Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-08-09 18:00 1 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-08-11 11:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
CARINA GUBIN 0 6 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
POLONIA SŁUBICE 0 2 ARKA NOWA SÓL 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 0 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 3 KORONA KOŻUCHÓW 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 1 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 1 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-08-15 13:00 2 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 4 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-08-15 16:00 2 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL 3 0 CARINA GUBIN 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 7 2 POLONIA SŁUBICE 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 4 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 4 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
DĄB PRZYBYSZÓW 4 2 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-08-15 18:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 0 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-08-15 18:00 2 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 2 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-08-18 16:00 3 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
CARINA GUBIN 0 0 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
LUBUSZANIN DREZDENKO 0 2 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
POLONIA SŁUBICE 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 1 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 5 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2 1 ARKA NOWA SÓL 2018-08-18 18:00 3 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 4 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-08-19 11:00 3 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 2 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-08-23 18:00 4 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 3 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-08-24 18:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-08-25 11:00 4 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 4 1 ARKA NOWA SÓL 2018-08-25 11:00 4 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
DĄB PRZYBYSZÓW 3 1 POLONIA SŁUBICE 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 1 0 CARINA GUBIN 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 2 1 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-08-25 18:00 4 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
POLONIA SŁUBICE 2 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-09-01 11:00 5 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 5 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-01 11:00 5 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-09-01 14:00 5 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL 1 2 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-09-01 16:00 5 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 2 0 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-01 16:00 5 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-01 16:00 5 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 4 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-09-02 11:00 5 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-09-08 11:00 6 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 4 1 POLONIA SŁUBICE 2018-09-08 14:00 6 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 2 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2018-09-08 14:00 6 2018/2019 J TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )
CARINA GUBIN 3 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB PRZYBYSZÓW 2 3 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 0 3 ARKA NOWA SÓL 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL 0 2 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 3 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 5 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Amelii 10)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 3 2 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 3 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 2 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-09-16 11:00 7 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 0 POLONIA SŁUBICE 2018-09-22 11:00 8 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI BROWAR WITNICA 2 4 ARKA NOWA SÓL 2018-09-22 15:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-09-22 15:00 8 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
LUBUSZANIN DREZDENKO 3 3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 0 4 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 5 3 KORONA KOŻUCHÓW 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 0 2 CARINA GUBIN 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
DĄB PRZYBYSZÓW 2 1 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-09-23 15:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CARINA GUBIN 0 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KORONA KOŻUCHÓW 0 1 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 2 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 1 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ARKA NOWA SÓL 0 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-09-30 11:00 9 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-09-30 11:00 9 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 10 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-09-30 12:00 9 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 2 POLONIA SŁUBICE 2018-10-06 11:00 10 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
CZARNI BROWAR WITNICA 3 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO 0 2 CARINA GUBIN 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2 5 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 4 1 ARKA NOWA SÓL 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 2 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ARKA NOWA SÓL 1 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 3 1 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB PRZYBYSZÓW 5 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 1 1 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 2 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 1 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 3 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-10-13 15:30 11 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 1 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-10-20 14:00 12 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 1 ARKA NOWA SÓL 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 0 4 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 0 POLONIA SŁUBICE 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 4 CARINA GUBIN 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 4 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 0 0 KORONA KOŻUCHÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 0 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
KORONA KOŻUCHÓW 2 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-10-27 12:00 13 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
CZARNI BROWAR WITNICA 4 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ARKA NOWA SÓL 1 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-10-27 14:30 13 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 6 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2018-10-27 14:30 13 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 0 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-10-27 14:30 13 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 3 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-10-27 14:30 13 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
DĄB PRZYBYSZÓW 0 4 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-10-27 15:00 13 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 5 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-10-27 15:30 13 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO 3 1 KORONA KOŻUCHÓW 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
POLONIA SŁUBICE 1 1 CARINA GUBIN 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 2 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 0 ARKA NOWA SÓL 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN 0 2 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 5 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP 5 0 CZARNI BROWAR WITNICA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 0 DĄB PRZYBYSZÓW 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI BROWAR WITNICA 1 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2018-11-10 13:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ARKA NOWA SÓL 6 1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN 1 2 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB PRZYBYSZÓW 3 3 LUBUSZANIN DREZDENKO 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 2 3 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 1 POLONIA SŁUBICE 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 4 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 4 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL 0 2 POLONIA SŁUBICE 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CZARNI BROWAR WITNICA 2 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW 3 0 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 1 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2 1 CARINA GUBIN 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
CARINA GUBIN b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-03-24 14:00 17 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d CARINA GUBIN 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-04-07 14:00 19 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d CARINA GUBIN 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d CARINA GUBIN 2019-04-20 14:00 21 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-04-20 17:00 21 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d CARINA GUBIN 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-05-01 16:00 23 2018/2019 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-05-01 16:00 23 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-05-04 16:00 24 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d CARINA GUBIN 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-05-11 16:00 25 2018/2019 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-05-18 16:00 26 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-05-18 16:00 26 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d CARINA GUBIN 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-05-18 18:00 26 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d CARINA GUBIN 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ARKA NOWA SÓL b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)
CARINA GUBIN b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ARKA NOWA SÓL 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d CARINA GUBIN 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)