Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SPARTAK DESZCZNO 5 5 STAL SULĘCIN 2018-08-11 12:00 1 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
LZS BOBRÓWKO 0 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-08-11 14:00 1 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
KASZTELANIA SANTOK 2 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ODRA GÓRZYCA 0 6 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-08-11 18:00 1 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 0 MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-11 18:00 1 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 8 1 WARTA SŁOŃSK 2018-08-12 11:00 1 2018/2019 J ul. Szosowa 5, Lipki Wielkie
BŁĘKITNI LUBNO 2 2 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-08-12 12:00 1 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
PIAST KARNIN 1 0 RADOWIAK DREZDENKO 2018-08-12 15:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
STAL SULĘCIN 1 2 PIAST KARNIN 2018-08-18 11:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
MEPROZET STARE KUROWO 2 1 LZS BOBRÓWKO 2018-08-18 14:00 2 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 0 3 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-08-18 15:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
WARTA SŁOŃSK 3 0 ODRA GÓRZYCA 2018-08-18 16:00 2 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
RADOWIAK DREZDENKO 0 3 KASZTELANIA SANTOK 2018-08-18 18:00 2 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
BŁĘKITNI LUBNO 5 0 SPARTAK DESZCZNO 2018-08-19 12:00 2 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-08-19 16:00 2 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-08-19 18:00 2 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
POGOŃ SKWIERZYNA 4 1 RADOWIAK DREZDENKO 2018-08-25 10:00 3 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 5 2 WARTA SŁOŃSK 2018-08-25 11:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
SPARTAK DESZCZNO 3 1 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-08-25 14:00 3 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
KASZTELANIA SANTOK 3 5 STAL SULĘCIN 2018-08-25 16:00 3 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ODRA GÓRZYCA 0 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-08-25 16:00 3 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
LZS BOBRÓWKO 1 5 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-08-25 17:00 3 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
POLONIA LIPKI WIELKIE 0 3 MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-25 17:30 3 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
PIAST KARNIN 2 2 BŁĘKITNI LUBNO 2018-08-26 15:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
MEPROZET STARE KUROWO 1 0 ODRA GÓRZYCA 2018-09-01 14:00 4 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
SPARTAK DESZCZNO 0 1 PIAST KARNIN 2018-09-01 16:00 4 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-09-01 17:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
RADOWIAK DREZDENKO 4 1 LZS BOBRÓWKO 2018-09-01 17:00 4 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-09-01 17:00 4 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
STAL SULĘCIN 2 2 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-09-01 18:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
BŁĘKITNI LUBNO 3 1 KASZTELANIA SANTOK 2018-09-02 12:00 4 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 2 WARTA SŁOŃSK 2018-09-02 17:00 4 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
PIAST KARNIN 3 1 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-09-08 14:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA 7 2 BŁĘKITNI LUBNO 2018-09-08 14:00 5 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
LZS BOBRÓWKO 0 2 STAL SULĘCIN 2018-09-08 16:00 5 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 1 MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-08 16:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
WARTA SŁOŃSK 3 5 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-09-08 16:00 5 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
KASZTELANIA SANTOK 3 2 SPARTAK DESZCZNO 2018-09-08 17:00 5 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ODRA GÓRZYCA 3 2 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-09-08 17:00 5 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 2 RADOWIAK DREZDENKO 2018-09-09 17:00 5 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
PIAST KARNIN 4 2 KASZTELANIA SANTOK 2018-09-15 12:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-09-15 12:00 6 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
SPARTAK DESZCZNO 2 6 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-09-15 14:00 6 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-09-15 17:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 6 STAL SULĘCIN 2018-09-15 17:00 6 2018/2019 J ul. Szosowa 5, Lipki Wielkie
RADOWIAK DREZDENKO 3 1 ODRA GÓRZYCA 2018-09-15 17:00 6 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
BŁĘKITNI LUBNO 7 3 LZS BOBRÓWKO 2018-09-16 12:00 6 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
MEPROZET STARE KUROWO 4 0 WARTA SŁOŃSK 2018-09-16 12:00 6 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
LZS BOBRÓWKO 0 4 SPARTAK DESZCZNO 2018-09-22 16:00 7 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 4 0 RADOWIAK DREZDENKO 2018-09-22 16:00 7 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 0 6 MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-22 16:00 7 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
