Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ISKRA MAŁOMICE 2 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 3 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 0 MIESZKO KONOTOP 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 4 6 PIAST IŁOWA 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA 5 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 3 ODRA NIETKÓW 2018-08-12 17:00 1 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SCHNUG CHOCIULE 0 4 PIAST CZERWIEŃSK 2018-08-15 14:00 2 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 3 ODRA NIETKÓW 2018-08-15 15:00 2 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 2 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-08-15 15:00 2 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 6 PROMIEŃ ŻARY 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
PIAST IŁOWA 4 1 ISKRA MAŁOMICE 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZRYW RZECZYCA 4 2 LECH SULECHÓW 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
BUDOWLANI LUBSKO 1 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-08-15 17:30 2 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
UNIA KUNICE ŻARY 1 5 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-08-15 18:00 2 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ISKRA MAŁOMICE 2 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 3 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
ODRA NIETKÓW 3 2 MIESZKO KONOTOP 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 0 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 0 ZRYW RZECZYCA 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PROMIEŃ ŻARY 1 3 PIAST IŁOWA 2018-08-18 18:00 3 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 1 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-08-19 17:00 3 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2018-08-25 15:00 4 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
LECH SULECHÓW 0 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 2 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
UNIA KUNICE ŻARY 2 5 ODRA NIETKÓW 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZRYW RZECZYCA 4 4 ISKRA MAŁOMICE 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
SCHNUG CHOCIULE 0 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-08-26 14:00 4 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 2 MIESZKO KONOTOP 2018-08-26 17:00 4 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
PIAST CZERWIEŃSK 1 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-01 16:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ISKRA MAŁOMICE 3 3 LECH SULECHÓW 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
MIESZKO KONOTOP 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 1 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 2 PIAST IŁOWA 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 2 0 ZRYW RZECZYCA 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-02 17:00 5 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 2 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-09-08 15:00 6 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PIAST IŁOWA 3 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE 1 3 MIESZKO KONOTOP 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
ZRYW RZECZYCA 0 1 PIAST CZERWIEŃSK 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 3 ODRA NIETKÓW 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
LECH SULECHÓW 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 ISKRA MAŁOMICE 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-09 17:00 6 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
ISKRA MAŁOMICE 3 5 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
ODRA NIETKÓW 0 2 PIAST IŁOWA 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 5 1 LECH SULECHÓW 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 4 ZRYW RZECZYCA 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 0 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-15 16:30 7 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-15 17:00 7 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-16 16:00 7 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP 3 6 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-16 16:00 7 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BUDOWLANI LUBSKO 3 0 ODRA NIETKÓW 2018-09-22 15:00 8 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 4 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
ISKRA MAŁOMICE 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 3 1 MIESZKO KONOTOP 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZRYW RZECZYCA 3 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-09-22 17:00 8 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-23 13:00 8 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 3 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 2 1 ZRYW RZECZYCA 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 2 2 ISKRA MAŁOMICE 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 1 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SCHNUG CHOCIULE 1 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 1 3 PIAST IŁOWA 2018-09-29 16:30 9 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 1 LECH SULECHÓW 2018-09-30 16:00 9 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 1 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 1 0 ODRA NIETKÓW 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 4 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY 1 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZRYW RZECZYCA 4 4 MIESZKO KONOTOP 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 4 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-10-06 17:00 10 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-10-07 13:00 10 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 7 2 LECH SULECHÓW 2018-10-10 16:00 11 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
PIAST CZERWIEŃSK 5 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 6 PIAST IŁOWA 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
ODRA NIETKÓW 3 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 1 PROMIEŃ ŻARY 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE 0 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 2 1 ZRYW RZECZYCA 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 11 1 ISKRA MAŁOMICE 2018-10-14 15:00 11 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 1 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE 1 5 ODRA NIETKÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST CZERWIEŃSK 5 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZRYW RZECZYCA 0 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PROMIEŃ ŻARY 4 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-10-20 15:30 12 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 1 MIESZKO KONOTOP 2018-10-20 16:00 12 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 4 PIAST IŁOWA 2018-10-21 15:30 12 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
