Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SPARTA NIETKOWICE 1 3 KLON BABIMOST 2018-08-18 14:00 1 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 0 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-08-18 16:00 1 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 1 1 MEDYK I CIBÓRZ 2018-08-18 17:00 1 2018/2019 J Stadion Gminny (Cibórz 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 7 3 BIZON WILKOWO 2018-08-18 17:00 1 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
VICTORIA SZCZANIEC 8 1 MEWA CIGACICE 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZENIT ŁUGÓW 1 1 RAKOVIA RAKÓW 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEDYK I CIBÓRZ 3 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE 2 0 SPARTA NIETKOWICE 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 4 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
KLON BABIMOST 4 1 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-08-26 15:00 2 2018/2019 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
BIZON WILKOWO 1 9 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW 3 10 VICTORIA SZCZANIEC 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Rakovia (Raków 19A)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 3 KLON BABIMOST 2018-09-01 16:00 3 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 1 0 MEDYK I CIBÓRZ 2018-09-01 17:00 3 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 4 3 MEWA CIGACICE 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE 4 1 RAKOVIA RAKÓW 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 3 0 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 3 4 BIZON WILKOWO 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
MEWA CIGACICE 1 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-09-08 16:00 4 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 3 0 KLON BABIMOST 2018-09-08 17:00 4 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra)
BIZON WILKOWO 2 3 MEDYK I CIBÓRZ 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW 2 3 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Rakovia (Raków 19A)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 4 0 ZENIT ŁUGÓW 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 0 3 VICTORIA SZCZANIEC 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 4 1 RAKOVIA RAKÓW 2018-09-15 16:00 5 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 6 0 MEWA CIGACICE 2018-09-15 16:00 5 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
MEDYK I CIBÓRZ 2 3 KLON BABIMOST 2018-09-15 16:00 5 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
SPARTA NIETKOWICE 2 3 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC 1 4 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZENIT ŁUGÓW 1 0 BIZON WILKOWO 2018-09-16 17:00 5 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEWA CIGACICE 2 3 MEDYK I CIBÓRZ 2018-09-22 16:00 6 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
BIZON WILKOWO 3 3 KLON BABIMOST 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW 0 2 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Rakovia (Raków 19A)
ZENIT ŁUGÓW 1 0 VICTORIA SZCZANIEC 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 7 2 SPARTA NIETKOWICE 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 1 3 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
VICTORIA SZCZANIEC 9 1 BIZON WILKOWO 2018-09-29 15:00 7 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 2 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2018-09-29 16:00 7 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
MEDYK I CIBÓRZ 6 2 RAKOVIA RAKÓW 2018-09-29 16:00 7 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
KLON BABIMOST 3 3 MEWA CIGACICE 2018-09-30 15:00 7 2018/2019 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2 2 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2018-09-30 15:00 7 2018/2019 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE 0 1 ZENIT ŁUGÓW 2018-09-30 15:00 7 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC 3 3 SPARTA NIETKOWICE 2018-10-06 15:00 8 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
BIZON WILKOWO 5 4 MEWA CIGACICE 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW 1 3 KLON BABIMOST 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Rakovia (Raków 19A)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 5 5 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 3 0 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
ZENIT ŁUGÓW 1 1 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-10-07 16:00 8 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 6 4 ZENIT ŁUGÓW 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 6 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
MEDYK I CIBÓRZ 0 0 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE 3 1 RAKOVIA RAKÓW 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 1 0 VICTORIA SZCZANIEC 2018-10-14 15:00 9 2018/2019 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE 6 0 BIZON WILKOWO 2018-10-14 15:00 9 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC 1 4 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-10-20 15:00 10 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 2 0 MEDYK I CIBÓRZ 2018-10-21 14:00 10 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BIZON WILKOWO 4 2 RAKOVIA RAKÓW 2018-10-21 15:00 10 2018/2019 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
SPARTA NIETKOWICE 5 2 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-10-21 15:00 10 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 0 2 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-10-21 15:00 10 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2 1 KLON BABIMOST 2018-10-21 15:00 10 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
MEDYK I CIBÓRZ 1 3 ZENIT ŁUGÓW 2018-10-27 14:00 11 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE 0 8 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2018-10-27 14:00 11 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 3 SPARTA NIETKOWICE 2018-10-27 15:00 11 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2 1 VICTORIA SZCZANIEC 2018-10-27 15:00 11 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
KLON BABIMOST 8 2 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2018-10-28 14:00 11 2018/2019 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 5 1 BIZON WILKOWO 2018-10-28 14:00 11 2018/2019 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE 5 1 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI 3 0 RAKOVIA RAKÓW 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 1 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
VICTORIA SZCZANIEC 5 1 MEDYK I CIBÓRZ 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZENIT ŁUGÓW 3 0 KLON BABIMOST 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 11 4 MEWA CIGACICE 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 2 BIZON WILKOWO 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 1 1 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
MEDYK I CIBÓRZ 1 1 SPARTA NIETKOWICE 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE 6 2 ZENIT ŁUGÓW 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST 5 3 VICTORIA SZCZANIEC 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 9 3 RAKOVIA RAKÓW 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-03-23 15:00 14 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
MEWA CIGACICE 3 2 VICTORIA SZCZANIEC 2019-03-23 15:00 14 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
BIZON WILKOWO b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-03-24 15:00 14 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
