Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
TUPLICZANKA TUPLICE 0 4 KS LIPNA 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
LZS ZJEDNOCZENI BRODY 3 4 FAX BIENIÓW 2018-08-26 15:00 1 2018/2019 J Grodziszcze -
PROMIEŃ II ŻARY 4 3 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-08-26 15:00 1 2018/2019 J Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38)
ZIELONI DROŻKÓW 7 1 ZORZA KADŁUBIA 2018-08-26 17:30 1 2018/2019 J -, Kadłubia
WKS ŁAZ 3 2 ISKRA JABŁONIEC 2018-08-26 18:00 1 2018/2019 J -, Jabłoniec
ISKRA JABŁONIEC 2 1 TUPLICZANKA TUPLICE 2018-09-01 17:00 2 2018/2019 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
KS LIPNA 3 1 PROMIEŃ II ŻARY 2018-09-01 17:00 2 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
BUDOWLANI II LUBSKO 3 0 NYSA TRZEBIEL 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ZORZA KADŁUBIA 3 7 NYSA PRZEWÓZ 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J Boisko - Kadłubia (Żary 1)
FAX BIENIÓW 6 3 WKS ŁAZ 2018-09-02 17:30 2 2018/2019 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
TUPLICZANKA TUPLICE 1 6 FAX BIENIÓW 2018-09-08 14:00 3 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
NYSA PRZEWÓZ 0 1 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-09-08 16:00 3 2018/2019 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
LZS ZJEDNOCZENI BRODY 11 1 ZORZA KADŁUBIA 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Grodziszcze -
WKS ŁAZ 1 1 ZIELONI DROŻKÓW 2018-09-09 14:00 3 2018/2019 J Mirostowice Dolne -
NYSA TRZEBIEL 0 1 KS LIPNA 2018-09-09 16:00 3 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY 12 0 ISKRA JABŁONIEC 2018-09-09 17:00 3 2018/2019 J Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38)
LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2 6 WKS ŁAZ 2018-09-15 14:00 4 2018/2019 J Grodziszcze -
FAX BIENIÓW 3 0 PROMIEŃ II ŻARY 2018-09-15 16:00 4 2018/2019 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
KS LIPNA 7 1 NYSA PRZEWÓZ 2018-09-15 16:00 4 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
ISKRA JABŁONIEC 3 1 NYSA TRZEBIEL 2018-09-16 15:00 4 2018/2019 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ZORZA KADŁUBIA 0 7 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-09-16 17:00 4 2018/2019 J Boisko - Kadłubia (Żary 1)
ZIELONI DROŻKÓW 4 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2018-09-16 17:30 4 2018/2019 J -, Tuplice
NYSA PRZEWÓZ 0 4 ISKRA JABŁONIEC 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
TUPLICZANKA TUPLICE 7 1 LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
NYSA TRZEBIEL 5 1 FAX BIENIÓW 2018-09-23 13:00 5 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
WKS ŁAZ 8 2 ZORZA KADŁUBIA 2018-09-23 14:30 5 2018/2019 J -, Kadłubia
BUDOWLANI II LUBSKO 6 1 KS LIPNA 2018-09-23 16:00 5 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PROMIEŃ II ŻARY 6 2 ZIELONI DROŻKÓW 2018-09-23 17:00 5 2018/2019 J Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38)
WKS ŁAZ 4 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2018-09-29 15:00 6 2018/2019 J Tuplice -
FAX BIENIÓW 4 3 NYSA PRZEWÓZ 2018-09-30 13:00 6 2018/2019 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 3 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-09-30 13:00 6 2018/2019 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
LZS ZJEDNOCZENI BRODY 3 0 PROMIEŃ II ŻARY 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J Grodziszcze -
ZIELONI DROŻKÓW 2 2 NYSA TRZEBIEL 2018-09-30 15:30 6 2018/2019 J Trzebiel -
ZORZA KADŁUBIA 2 14 KS LIPNA 2018-09-30 15:30 6 2018/2019 J Boisko - Kadłubia (Żary 1)
NYSA TRZEBIEL 2 3 LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2018-10-06 11:00 7 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
KS LIPNA 4 2 ISKRA JABŁONIEC 2018-10-07 12:00 7 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
BUDOWLANI II LUBSKO 9 3 FAX BIENIÓW 2018-10-07 15:00 7 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
TUPLICZANKA TUPLICE 18 1 ZORZA KADŁUBIA 2018-10-07 16:00 7 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
PROMIEŃ II ŻARY 4 1 WKS ŁAZ 2018-10-07 17:30 7 2018/2019 J Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38)
LZS ZJEDNOCZENI BRODY 8 0 NYSA PRZEWÓZ 2018-10-13 14:00 8 2018/2019 J Grodziszcze -
FAX BIENIÓW 7 3 KS LIPNA 2018-10-13 14:30 8 2018/2019 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ZIELONI DROŻKÓW 2 13 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-10-14 13:00 8 2018/2019 J -, Lubsko
WKS ŁAZ 1 2 NYSA TRZEBIEL 2018-10-14 13:30 8 2018/2019 J -, Mirostowice Dolne
TUPLICZANKA TUPLICE 1 1 PROMIEŃ II ŻARY 2018-10-14 16:00 8 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ZORZA KADŁUBIA 3 6 ISKRA JABŁONIEC 2018-10-14 16:00 8 2018/2019 J Boisko - Kadłubia (Żary 1)
NYSA PRZEWÓZ b/d b/d WKS ŁAZ 2018-10-20 12:30 9 2018/2019 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-10-20 14:00 9 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
KS LIPNA b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-10-20 15:00 9 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d FAX BIENIÓW 2018-10-21 13:00 9 2018/2019 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2018-10-21 15:00 9 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PROMIEŃ II ŻARY b/d b/d ZORZA KADŁUBIA 2018-10-21 15:00 9 2018/2019 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
LZS ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d KS LIPNA 2018-10-27 14:00 10 2018/2019 J Grodziszcze -
TUPLICZANKA TUPLICE b/d b/d NYSA PRZEWÓZ 2018-10-27 15:00 10 2018/2019 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
WKS ŁAZ b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2018-10-28 13:00 10 2018/2019 J Mirostowice Dolne -
ZORZA KADŁUBIA b/d b/d FAX BIENIÓW 2018-10-28 13:00 10 2018/2019 J Boisko - Kadłubia (Żary 1)
PROMIEŃ II ŻARY b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2018-10-28 15:00 10 2018/2019 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
ZIELONI DROŻKÓW b/d b/d ISKRA JABŁONIEC 2018-10-28 15:30 10 2018/2019 J -, Jabłoniec
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
KS LIPNA b/d b/d WKS ŁAZ 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA PRZEWÓZ b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d ZORZA KADŁUBIA 2018-11-04 13:00 11 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
FAX BIENIÓW b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d NYSA PRZEWÓZ 2018-11-10 14:00 1 2018/2019 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
ZIELONI DROŻKÓW b/d b/d LZS ZJEDNOCZENI BRODY 2018-11-11 14:00 2 2018/2019 J -, Grodziszcze
NYSA PRZEWÓZ b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-11-18 13:00 7 2018/2019 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)