Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
START ZIEL- BRUK PŁOTY 2 1 PODKOLEGIUM SĘDZIÓW ZG 2018-08-15 11:00 1 2018/2019 J Kwiatowa 8a, Czerwieńsk
BUDOWLANI II LUBSKO 3 1 STAL JASIEŃ 2018-08-15 14:00 1 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
BESKID BOŻNÓW 3 4 CZARNI PRZYBYMIERZ 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko Bożnów (Bożnów 1)
ENERGETYK DYCHÓW 4 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
GARBARNIA LESZNO GÓRNE 3 0 KWISA TRZEBÓW 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A)
KS RADOSZYN 0 2 KLON BABIMOST 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko sportowe (Radoszyn)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2 3 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
POGOŃ WSCHOWA 3 2 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J (Wschowa, Sportowa 5)
SOKÓŁ KALSK 1 2 MEWA CIGACICE 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
SPARTA GRABIK 6 1 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Lipinki Łużyckie
SPARTA MIODNICA 1 5 FADOM NOWOGRÓD 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
TRAMP-KARP OSIECZNICA 0 1 CZARNI CZARNOWO 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
VICTORIA SZCZANIEC 6 1 MEDYK I CIBÓRZ 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
WKS ŁAZ 2 3 PIAST LUBANICE 2018-08-15 15:00 1 2018/2019 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
CARINA II GUBIN 0 3 RELAX GRABICE 2018-08-15 17:00 1 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ŁKS ŁĘKNICA 9 2 BUDOWLANI GOZDNICA 2018-08-15 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J
b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J
b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J
AVIA SIEDLNICA 0 1 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 0 6 ARKA NOWA SÓL 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
GKS SIEDLISKO 6 0 MIESZKO KONOTOP 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 3 2 ODRA NIETKÓW 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
ISKRA MAŁOMICE 0 6 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
KP ŚWIDNICA 0 3 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
LECH SULECHÓW 0 5 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 2 3 KORONA KOŻUCHÓW 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE 1 6 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
SPARTA NIETKOWICE 0 3 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
SPARTAK BUDACHÓW 0 3 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 5 CARINA GUBIN 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZORZA OCHLA 3 5 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d 2018-08-29 17:00 2 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 9 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 1 5 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Sulechowska 23, Zielona Góra
ENERGETYK DYCHÓW 0 4 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD 6 1 PIAST LUBANICE 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
GARBARNIA LESZNO GÓRNE 1 3 KLON BABIMOST 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko w Lesznie Górnym (Leszno Górne, Bolesławiecka 1A)
GKS SIEDLISKO 4 5 PIAST CZERWIEŃSK 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 3 2 PIAST IŁOWA 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
LZS KADO GÓRZYN 0 3 CARINA GUBIN 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ŁKS ŁĘKNICA 3 4 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
MEWA CIGACICE 2 6 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
POGOŃ WSCHOWA 3 4 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J (Wschowa, Sportowa 5)
RELAX GRABICE 4 5 VICTORIA SZCZANIEC 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Chlebowo
SPARTA GRABIK 1 6 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Sieniawa Żarska
UNIA KUNICE ŻARY 1 9 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-12 16:00 3 2018/2019 J Boisko Miejskie (Żary 56)
ARKA NOWA SÓL 7 0 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-09-12 16:30 3 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CZARNI CZARNOWO 1 8 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-09-12 16:30 3 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
CZARNI PRZYBYMIERZ 2 3 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-09-12 16:30 3 2018/2019 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
KS LIPNA 0 3 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-09-12 16:30 3 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
ZRYW RZECZYCA 0 3 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-12 16:30 3 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PROMIEŃ ŻARY 5 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-19 16:30 3 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
CARINA GUBIN 0 3 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-25 16:00 4 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
BUDOWLANI II LUBSKO 2 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 4 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
FADOM NOWOGRÓD 1 6 PROMIEŃ ŻARY 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KLON BABIMOST 0 7 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
PIAST CZERWIEŃSK 1 6 ARKA NOWA SÓL 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 9 2 IKAR ZAWADA 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J ul. Sportowa 1, Płoty
VICTORIA SZCZANIEC 3 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-09-26 16:00 4 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-10-10 15:30 4 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
KS LIPNA b/d b/d PAUZJE b/d b/d 1 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d LZS KADO GÓRZYN b/d b/d 1 2018/2019 J