KASZTELANIA SANTOK 5 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-09-22 17:00 7 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ODRA GÓRZYCA 2 2 STAL SULĘCIN 2018-09-22 17:00 7 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ SKWIERZYNA 2 1 PIAST KARNIN 2018-09-22 17:00 7 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 2 BŁĘKITNI LUBNO 2018-09-22 17:00 7 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
WARTA SŁOŃSK 2 2 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-09-23 16:00 7 2018/2019 J Słońsk, Wiejska 1
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-09-29 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
RADOWIAK DREZDENKO 4 3 WARTA SŁOŃSK 2018-09-29 16:00 8 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-29 16:00 8 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
KASZTELANIA SANTOK 2 5 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-09-29 17:00 8 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
STAL SULĘCIN 3 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-09-29 17:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
BŁĘKITNI LUBNO 3 3 ODRA GÓRZYCA 2018-09-30 12:00 8 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
PIAST KARNIN 7 0 LZS BOBRÓWKO 2018-09-30 14:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SPARTAK DESZCZNO 2 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-09-30 16:00 8 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
MEPROZET STARE KUROWO 4 2 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-10-06 14:00 9 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
WARTA SŁOŃSK 3 3 STAL SULĘCIN 2018-10-06 14:00 9 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
LZS BOBRÓWKO 0 3 KASZTELANIA SANTOK 2018-10-06 15:00 9 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 6 0 BŁĘKITNI LUBNO 2018-10-06 16:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
POGOŃ SKWIERZYNA 10 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-10-06 16:00 9 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 6 PIAST KARNIN 2018-10-06 16:00 9 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 0 RADOWIAK DREZDENKO 2018-10-06 16:00 9 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ODRA GÓRZYCA 2 1 SPARTAK DESZCZNO 2018-10-07 16:30 9 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
SPARTAK DESZCZNO 0 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-10-13 14:00 10 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
RADOWIAK DREZDENKO 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-13 15:00 10 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
KASZTELANIA SANTOK 5 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-10-13 16:00 10 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
PIAST KARNIN 3 0 ODRA GÓRZYCA 2018-10-13 16:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA 3 0 LZS BOBRÓWKO 2018-10-13 16:00 10 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
BŁĘKITNI LUBNO 2 4 WARTA SŁOŃSK 2018-10-14 12:00 10 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-10-14 14:00 10 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
STAL SULĘCIN 3 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-10-14 16:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 0 RADOWIAK DREZDENKO 2018-10-20 14:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
WARTA SŁOŃSK 5 1 SPARTAK DESZCZNO 2018-10-20 14:00 11 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4 3 BŁĘKITNI LUBNO 2018-10-20 14:00 11 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
LZS BOBRÓWKO 3 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-10-20 15:00 11 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ODRA GÓRZYCA 2 1 KASZTELANIA SANTOK 2018-10-20 15:00 11 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 0 PIAST KARNIN 2018-10-20 15:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 1 2 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-10-20 15:00 11 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
MEPROZET STARE KUROWO 4 0 STAL SULĘCIN 2018-10-20 16:00 11 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
POGOŃ SKWIERZYNA 5 1 ODRA GÓRZYCA 2018-10-27 11:30 12 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PIAST KARNIN 3 0 WARTA SŁOŃSK 2018-10-27 14:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SPARTAK DESZCZNO 5 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-10-27 14:00 12 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
LZS BOBRÓWKO 6 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-10-27 15:00 12 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
STAL SULĘCIN 4 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-10-27 15:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
KASZTELANIA SANTOK 0 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-10-27 16:00 12 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
BŁĘKITNI LUBNO 1 4 MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-28 12:00 12 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 3 RADOWIAK DREZDENKO 2018-10-28 13:00 12 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 1 BŁĘKITNI LUBNO 2018-11-03 13:00 13 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-11-03 13:00 13 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
MEPROZET STARE KUROWO 4 1 SPARTAK DESZCZNO 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
ODRA GÓRZYCA 3 1 LZS BOBRÓWKO 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 3 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
RADOWIAK DREZDENKO 0 4 STAL SULĘCIN 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
WARTA SŁOŃSK 2 5 KASZTELANIA SANTOK 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 1 PIAST KARNIN 2018-11-03 14:00 13 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
LZS BOBRÓWKO 2 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2018-11-10 13:00 14 2018/2019 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
