Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
POGOŃ WĘŻYSKA 4 4 FADOM NOWOGRÓD 2018-08-18 17:00 1 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA MIERKÓW 0 4 LZS KADO GÓRZYN 2018-08-18 17:00 1 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
BÓBR BOBROWICE 1 3 CZARNI CZARNOWO 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
SPARTAK BUDACHÓW 0 1 KP ŚWIDNICA 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
STAL JASIEŃ 2 3 RELAX GRABICE 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
TRAMP-KARP OSIECZNICA 2 0 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-08-19 17:00 1 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 2 STAL JASIEŃ 2018-08-25 16:00 2 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 4 1 BÓBR BOBROWICE 2018-08-25 16:00 2 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
FADOM NOWOGRÓD 3 1 SPARTAK BUDACHÓW 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 3 2 SPARTA MIERKÓW 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
LZS KADO GÓRZYN 1 5 RELAX GRABICE 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 0 TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
CZARNI CZARNOWO 1 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-08-31 18:00 2 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTA MIERKÓW 3 1 FADOM NOWOGRÓD 2018-09-01 17:00 3 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
TRAMP-KARP OSIECZNICA 1 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-09-01 17:00 3 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
BÓBR BOBROWICE 1 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
KP ŚWIDNICA 0 0 RELAX GRABICE 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
POGOŃ WĘŻYSKA 1 1 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTAK BUDACHÓW 2 5 CZARNI CZARNOWO 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
STAL JASIEŃ 1 2 LZS KADO GÓRZYN 2018-09-02 17:00 3 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
FADOM NOWOGRÓD 1 5 RELAX GRABICE 2018-09-08 16:00 4 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 2 1 STAL JASIEŃ 2018-09-08 16:00 4 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 5 2 SPARTAK BUDACHÓW 2018-09-08 16:00 4 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
TRAMP-KARP OSIECZNICA 2 3 BÓBR BOBROWICE 2018-09-08 16:00 4 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-09-08 17:00 4 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 2 LZS KADO GÓRZYN 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
CZARNI CZARNOWO 1 4 SPARTA MIERKÓW 2018-09-09 17:00 4 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTA MIERKÓW 2 2 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-09-15 16:00 5 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
BÓBR BOBROWICE 1 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO 0 3 RELAX GRABICE 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
POGOŃ WĘŻYSKA 2 1 TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTAK BUDACHÓW 0 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
STAL JASIEŃ 3 0 FADOM NOWOGRÓD 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
LZS KADO GÓRZYN 9 2 KP ŚWIDNICA 2018-09-16 17:00 5 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 0 KP ŚWIDNICA 2018-09-22 15:00 6 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
FADOM NOWOGRÓD 1 2 LZS KADO GÓRZYN 2018-09-22 15:00 6 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
TRAMP-KARP OSIECZNICA 7 1 SPARTAK BUDACHÓW 2018-09-22 15:00 6 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 1 4 RELAX GRABICE 2018-09-22 16:00 6 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 2 SPARTA MIERKÓW 2018-09-22 17:00 6 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BÓBR BOBROWICE 0 5 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-09-23 15:00 6 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO 4 0 STAL JASIEŃ 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
KP ŚWIDNICA 2 0 FADOM NOWOGRÓD 2018-09-29 15:00 7 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
POGOŃ WĘŻYSKA 10 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-09-29 15:00 7 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA MIERKÓW 1 3 TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-09-29 15:00 7 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
SPARTAK BUDACHÓW 3 2 BÓBR BOBROWICE 2018-09-30 15:00 7 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
STAL JASIEŃ 2 2 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-09-30 15:00 7 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
LZS KADO GÓRZYN 5 2 CZARNI CZARNOWO 2018-09-30 16:00 7 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 1 RELAX GRABICE 2018-09-30 16:30 7 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2 4 FADOM NOWOGRÓD 2018-10-06 15:00 8 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
TRAMP-KARP OSIECZNICA 0 3 RELAX GRABICE 2018-10-06 15:00 8 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 1 STAL JASIEŃ 2018-10-06 16:00 8 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BÓBR BOBROWICE 3 3 SPARTA MIERKÓW 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO 3 1 KP ŚWIDNICA 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 1 0 LZS KADO GÓRZYN 2018-10-07 15:00 8 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
POGOŃ WĘŻYSKA 9 0 SPARTAK BUDACHÓW 2018-10-07 15:30 8 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
FADOM NOWOGRÓD 1 1 CZARNI CZARNOWO 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 0 3 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
SPARTA MIERKÓW 4 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-10-13 15:00 9 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
BÓBR BOBROWICE 0 7 RELAX GRABICE 2018-10-14 13:00 9 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
SPARTAK BUDACHÓW 2 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-10-14 15:00 9 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
STAL JASIEŃ 3 1 TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-10-14 15:00 9 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
LZS KADO GÓRZYN 4 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-10-14 16:00 9 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d RELAX GRABICE 2018-10-20 14:00 10 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-10-20 14:30 10 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-10-20 15:00 10 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BÓBR BOBROWICE b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-10-20 15:00 10 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-10-20 15:00 10 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
TRAMP-KARP OSIECZNICA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-10-20 15:00 10 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-10-21 15:00 10 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-10-27 14:00 11 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA b/d b/d TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-10-27 14:00 11 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-10-27 15:00 11 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
CZARNI CZARNOWO b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-10-28 14:00 11 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
RELAX GRABICE b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-10-28 14:00 11 2018/2019 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
STAL JASIEŃ b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-10-28 14:00 11 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d BÓBR BOBROWICE 2018-10-28 15:00 11 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BÓBR BOBROWICE b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d RELAX GRABICE 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J Boisko w Mierkowie (Mierków )
TRAMP-KARP OSIECZNICA b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-11-03 14:00 12 2018/2019 J TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-11-03 14:30 12 2018/2019 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d BÓBR BOBROWICE 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Świdnica Stadion (Świdnica 25)
STAL JASIEŃ b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
RELAX GRABICE b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-11-11 13:00 13 2018/2019 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d TRAMP-KARP OSIECZNICA 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-11-11 15:00 13 2018/2019 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)