Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
MUSZELKA OGARDY 2 1 LEŚNIK BUSZÓW 2018-08-25 12:00 1 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 4 0 URAN TRZEBICZ 2018-08-26 12:00 1 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
NOTEĆ GÓRECKO 4 2 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-08-26 14:00 1 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 3 2 GKS BLEDZEW 2018-08-26 14:00 1 2018/2019 J
ARKA MIERZĘCIN 2 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-08-26 17:00 1 2018/2019 J Mierzęcin 6
PIONIER ZWIERZYN 5 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-08-26 17:00 1 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 3 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-08-26 17:00 1 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
GKS BLEDZEW 0 2 NOTEĆ GÓRECKO 2018-09-01 14:00 2 2018/2019 J 1, Zemsko
KLUB SPORTOWY RĄPIN 2 2 MUSZELKA OGARDY 2018-09-01 15:00 2 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
URAN TRZEBICZ 2 1 LEŚNIK BUSZÓW 2018-09-02 13:00 2 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 2 5 PIONIER ZWIERZYN 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 7 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 5 3 ARKA MIERZĘCIN 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2018-09-02 16:00 2 2018/2019 J ul. Leśna 1, Dobiegniew
SOKÓŁ GOŚCIM 3 1 ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
LEŚNIK BUSZÓW 5 2 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-09-09 14:00 3 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO 4 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-09-09 15:00 3 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 1 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-09-09 15:00 3 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
ARKA MIERZĘCIN 2 1 URAN TRZEBICZ 2018-09-09 16:00 3 2018/2019 J Mierzęcin 1
PIONIER ZWIERZYN 9 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-09-09 16:00 3 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
URAN TRZEBICZ 3 4 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-09-15 16:00 4 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
MUSZELKA OGARDY 9 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-09-15 17:00 4 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2 5 PIONIER ZWIERZYN 2018-09-15 17:00 4 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
GKS BLEDZEW 4 0 LEŚNIK BUSZÓW 2018-09-16 11:00 4 2018/2019 J 1, Zemsko
BUDOWLANI MURZYNOWO 2 7 NOTEĆ GÓRECKO 2018-09-16 15:00 4 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
ARKA MIERZĘCIN 4 1 SOKÓŁ GOŚCIM 2018-09-16 16:00 4 2018/2019 J Mierzęcin 1
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 3 1 NOTEĆ STARE BIELICE 2018-09-16 16:00 4 2018/2019 J ul. Leśna 1, Dobiegniew
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 0 GKS BLEDZEW 2018-09-22 15:00 5 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
MUSZELKA OGARDY 3 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-09-22 17:00 5 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
LEŚNIK BUSZÓW 1 2 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-09-23 14:00 5 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 3 1 ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2018-09-23 14:00 5 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
NOTEĆ GÓRECKO 2 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-09-23 15:00 5 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
PIONIER ZWIERZYN 0 3 ARKA MIERZĘCIN 2018-09-23 16:00 5 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 3 2 URAN TRZEBICZ 2018-09-23 16:00 5 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 0 9 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-09-29 15:00 6 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
URAN TRZEBICZ 2 1 GKS BLEDZEW 2018-09-29 15:00 6 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 1 3 PIONIER ZWIERZYN 2018-09-29 16:00 6 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
ARKA MIERZĘCIN 3 3 NOTEĆ STARE BIELICE 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J Mierzęcin 1
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 0 MUSZELKA OGARDY 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J ul. Leśna 1, Dobiegniew
BUDOWLANI MURZYNOWO 7 2 LEŚNIK BUSZÓW 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 4 8 NOTEĆ GÓRECKO 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
LEŚNIK BUSZÓW 4 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-10-06 14:00 7 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
MUSZELKA OGARDY 10 1 ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2018-10-06 16:00 7 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
GKS BLEDZEW 4 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-10-07 11:00 7 2018/2019 J 1, Zemsko
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 7 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-10-07 13:00 7 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
NOTEĆ GÓRECKO 4 0 ARKA MIERZĘCIN 2018-10-07 14:00 7 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 3 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2018-10-07 14:00 7 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 7 3 URAN TRZEBICZ 2018-10-07 15:00 7 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-10-13 15:00 8 2018/2019 J ul. Leśna 1, Dobiegniew
SOKÓŁ GOŚCIM 2 3 NOTEĆ GÓRECKO 2018-10-13 15:00 8 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 4 2 LEŚNIK BUSZÓW 2018-10-13 15:00 8 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
