Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
CARGOVIA KARGOWA 3 1 LECH II SULECHÓW 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KIJOWIANKA KIJE 0 3 SOKÓŁ KALSK 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW 2 5 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Stadion Buków (Buków)
LIWNO ZABÓR 2 6 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 3 1 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-08-25 17:00 1 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 0 CZARNI PAŁCK 2018-08-26 18:00 1 2018/2019 J Babimost, Żwirki i Wigury
CARGOVIA KARGOWA 2 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 2018-08-30 17:30 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
LECH II SULECHÓW 0 5 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-09-02 14:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 1 1 LIWNO ZABÓR 2018-09-02 15:00 2 2018/2019 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
CZARNI PAŁCK 1 1 KIJOWIANKA KIJE 2018-09-02 16:00 2 2018/2019 J Boisko Pałck (Pałck 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 4 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-09-02 16:00 2 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SOKÓŁ KALSK 1 0 KOMETA BUKÓW 2018-09-02 17:00 2 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
CARGOVIA KARGOWA 0 1 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KIJOWIANKA KIJE 5 3 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW 4 2 CZARNI PAŁCK 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Stadion Buków (Buków)
LIWNO ZABÓR 2 5 SOKÓŁ KALSK 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2 1 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 4 2 LECH II SULECHÓW 2018-09-08 17:00 3 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
CARGOVIA KARGOWA 6 1 KIJOWIANKA KIJE 2018-09-15 16:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
SOKÓŁ KALSK 0 3 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-09-15 17:00 4 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LECH II SULECHÓW 1 2 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-09-16 12:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 0 3 KOMETA BUKÓW 2018-09-16 14:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CZARNI PAŁCK 2 5 LIWNO ZABÓR 2018-09-16 15:00 4 2018/2019 J Boisko Pałck (Pałck 1)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 3 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-09-16 16:00 4 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
KIJOWIANKA KIJE 2 2 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW 0 3 CARGOVIA KARGOWA 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 1 2 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 3 2 CZARNI PAŁCK 2018-09-22 16:00 5 2018/2019 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POLONIA NOWE KRAMSKO 2 2 SOKÓŁ KALSK 2018-09-23 15:00 5 2018/2019 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 4 4 LECH II SULECHÓW 2018-09-23 16:00 5 2018/2019 J Babimost, Żwirki i Wigury
LECH II SULECHÓW 0 4 SOKÓŁ KALSK 2018-09-29 14:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
CARGOVIA KARGOWA 1 1 LIWNO ZABÓR 2018-09-29 16:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 5 3 KIJOWIANKA KIJE 2018-09-29 16:00 6 2018/2019 J Babimost, Żwirki i Wigury
CZARNI PAŁCK 0 6 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-09-29 16:30 6 2018/2019 J Boisko Pałck (Pałck 1)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 1 3 KOMETA BUKÓW 2018-09-30 15:00 6 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 0 0 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-09-30 16:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
KOMETA BUKÓW 4 1 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-10-06 15:00 7 2018/2019 J Stadion Buków (Buków)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 0 0 CARGOVIA KARGOWA 2018-10-06 15:00 7 2018/2019 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KIJOWIANKA KIJE 5 0 LECH II SULECHÓW 2018-10-06 16:00 7 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
LIWNO ZABÓR 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 2018-10-06 16:00 7 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 1 1 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-10-07 15:00 7 2018/2019 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK 5 0 CZARNI PAŁCK 2018-10-07 16:00 7 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
CARGOVIA KARGOWA 4 3 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-10-13 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KIJOWIANKA KIJE 0 4 KOMETA BUKÓW 2018-10-13 16:00 8 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
LECH II SULECHÓW 2 4 CZARNI PAŁCK 2018-10-14 14:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-10-14 14:00 8 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 1 LIWNO ZABÓR 2018-10-14 15:00 8 2018/2019 J Babimost, Żwirki i Wigury
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 7 2 SOKÓŁ KALSK 2018-10-14 15:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 0 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-10-20 14:30 9 2018/2019 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KOMETA BUKÓW 4 1 LECH II SULECHÓW 2018-10-20 15:00 9 2018/2019 J Stadion Buków (Buków)
LIWNO ZABÓR 3 3 KIJOWIANKA KIJE 2018-10-20 15:00 9 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
CZARNI PAŁCK 3 0 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J Boisko Pałck (Pałck 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 5 1 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK 1 4 CARGOVIA KARGOWA 2018-10-21 14:00 9 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
KIJOWIANKA KIJE 0 3 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-10-27 14:00 10 2018/2019 J Boisko Kije (Pałck 1)
CARGOVIA KARGOWA 7 1 CZARNI PAŁCK 2018-10-27 15:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KOMETA BUKÓW 1 0 LIWNO ZABÓR 2018-10-27 15:00 10 2018/2019 J Stadion Buków (Buków)
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 4 13 SOKÓŁ KALSK 2018-10-28 13:00 10 2018/2019 J Boisko Brody (Brody 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 0 0 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-10-28 14:00 10 2018/2019 J Podmokle Wielkie
LECH II SULECHÓW 1 3 POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2018-10-28 14:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
LIWNO ZABÓR 3 0 LECH II SULECHÓW 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 1 2 KOMETA BUKÓW 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