KLON BABIMOST b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-03-24 15:00 14 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-03-24 15:00 14 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-03-24 15:00 14 2018/2019 W Stadion Gminny w Dąbrówce Wlkp. (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-03-30 15:00 15 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d BIZON WILKOWO 2019-03-30 15:00 15 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d KLON BABIMOST 2019-03-31 15:00 15 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-03-31 15:00 15 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2019-03-31 15:00 15 2018/2019 W Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-03-31 15:00 15 2018/2019 W Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2019-04-06 16:00 16 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
BIZON WILKOWO b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-04-07 16:00 16 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-04-13 16:00 17 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
KLON BABIMOST b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-04-14 15:00 17 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-04-14 15:00 17 2018/2019 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d BIZON WILKOWO 2019-04-14 16:00 17 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2019-04-14 16:00 17 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-04-14 16:00 17 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEWA CIGACICE b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-04-27 16:00 18 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-04-28 15:00 18 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-04-28 15:00 18 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
BIZON WILKOWO b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-04-28 16:00 18 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC 2019-04-28 16:00 18 2018/2019 W Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-04-28 16:00 18 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
KLON BABIMOST b/d b/d BIZON WILKOWO 2019-05-01 15:00 19 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-05-01 16:00 19 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-05-01 16:00 19 2018/2019 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2019-05-01 17:00 19 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-05-01 17:00 19 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-05-01 17:00 19 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d KLON BABIMOST 2019-05-04 17:00 20 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-05-05 16:00 20 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
BIZON WILKOWO b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC 2019-05-05 17:00 20 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-05-05 17:00 20 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-05-05 17:00 20 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2019-05-05 17:00 20 2018/2019 W Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-05-11 17:00 21 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-05-11 17:00 21 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
MEWA CIGACICE b/d b/d BIZON WILKOWO 2019-05-11 17:00 21 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2019-05-12 15:00 21 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC 2019-05-12 16:00 21 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-05-12 17:00 21 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2019-05-19 16:00 22 2018/2019 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-05-19 16:00 22 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
BIZON WILKOWO b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-05-19 17:00 22 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-05-19 17:00 22 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-05-19 17:00 22 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-05-19 17:00 22 2018/2019 W Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC 2019-05-25 17:00 23 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-05-25 17:00 23 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
KLON BABIMOST b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-05-26 15:00 23 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-05-26 17:00 23 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d BIZON WILKOWO 2019-05-26 17:00 23 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-05-26 17:00 23 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-06-02 16:00 24 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-06-02 16:00 24 2018/2019 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-06-02 16:00 24 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
BIZON WILKOWO b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2019-06-02 17:00 24 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-06-02 17:00 24 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d KLON BABIMOST 2019-06-02 17:00 24 2018/2019 W Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d SPARTA NIETKOWICE 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
KLON BABIMOST b/d b/d ZENIT ŁUGÓW 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
BIZON WILKOWO b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Rakovia (Raków 19A)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d KLON BABIMOST 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d MEWA CIGACICE 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
BIZON WILKOWO b/d b/d PAUZJE b/d b/d 12 2018/2019 J
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d PAUZJE b/d b/d 19 2018/2019 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d PAUZJE b/d b/d 7 2018/2019 J
KLON BABIMOST b/d b/d PAUZJE b/d b/d 9 2018/2019 J
MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d PAUZJE b/d b/d 21 2018/2019 W Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d PAUZJE b/d b/d 23 2018/2019 W Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
PAUZJE b/d b/d BIZON WILKOWO b/d b/d 25 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d 6 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA b/d b/d 20 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d KLON BABIMOST b/d b/d 22 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d MEDYK I CIBÓRZ b/d b/d 8 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d MEWA CIGACICE b/d b/d 10 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d RAKOVIA RAKÓW b/d b/d 24 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d 18 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d SPARTA NIETKOWICE b/d b/d 4 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d 16 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d ZENIT ŁUGÓW b/d b/d 2 2018/2019 J
PAUZJE b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d 14 2018/2019 W
PAUZJE b/d b/d ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d 13 2018/2019 J
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d PAUZJE b/d b/d 11 2018/2019 J
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d PAUZJE b/d b/d 5 2018/2019 J
SPARTA NIETKOWICE b/d b/d PAUZJE b/d b/d 17 2018/2019 W Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d PAUZJE b/d b/d 3 2018/2019 J
ZENIT ŁUGÓW b/d b/d PAUZJE b/d b/d 15 2018/2019 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d PAUZJE b/d b/d 1 2018/2019 J
ZORZA PORT 2000 MOSTKI b/d b/d PAUZJE b/d b/d 26 2018/2019 W Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)