URAN TRZEBICZ 4 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-10-14 12:00 8 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 4 1 GKS BLEDZEW 2018-10-14 14:00 8 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
ARKA MIERZĘCIN 5 3 MUSZELKA OGARDY 2018-10-14 15:00 8 2018/2019 J Mierzęcin 1
PIONIER ZWIERZYN 4 1 NOTEĆ STARE BIELICE 2018-10-14 15:00 8 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 4 1 ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2018-10-20 15:00 9 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
MUSZELKA OGARDY 3 1 SOKÓŁ GOŚCIM 2018-10-20 16:00 9 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
GKS BLEDZEW 4 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-10-21 11:00 9 2018/2019 J 1, Zemsko
BUDOWLANI MURZYNOWO 8 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
LEŚNIK BUSZÓW 2 2 ARKA MIERZĘCIN 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO 4 6 PIONIER ZWIERZYN 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 0 2 URAN TRZEBICZ 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
ARKA MIERZĘCIN 5 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-10-27 14:00 10 2018/2019 J Mierzęcin 1
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 3 2 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-10-27 14:00 10 2018/2019 J ul. Leśna 1, Dobiegniew
SOKÓŁ GOŚCIM 4 1 LEŚNIK BUSZÓW 2018-10-27 14:00 10 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
URAN TRZEBICZ 1 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-10-27 15:00 10 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 5 2 NOTEĆ GÓRECKO 2018-10-28 14:00 10 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 4 2 MUSZELKA OGARDY 2018-10-28 14:00 10 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2 3 GKS BLEDZEW 2018-10-28 15:00 10 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
NOTEĆ GÓRECKO 4 2 URAN TRZEBICZ 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
MUSZELKA OGARDY 4 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2018-11-03 15:00 11 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
GKS BLEDZEW 1 1 ARKA MIERZĘCIN 2018-11-04 11:00 11 2018/2019 J Zemsko 1
BUDOWLANI MURZYNOWO 9 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
LEŚNIK BUSZÓW 2 2 PIONIER ZWIERZYN 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 4 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J
SOKÓŁ GOŚCIM 2 2 GKS BLEDZEW 2018-11-10 14:00 12 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
URAN TRZEBICZ 2 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2018-11-11 12:00 12 2018/2019 J BOISKO (Trzebicz 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 2 0 LEŚNIK BUSZÓW 2018-11-11 13:00 12 2018/2019 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 0 2 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2018-11-11 13:00 12 2018/2019 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ARKA MIERZĘCIN 5 4 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-11-11 14:00 12 2018/2019 J Mierzęcin 1
NOTEĆ GÓRECKO 1 3 MUSZELKA OGARDY 2018-11-11 14:00 12 2018/2019 J BOISKO (Górecko 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 4 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2018-11-11 14:00 12 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 0 2 ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2018-11-17 12:00 13 2018/2019 J Dobiegniew, Leśna 1
LEŚNIK BUSZÓW 0 2 NOTEĆ GÓRECKO 2018-11-17 14:00 13 2018/2019 J BOISKO (Buszów 1)
MUSZELKA OGARDY 2 1 URAN TRZEBICZ 2018-11-17 14:00 13 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 7 0 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2018-11-17 14:00 13 2018/2019 J BOISKO (Gościm 1)
GKS BLEDZEW 4 1 PIONIER ZWIERZYN 2018-11-18 11:00 13 2018/2019 J 1, Zemsko
KLUB SPORTOWY RĄPIN 2 4 NOTEĆ STARE BIELICE 2018-11-18 13:00 13 2018/2019 J boisko (Rąpin 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 2 ARKA MIERZĘCIN 2018-11-18 14:00 13 2018/2019 J BOISKO (Murzynowo 1)
MUSZELKA OGARDY 0 0 GKS BLEDZEW 2018-11-24 12:00 3 2018/2019 J BOISKO (Ogardy 1)
URAN TRZEBICZ b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-03-30 15:00 14 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-03-31 11:00 14 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-03-31 14:00 14 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-03-31 14:00 14 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-03-31 14:00 14 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-03-31 14:00 14 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-03-31 15:00 14 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-04-06 16:00 15 2018/2019 W BOISKO (Ogardy 1)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-04-06 16:00 15 2018/2019 W BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-04-06 b/d 15 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-04-07 14:00 15 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-04-07 15:00 15 2018/2019 W ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-04-07 15:00 15 2018/2019 W BOISKO (Górecko 1)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-04-07 15:00 15 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-04-13 15:00 16 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-04-13 16:00 16 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-04-13 b/d 16 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-04-13 b/d 16 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-04-13 b/d 16 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-04-14 11:00 16 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-04-14 15:00 16 2018/2019 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-04-20 14:00 17 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-04-20 15:00 17 2018/2019 W BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-04-20 15:00 17 2018/2019 W Boisko Sportowe (Stare Bielice )