SOKÓŁ KALSK 5 2 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-11-03 14:00 11 2018/2019 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 0 3 CARGOVIA KARGOWA 2018-11-04 11:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CZARNI PAŁCK 8 1 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J Boisko Pałck (Pałck 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 2 2 KIJOWIANKA KIJE 2018-11-04 14:00 11 2018/2019 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d LIWNO ZABÓR 2019-03-30 14:00 12 2018/2019 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
CZARNI PAŁCK b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2019-03-31 14:00 12 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
LECH II SULECHÓW b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-03-31 14:00 12 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-03-31 14:00 12 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2019-03-31 15:00 12 2018/2019 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LIWNO ZABÓR b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2019-04-06 15:00 13 2018/2019 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d LECH II SULECHÓW 2019-04-06 15:00 13 2018/2019 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d CZARNI PAŁCK 2019-04-06 16:00 13 2018/2019 W Boisko Kije (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2019-04-06 16:00 13 2018/2019 W Stadion Buków (Buków )
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2019-04-07 14:00 13 2018/2019 W Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2019-04-13 15:00 14 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CZARNI PAŁCK b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-04-14 15:00 14 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-04-14 15:00 14 2018/2019 W Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2019-04-14 15:00 14 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d LIWNO ZABÓR 2019-04-14 15:00 14 2018/2019 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LIWNO ZABÓR b/d b/d CZARNI PAŁCK 2019-04-27 16:00 15 2018/2019 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2019-04-27 16:00 15 2018/2019 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KOMETA BUKÓW b/d b/d POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2019-04-27 17:00 15 2018/2019 W Stadion Buków (Buków )
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-04-28 15:00 15 2018/2019 W Boisko Kije (Pałck 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d LECH II SULECHÓW 2019-04-28 15:00 15 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
LECH II SULECHÓW b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2019-05-04 14:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-05-04 16:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN b/d b/d LIWNO ZABÓR 2019-05-05 14:00 16 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CZARNI PAŁCK b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2019-05-05 15:00 16 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2019-05-05 15:00 16 2018/2019 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LIWNO ZABÓR b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-05-11 16:00 17 2018/2019 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2019-05-11 16:00 17 2018/2019 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2019-05-12 15:00 17 2018/2019 W Boisko Kije (Pałck 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d CZARNI PAŁCK 2019-05-12 15:00 17 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d LECH II SULECHÓW 2019-05-12 15:00 17 2018/2019 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LECH II SULECHÓW b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2019-05-18 14:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2019-05-18 16:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2019-05-19 11:00 18 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CZARNI PAŁCK b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2019-05-19 15:00 18 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-05-19 15:00 18 2018/2019 W Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
LIWNO ZABÓR b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2019-05-25 16:00 19 2018/2019 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2019-05-25 17:00 19 2018/2019 W Stadion Buków (Buków )
CZARNI PAŁCK b/d b/d LECH II SULECHÓW 2019-05-26 16:00 19 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-05-26 16:00 19 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2019-05-26 16:00 19 2018/2019 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
LECH II SULECHÓW b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-06-01 14:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2019-06-01 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d LIWNO ZABÓR 2019-06-01 16:00 20 2018/2019 W Boisko Kije (Pałck 1)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN b/d b/d CZARNI PAŁCK 2019-06-02 11:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2019-06-02 15:00 20 2018/2019 W Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
CZARNI PAŁCK b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2019-06-09 16:00 21 2018/2019 W Boisko Pałck (Pałck 1)
LIWNO ZABÓR b/d b/d KOMETA BUKÓW 2019-06-09 16:00 21 2018/2019 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2019-06-09 16:00 21 2018/2019 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POGOŃ II ŚWIEBODZIN b/d b/d LECH II SULECHÓW 2019-06-09 16:00 21 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2019-06-09 16:00 21 2018/2019 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d POGOŃ II ŚWIEBODZIN 2019-06-15 16:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2019-06-16 16:00 22 2018/2019 W Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2019-06-16 16:00 22 2018/2019 W Boisko Kije (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2019-06-16 16:00 22 2018/2019 W Stadion Buków (Buków)
LECH II SULECHÓW b/d b/d LIWNO ZABÓR 2019-06-16 16:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 15 2018/2019 W
KOMETA BUKÓW 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 17 2018/2019 W
LECH II SULECHÓW 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 14 2018/2019 W
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 19 2018/2019 W
POGOŃ II ŚWIEBODZIN 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 12 2018/2019 W
SOKÓŁ KALSK 3 0 TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 21 2018/2019 W
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 CARGOVIA KARGOWA b/d b/d 13 2018/2019 W
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 CZARNI PAŁCK b/d b/d 22 2018/2019 W
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 KIJOWIANKA KIJE b/d b/d 16 2018/2019 W
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 LIWNO ZABÓR b/d b/d 18 2018/2019 W
TĘCZA BRODY - drużyna wycofana, walkower 0 3 POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d 20 2018/2019 W