PIAST KARNIN 1 2 MEPROZET STARE KUROWO 2018-11-10 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA 5 1 WARTA SŁOŃSK 2018-11-10 14:00 14 2018/2019 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 2 ODRA GÓRZYCA 2018-11-10 14:00 14 2018/2019 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
SPARTAK DESZCZNO 3 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2018-11-10 14:00 14 2018/2019 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
KASZTELANIA SANTOK 3 7 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2018-11-10 14:30 14 2018/2019 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
BŁĘKITNI LUBNO 2 2 RADOWIAK DREZDENKO 2018-11-11 12:00 14 2018/2019 J BOISKO (Lubno 32)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 5 STAL SULĘCIN 2018-11-11 12:00 14 2018/2019 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 0 PIAST KARNIN 2018-11-17 13:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO 5 1 KASZTELANIA SANTOK 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
ODRA GÓRZYCA 3 3 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
RADOWIAK DREZDENKO 1 3 SPARTAK DESZCZNO 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
STAL SULĘCIN 3 1 BŁĘKITNI LUBNO 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
WARTA SŁOŃSK 2 1 LZS BOBRÓWKO 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J ul. Wiejska 1, Słońsk
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 0 6 POGOŃ SKWIERZYNA 2018-11-17 14:00 15 2018/2019 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
MEPROZET STARE KUROWO 2 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2019-03-16 13:00 16 2018/2019 W Stare Kurowo, Kościuszki 49
RADOWIAK DREZDENKO 1 0 PIAST KARNIN 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W Drezdenko 0
WARTA SŁOŃSK 0 0 POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W Słońsk
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 0 BŁĘKITNI LUBNO 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 0 LZS BOBRÓWKO 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W Główna 42, Przytoczna
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 3 KASZTELANIA SANTOK 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 2 3 SPARTAK DESZCZNO 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 0 ODRA GÓRZYCA 2019-03-16 16:00 16 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
LZS BOBRÓWKO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-03-23 14:00 17 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
PIAST KARNIN b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-03-23 14:00 17 2018/2019 W Łagodzińska 26, Gorzów Wielkopolski
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-03-23 14:00 17 2018/2019 W Skwierzyna, Sportowa 1
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-03-23 16:00 17 2018/2019 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-03-23 16:00 17 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-03-24 12:30 17 2018/2019 W Lipki Wielkie, Szosowa 35
ODRA GÓRZYCA b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-03-24 15:00 17 2018/2019 W Górzyca 14a
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Drezdenko
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W Słońsk 44
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d PIAST KARNIN 2019-03-31 14:00 18 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
PIAST KARNIN b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-04-06 14:00 19 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-04-06 14:00 19 2018/2019 W Skwierzyna, Sportowa 1
LZS BOBRÓWKO b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-04-06 15:00 19 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
ODRA GÓRZYCA b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-04-06 15:00 19 2018/2019 W Górzyca
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Lipki Wielkie, Szosowa 35
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-04-06 17:00 19 2018/2019 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-04-06 17:00 19 2018/2019 W Słońsk 44
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-04-13 15:00 20 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-04-13 15:00 20 2018/2019 W Drezdenko
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-04-13 15:00 20 2018/2019 W Lubuska 90, Deszczno
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d PIAST KARNIN 2019-04-13 15:00 20 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-04-13 15:00 20 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-04-13 17:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-04-13 17:00 20 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-04-14 12:00 20 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-04-20 14:00 21 2018/2019 W Skwierzyna, Sportowa 1
LZS BOBRÓWKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
ODRA GÓRZYCA b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Górzyca
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Główna 42, Przytoczna
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-04-20 16:00 21 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d PIAST KARNIN 2019-04-20 17:00 21 2018/2019 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
STAL SULĘCIN b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-04-20 17:00 21 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
WARTA SŁOŃSK b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-04-20 17:00 21 2018/2019 W Słońsk 44
PIAST KARNIN b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-04-27 14:00 22 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-04-27 15:00 22 2018/2019 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W Drezdenko
