Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ZORZA GRZMIĄCA 8 1 ZIELONI ŁAGÓW 2018-08-18 16:00 1 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)
NAFTA RYBAKI 2 1 ODRA RĄPICE 2018-08-19 14:00 1 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
POLESIE BIAŁKÓW 5 2 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-08-19 14:00 1 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 5 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-08-19 14:00 1 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
SYRENA CYBINKA 0 2 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-08-19 16:30 1 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 4 1 SYRENA CYBINKA 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA 0 2 NAFTA RYBAKI 2018-08-25 17:00 2 2018/2019 J Boisko Radnica (Radnica 1)
ENERGETYK DYCHÓW 1 0 ZORZA GRZMIĄCA 2018-08-26 14:00 2 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ODRA RĄPICE 0 6 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-08-26 14:00 2 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 6 POLESIE BIAŁKÓW 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2 2 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW 0 4 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-08-26 17:00 2 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
NAFTA RYBAKI 8 1 ZIELONI ŁAGÓW 2018-09-02 13:00 3 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2 6 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-09-02 13:00 3 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW 8 1 ODRA RĄPICE 2018-09-02 13:30 3 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 1 2 ENERGETYK DYCHÓW 2018-09-02 16:00 3 2018/2019 J Boisko Radnica (Radnica 1)
SYRENA CYBINKA 7 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-09-02 16:00 3 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ZORZA GRZMIĄCA 2 2 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-09-02 16:00 3 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)
ŻENISZ ŻENICHÓW 3 0 ODRA RADNICA 2018-09-02 16:00 3 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
ODRA RADNICA 1 5 POLESIE BIAŁKÓW 2018-09-08 16:30 4 2018/2019 J Boisko Radnica (Radnica 1)
ENERGETYK DYCHÓW 3 1 NAFTA RYBAKI 2018-09-09 13:00 4 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ODRA RĄPICE 0 7 SYRENA CYBINKA 2018-09-09 13:00 4 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 0 3 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-09-09 13:00 4 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 6 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
ZIELONI ŁAGÓW 3 7 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 1 1 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-09-09 16:00 4 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-09-15 16:00 5 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
POLESIE BIAŁKÓW 3 0 ZIELONI ŁAGÓW 2018-09-16 13:00 5 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 0 2 ENERGETYK DYCHÓW 2018-09-16 13:00 5 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 3 0 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
NAFTA RYBAKI 0 2 ZORZA GRZMIĄCA 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
SYRENA CYBINKA 3 0 ODRA RADNICA 2018-09-16 16:00 5 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ODRA RADNICA 2 5 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-09-22 16:00 6 2018/2019 J Boisko Radnica (Radnica 1)
ENERGETYK DYCHÓW 3 0 POLESIE BIAŁKÓW 2018-09-23 13:00 6 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ODRA RĄPICE 0 9 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-09-23 13:00 6 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-09-23 13:00 6 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 1 3 NAFTA RYBAKI 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ZIELONI ŁAGÓW 1 4 SYRENA CYBINKA 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 1 1 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-09-23 16:00 6 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 6 1 ODRA RADNICA 2018-09-29 16:00 7 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 4 0 ODRA RĄPICE 2018-09-30 13:00 7 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
POLESIE BIAŁKÓW 3 3 ZORZA GRZMIĄCA 2018-09-30 13:00 7 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 0 3 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-09-30 13:00 7 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
NAFTA RYBAKI 1 1 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-09-30 16:00 7 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2 5 ZIELONI ŁAGÓW 2018-09-30 16:00 7 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA 1 1 ENERGETYK DYCHÓW 2018-09-30 16:00 7 2018/2019 J Dąbrowskiego 32, Cybinka
ODRA RADNICA 1 1 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-10-06 16:00 8 2018/2019 J Pocztowa 27, Krosno Odrzańskie
NAFTA RYBAKI 4 2 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-10-07 13:00 8 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 3 0 ODRA RĄPICE 2018-10-07 13:00 8 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW 3 1 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-10-07 13:00 8 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 4 1 POLESIE BIAŁKÓW 2018-10-07 16:00 8 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ENERGETYK DYCHÓW 5 1 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-10-07 16:00 8 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 1 1 SYRENA CYBINKA 2018-10-07 16:00 8 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 3 0 ENERGETYK DYCHÓW 2018-10-13 16:00 9 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RĄPICE 3 0 ODRA RADNICA 2018-10-14 13:00 9 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