LECH SULECHÓW 1 2 UNIA KUNICE ŻARY 2018-10-21 15:30 12 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 2 ZRYW RZECZYCA 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
PIAST IŁOWA 2 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ PRZYBORÓW 4 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE 0 0 LECH SULECHÓW 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
ODRA NIETKÓW 3 1 PROMIEŃ ŻARY 2018-10-27 15:00 13 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
UNIA KUNICE ŻARY 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-27 15:00 13 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-10-28 14:00 13 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP 4 1 ISKRA MAŁOMICE 2018-10-28 14:00 13 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ISKRA MAŁOMICE 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 1 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK 3 2 ODRA NIETKÓW 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 7 1 MIESZKO KONOTOP 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZRYW RZECZYCA 4 2 PIAST IŁOWA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 5 2 SCHNUG CHOCIULE 2018-11-03 16:00 14 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-11-04 14:00 14 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO 5 2 ZRYW RZECZYCA 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
PIAST IŁOWA 1 0 LECH SULECHÓW 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE 3 3 ISKRA MAŁOMICE 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 1 4 PROMIEŃ ŻARY 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 6 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ODRA NIETKÓW 2 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
MIESZKO KONOTOP 0 1 PIAST CZERWIEŃSK 2018-11-11 14:00 15 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BŁĘKITNI OŁOBOK 3 3 ZRYW RZECZYCA 2019-03-16 14:00 16 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO 2 0 LECH SULECHÓW 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 2 ISKRA MAŁOMICE 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
PIAST IŁOWA 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
UNIA KUNICE ŻARY 0 1 PIAST CZERWIEŃSK 2019-03-16 15:00 16 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ODRA NIETKÓW 6 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-03-16 16:00 16 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
SCHNUG CHOCIULE 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2019-03-17 13:00 16 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
MIESZKO KONOTOP 1 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2019-03-17 15:00 16 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-03-23 15:00 17 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ODRA NIETKÓW b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-03-23 16:00 17 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-03-23 16:00 17 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-03-24 15:00 17 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-03-30 14:00 18 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
PIAST IŁOWA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-03-30 15:00 18 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-03-30 16:00 18 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-03-31 15:00 18 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-04-06 16:00 19 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
ODRA NIETKÓW b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-04-06 17:00 19 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-04-06 17:00 19 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-04-06 17:00 19 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-04-07 16:00 19 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-04-07 16:00 19 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-04-13 14:00 20 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
LECH SULECHÓW b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-04-13 16:00 20 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-04-13 17:00 20 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-04-20 15:00 21 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-04-20 16:30 21 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-04-27 14:00 22 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
LECH SULECHÓW b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-04-27 16:00 22 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-04-27 17:00 22 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-05-01 16:00 23 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-05-01 17:00 23 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-05-01 17:30 23 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-05-04 15:00 24 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-05-04 17:00 24 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
LECH SULECHÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-05-04 17:30 24 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
ODRA NIETKÓW b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-05-11 17:00 25 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-05-11 18:00 25 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-05-12 16:00 25 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-05-12 16:00 25 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-05-18 15:00 26 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-05-18 17:00 26 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
LECH SULECHÓW b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-05-18 17:30 26 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
ODRA NIETKÓW b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-05-25 17:00 27 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-05-25 18:00 27 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-05-26 16:00 27 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-05-26 16:00 27 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-06-01 15:00 28 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-06-01 17:00 28 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
LECH SULECHÓW b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-06-01 17:30 28 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-06-01 18:00 28 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d LECH SULECHÓW 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2019-06-08 17:00 29 2018/2019 W Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW b/d b/d PIAST IŁOWA 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d ODRA NIETKÓW 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2019-06-15 17:00 30 2018/2019 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)