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-04-20 15:00 17 2018/2019 W BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-04-20 b/d 17 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-04-20 b/d 17 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-04-21 14:00 17 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-04-27 15:00 18 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-04-27 b/d 18 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-04-27 b/d 18 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-04-28 11:00 18 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
URAN TRZEBICZ b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-04-28 12:00 18 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-04-28 15:00 18 2018/2019 W ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-04-28 15:00 18 2018/2019 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-05-04 16:00 19 2018/2019 W BOISKO (Ogardy 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-05-04 b/d 19 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-05-05 11:00 19 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-05-05 14:00 19 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-05-05 15:00 19 2018/2019 W BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-05-05 16:00 19 2018/2019 W Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-05-05 16:00 19 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-05-11 14:00 20 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-05-11 16:00 20 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-05-11 17:00 20 2018/2019 W BOISKO (Gościm 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-05-11 b/d 20 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-05-11 b/d 20 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-05-12 15:00 20 2018/2019 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-05-12 16:00 20 2018/2019 W ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-05-18 16:00 21 2018/2019 W BOISKO (Ogardy 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-05-18 b/d 21 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-05-18 b/d 21 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-05-19 11:00 21 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-05-19 14:00 21 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-05-19 16:00 21 2018/2019 W BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-05-19 16:00 21 2018/2019 W Boisko Sportowe (Stare Bielice )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-05-25 15:00 22 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-05-25 16:00 22 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-05-25 17:00 22 2018/2019 W BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-05-25 b/d 22 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-05-26 15:00 22 2018/2019 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-05-26 16:00 22 2018/2019 W ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-05-26 17:00 22 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-06-01 16:00 23 2018/2019 W BOISKO (Ogardy 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-06-01 b/d 23 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-06-01 b/d 23 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-06-01 b/d 23 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-06-02 11:00 23 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-06-02 16:00 23 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-06-02 16:00 23 2018/2019 W BOISKO (Górecko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-06-08 15:00 24 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-06-08 16:00 24 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-06-08 17:00 24 2018/2019 W ARKA MIERZECIN (Mierzęcin 31)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-06-08 17:00 24 2018/2019 W BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-06-08 b/d 24 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-06-09 16:00 24 2018/2019 W Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-06-09 17:00 24 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2019-06-15 16:00 25 2018/2019 W BOISKO (Ogardy 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-06-16 11:00 25 2018/2019 W brak (Zemsko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d URAN TRZEBICZ 2019-06-16 15:00 25 2018/2019 W blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2)
LEŚNIK BUSZÓW b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2019-06-16 16:00 25 2018/2019 W BOISKO (Buszów 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA 2019-06-16 b/d 25 2018/2019 W BOISKO (Murzynowo 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d ARKA MIERZĘCIN 2019-06-16 b/d 25 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2019-06-16 b/d 25 2018/2019 W boisko (Rąpin 1)
URAN TRZEBICZ b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2019-06-22 16:00 26 2018/2019 W BOISKO (Trzebicz 1)
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2019-06-23 15:00 26 2018/2019 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2019-06-23 17:00 26 2018/2019 W Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d GKS BLEDZEW 2019-06-23 17:00 26 2018/2019 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ARKA MIERZĘCIN b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2019-06-23 b/d 26 2018/2019 W
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2019-06-23 b/d 26 2018/2019 W BOISKO (Stare Polichno 1)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d LEŚNIK BUSZÓW 2019-06-23 b/d 26 2018/2019 W