Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ISKRA MAŁOMICE 2 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 3 0 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 0 MIESZKO KONOTOP 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 4 6 PIAST IŁOWA 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA 5 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-08-11 17:00 1 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 3 ODRA NIETKÓW 2018-08-12 17:00 1 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
SCHNUG CHOCIULE 0 4 PIAST CZERWIEŃSK 2018-08-15 14:00 2 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 3 ODRA NIETKÓW 2018-08-15 15:00 2 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 2 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-08-15 15:00 2 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 6 PROMIEŃ ŻARY 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
PIAST IŁOWA 4 1 ISKRA MAŁOMICE 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZRYW RZECZYCA 4 2 LECH SULECHÓW 2018-08-15 17:00 2 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
BUDOWLANI LUBSKO 1 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-08-15 17:30 2 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
UNIA KUNICE ŻARY 1 5 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-08-15 18:00 2 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ISKRA MAŁOMICE 2 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 3 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
ODRA NIETKÓW 3 2 MIESZKO KONOTOP 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 0 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 0 ZRYW RZECZYCA 2018-08-18 17:00 3 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PROMIEŃ ŻARY 1 3 PIAST IŁOWA 2018-08-18 18:00 3 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 1 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-08-19 17:00 3 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2018-08-25 15:00 4 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
LECH SULECHÓW 0 1 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 2 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
UNIA KUNICE ŻARY 2 5 ODRA NIETKÓW 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ZRYW RZECZYCA 4 4 ISKRA MAŁOMICE 2018-08-25 17:00 4 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
SCHNUG CHOCIULE 0 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-08-26 14:00 4 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 2 MIESZKO KONOTOP 2018-08-26 17:00 4 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
PIAST CZERWIEŃSK 1 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-01 16:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ISKRA MAŁOMICE 3 3 LECH SULECHÓW 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
MIESZKO KONOTOP 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 1 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 2 PIAST IŁOWA 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 2 0 ZRYW RZECZYCA 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-01 17:00 5 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-02 17:00 5 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 2 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-09-08 15:00 6 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
PIAST IŁOWA 3 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE 1 3 MIESZKO KONOTOP 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
ZRYW RZECZYCA 0 1 PIAST CZERWIEŃSK 2018-09-08 16:00 6 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 3 ODRA NIETKÓW 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
LECH SULECHÓW 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 ISKRA MAŁOMICE 2018-09-08 17:00 6 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-09 17:00 6 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
ISKRA MAŁOMICE 3 5 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
ODRA NIETKÓW 0 2 PIAST IŁOWA 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 5 1 LECH SULECHÓW 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 4 ZRYW RZECZYCA 2018-09-15 16:00 7 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 0 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-15 16:30 7 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-15 17:00 7 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-16 16:00 7 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP 3 6 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-16 16:00 7 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BUDOWLANI LUBSKO 3 0 ODRA NIETKÓW 2018-09-22 15:00 8 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 4 UNIA KUNICE ŻARY 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
ISKRA MAŁOMICE 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 3 1 MIESZKO KONOTOP 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZRYW RZECZYCA 3 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-09-22 16:00 8 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 3 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-09-22 17:00 8 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-09-23 13:00 8 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 3 1 BUDOWLANI LUBSKO 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 2 1 ZRYW RZECZYCA 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 2 2 ISKRA MAŁOMICE 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 2 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY 1 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SCHNUG CHOCIULE 1 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-09-29 16:00 9 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 1 3 PIAST IŁOWA 2018-09-29 16:30 9 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 1 LECH SULECHÓW 2018-09-30 16:00 9 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 1 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-10-06 15:00 10 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW 1 0 ODRA NIETKÓW 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST IŁOWA 4 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY 1 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZRYW RZECZYCA 4 4 MIESZKO KONOTOP 2018-10-06 16:00 10 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 4 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-10-06 17:00 10 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-10-07 13:00 10 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP 7 2 LECH SULECHÓW 2018-10-10 16:00 11 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
PIAST CZERWIEŃSK 5 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-10-13 15:00 11 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 6 PIAST IŁOWA 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
ODRA NIETKÓW 3 0 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 1 PROMIEŃ ŻARY 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE 0 2 BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 2 1 ZRYW RZECZYCA 2018-10-13 16:00 11 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 11 1 ISKRA MAŁOMICE 2018-10-14 15:00 11 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-10-20 15:00 12 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-10-20 15:30 12 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-10-20 16:00 12 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-10-21 15:30 12 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
LECH SULECHÓW b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-10-21 15:30 12 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
PIAST IŁOWA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d LECH SULECHÓW 2018-10-27 14:00 13 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
ODRA NIETKÓW b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-10-27 15:00 13 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-10-27 15:00 13 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-10-28 14:00 13 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2018-10-28 14:00 13 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LECH SULECHÓW b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-11-03 14:00 14 2018/2019 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS CZARNI ŻAGAŃ b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-11-03 16:00 14 2018/2019 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2018-11-04 14:00 14 2018/2019 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d UKS CZARNI ŻAGAŃ 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
PIAST IŁOWA b/d b/d LECH SULECHÓW 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-11-10 13:30 15 2018/2019 J Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
ODRA NIETKÓW b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-11-10 14:00 15 2018/2019 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-11-11 14:00 15 2018/2019 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-11-11 14:00 15 2018/2019 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)