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-04-28 12:00 22 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
LZS BOBRÓWKO b/d b/d PIAST KARNIN 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
ODRA GÓRZYCA b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Górzyca
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Sportowa 1, Skwierzyna
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-05-04 16:00 23 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
WARTA SŁOŃSK b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-05-04 17:00 23 2018/2019 W Słońsk 44
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-05-05 17:00 23 2018/2019 W Lipki Wielkie, Szosowa 35
PIAST KARNIN b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-05-11 14:00 24 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-05-11 15:00 24 2018/2019 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-05-11 16:00 24 2018/2019 W Drezdenko
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-05-11 16:00 24 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-05-11 17:00 24 2018/2019 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
STAL SULĘCIN b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-05-11 17:30 24 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-05-11 18:00 24 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-05-12 12:00 24 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
LZS BOBRÓWKO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-05-18 16:00 25 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-05-18 16:00 25 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
ODRA GÓRZYCA b/d b/d PIAST KARNIN 2019-05-18 16:00 25 2018/2019 W Górzyca
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-05-18 16:00 25 2018/2019 W Mieczysława Mikuły 1, Międzyrzecz
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-05-18 16:00 25 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-05-18 17:00 25 2018/2019 W Lipki Wielkie, Szosowa 35
WARTA SŁOŃSK b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-05-18 17:00 25 2018/2019 W Słońsk 44
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-05-18 18:00 25 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-05-25 14:00 26 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
STAL SULĘCIN b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-05-25 14:00 26 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-05-25 17:00 26 2018/2019 W Gorzowska 59, Santok
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-05-25 17:00 26 2018/2019 W Sportowa 1, Skwierzyna
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-05-25 17:00 26 2018/2019 W Drezdenko
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-05-25 17:00 26 2018/2019 W Lubuska 90, Deszczno
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-05-25 17:00 26 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-05-26 12:00 26 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-06-01 16:00 27 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-06-01 17:00 27 2018/2019 W Kościuszki 49, Stare Kurowo
ODRA GÓRZYCA b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-06-01 17:00 27 2018/2019 W Górzyca
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-06-01 17:00 27 2018/2019 W Szosowa 35, Lipki Wielkie
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-06-01 17:00 27 2018/2019 W Drezdenko
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-06-01 17:00 27 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-06-01 18:00 27 2018/2019 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d PIAST KARNIN 2019-06-01 18:00 27 2018/2019 W Słońsk 44
PIAST KARNIN b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-06-08 14:00 28 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
STAL SULĘCIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-06-08 14:00 28 2018/2019 W Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-06-08 15:00 28 2018/2019 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-06-08 17:00 28 2018/2019 W Gorzowska 59, Santok
LZS BOBRÓWKO b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-06-08 17:00 28 2018/2019 W Choszczańska 7b, Bobrówko
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-06-08 17:00 28 2018/2019 W Sportowa 1, Skwierzyna
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-06-08 17:00 28 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-06-09 12:00 28 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d PIAST KARNIN 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Stare Kurowo, Kościuszki 49
ODRA GÓRZYCA b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Górzyca 14a
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Drezdenko 0
STAL SULĘCIN b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2
WARTA SŁOŃSK b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Słońsk 44
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2019-06-15 17:00 29 2018/2019 W Przytoczna, Główna 42
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2019-06-20 15:00 30 2018/2019 W Deszczno, Lubuska 90
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d STAL SULĘCIN 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Lubno, Bolesława Chrobrego 44
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Santok, Gorzowska 59
LZS BOBRÓWKO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Bobrówko, Choszczańska 7b
PIAST KARNIN b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Skwierzyna, Sportowa 1
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W Lipki Wielkie, Szosowa 35
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2019-06-22 17:00 30 2018/2019 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)