POLESIE BIAŁKÓW 0 3 NAFTA RYBAKI 2018-10-14 13:00 9 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 1 4 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-10-14 13:00 9 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 1 2 ZIELONI ŁAGÓW 2018-10-14 15:30 9 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 0 4 ZORZA GRZMIĄCA 2018-10-14 16:00 9 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA 5 3 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-10-14 16:00 9 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ENERGETYK DYCHÓW 4 2 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-10-21 13:00 10 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 2 1 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-10-21 13:00 10 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ŻENISZ ŻENICHÓW 4 1 POLESIE BIAŁKÓW 2018-10-21 13:00 10 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 5 3 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-10-21 15:30 10 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
NAFTA RYBAKI 3 2 SYRENA CYBINKA 2018-10-21 15:30 10 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 10 0 ODRA RADNICA 2018-10-21 15:30 10 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW 3 0 ODRA RĄPICE 2018-10-21 15:30 10 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 7 1 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-10-27 15:00 11 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA 1 2 ZIELONI ŁAGÓW 2018-10-27 15:30 11 2018/2019 J Pocztowa 27, Krosno Odrzańskie
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 5 ZORZA GRZMIĄCA 2018-10-28 12:00 11 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
POLESIE BIAŁKÓW 0 6 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-10-28 12:45 11 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ODRA RĄPICE 1 6 ENERGETYK DYCHÓW 2018-10-28 15:00 11 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 5 NAFTA RYBAKI 2018-10-28 15:00 11 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA 0 2 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-10-28 15:00 11 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
NAFTA RYBAKI 1 3 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2018-11-04 12:00 12 2018/2019 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
ZORZA GRZMIĄCA 3 0 ODRA RĄPICE 2018-11-04 12:00 12 2018/2019 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ŻENISZ ŻENICHÓW 1 2 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2018-11-04 12:00 12 2018/2019 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 7 0 ZIELONI ŁAGÓW 2018-11-04 14:00 12 2018/2019 J Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2018-11-04 14:30 12 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ENERGETYK DYCHÓW 14 0 ODRA RADNICA 2018-11-04 14:30 12 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
POLESIE BIAŁKÓW 2 3 SYRENA CYBINKA 2018-11-04 14:30 12 2018/2019 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 1 1 ŻENISZ ŻENICHÓW 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA 0 6 ZORZA GRZMIĄCA 2018-11-10 14:00 13 2018/2019 J Pocztowa 27, Krosno Odrzańskie
ODRA RĄPICE 1 9 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2018-11-11 11:30 13 2018/2019 J Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 6 NAFTA RYBAKI 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Stadion wiejski (Bronków 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 5 4 POLESIE BIAŁKÓW 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA 2 7 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ZIELONI ŁAGÓW 0 3 ENERGETYK DYCHÓW 2018-11-11 14:00 13 2018/2019 J Boisko Łagów (Łagów 1)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 3 0 ODRA RADNICA 2018-11-18 13:00 1 2018/2019 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ENERGETYK DYCHÓW 1 3 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2018-11-18 13:00 1 2018/2019 J Boisko Dychów (Dychów 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 0 ODRA RĄPICE 2018-11-18 13:00 5 2018/2019 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 3 1 POLESIE BIAŁKÓW 2019-03-23 15:00 14 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA 3 0 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2019-03-24 13:00 14 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d SYRENA CYBINKA 2019-03-24 13:00 14 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
ODRA RĄPICE b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-03-24 14:00 14 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-03-24 15:00 14 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-03-24 15:30 14 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-03-24 15:30 14 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d ODRA RĄPICE 2019-03-31 13:00 15 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
NAFTA RYBAKI b/d b/d ODRA RADNICA 2019-03-31 15:00 15 2018/2019 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 ZIELONI ŁAGÓW 2019-03-31 15:30 15 2018/2019 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-03-31 15:30 15 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-03-31 15:30 15 2018/2019 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2019-03-31 15:30 15 2018/2019 W Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-04-06 15:00 16 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-04-07 13:00 16 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
ODRA RĄPICE b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 SYRENA CYBINKA 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-04-07 15:00 16 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-04-07 15:30 16 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-04-13 15:00 17 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2019-04-14 13:00 17 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
SYRENA CYBINKA b/d b/d ODRA RĄPICE 2019-04-14 14:00 17 2018/2019 W Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
