16 14:00 3 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-22 11:00 4 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
BUDOWLANI LUBSKO 0 3 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-23 11:00 4 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 0 6 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2018-09-23 16:00 4 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 6 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-29 11:00 5 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
DĄB PRZYBYSZÓW 5 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-30 11:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 0 9 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-30 14:00 5 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
DĄB PRZYBYSZÓW 1 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-07 11:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 3 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-07 12:00 6 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
KORONA KOŻUCHÓW 1 5 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2018-10-07 14:00 6 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 2 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-14 11:00 7 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
KORONA KOŻUCHÓW 1 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-14 14:00 7 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2 1 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-10-14 15:30 7 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2018-10-20 11:00 8 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2018-10-21 11:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-21 12:00 8 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-28 11:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-28 11:00 9 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-28 11:00 9 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2018-11-04 11:00 10 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2018-11-04 11:00 10 2018/2019 J TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2018-11-04 11:00 10 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)