NAFTA RYBAKI b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-04-14 15:00 17 2018/2019 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-04-14 15:30 17 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d ODRA RADNICA 2019-04-14 15:30 17 2018/2019 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-04-20 14:00 15 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-04-28 13:00 18 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-04-28 14:00 18 2018/2019 W Boisko Dychów (Dychów 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2019-04-28 15:00 18 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
ODRA RĄPICE b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-04-28 15:30 18 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-04-28 16:00 18 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ODRA RADNICA b/d b/d SYRENA CYBINKA 2019-04-28 16:20 18 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ODRA RĄPICE 2019-05-01 13:00 19 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-05-01 13:00 19 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-05-01 14:00 19 2018/2019 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-05-01 15:00 19 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d ODRA RADNICA 2019-05-01 16:00 19 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2019-05-01 16:15 19 2018/2019 W Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ODRA RADNICA b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2019-05-05 14:00 20 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-05-05 14:00 20 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-05-05 14:00 20 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d SYRENA CYBINKA 2019-05-05 15:00 20 2018/2019 W Boisko Dychów (Dychów 1)
ODRA RĄPICE 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-05-05 15:00 20 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-05-05 16:30 20 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2019-05-11 16:00 21 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-05-11 16:30 21 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
ODRA RĄPICE b/d b/d RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-05-12 14:00 21 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-05-12 14:00 21 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 ODRA RADNICA 2019-05-12 15:00 21 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-05-12 16:30 21 2018/2019 W Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ODRA RADNICA b/d b/d ODRA RĄPICE 2019-05-19 14:00 22 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-05-19 14:00 22 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-05-19 14:00 22 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2019-05-19 16:30 22 2018/2019 W Boisko Dychów (Dychów 1)
NAFTA RYBAKI b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-05-19 16:30 22 2018/2019 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
ZIELONI ŁAGÓW 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-05-19 16:30 22 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-05-25 16:00 23 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA b/d b/d RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-05-26 13:30 23 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-05-26 14:00 23 2018/2019 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ODRA RĄPICE b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2019-05-26 15:00 23 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 ENERGETYK DYCHÓW 2019-05-26 15:00 23 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-05-26 16:30 23 2018/2019 W Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
NAFTA RYBAKI b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-06-02 14:00 24 2018/2019 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-06-02 14:00 24 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d ODRA RADNICA 2019-06-02 14:00 24 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-06-02 14:00 24 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d ODRA RĄPICE 2019-06-02 16:30 24 2018/2019 W Boisko Dychów (Dychów 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d SYRENA CYBINKA 2019-06-02 16:30 24 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d NAFTA RYBAKI 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ODRA RADNICA b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Boisko Radnica (Radnica 1)
ODRA RĄPICE b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Boisko Rąpice (Rąpice 1)
PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Stadion wiejski (Bronków 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Dąbrowskiego 32, Cybinka
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 2019-06-09 16:00 25 2018/2019 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Boisko Dychów (Dychów 1)
NAFTA RYBAKI 3 0 PIASZNO BRONKÓW - drużyna wycofana, walkower 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI b/d b/d SYRENA CYBINKA 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Stadion Gminny (Stargard Gubiński .)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ODRA RADNICA 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2019-06-16 16:00 26 2018/2019 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d 24 2018/2019 W
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 ODRA RĄPICE b/d b/d 26 2018/2019 W
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 SYRENA CYBINKA b/d b/d 22 2018/2019 W
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d 17 2018/2019 W
CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d 20 2018/2019 W
ENERGETYK DYCHÓW 0 3 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 16 2018/2019 W
NAFTA RYBAKI 3 0 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 19 2018/2019 W
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 0 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 23 2018/2019 W
POLESIE BIAŁKÓW 3 0 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 21 2018/2019 W
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 3 0 CARINA II GUBIN - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 18 2018/2019 W