Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
SCHNUG CHOCIULE 2 4 MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 2018-04-05 17:00 1 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 3 8 ISKRA ŁAGÓW 2018-04-07 10:00 1 2017/2018 W Orlik w Radoszynie (Radoszyn 104)
ISKRA ŁAGÓW 14 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-04-12 17:00 2 2017/2018 W Łagów, 1 Lutego 12
VICTORIA SZCZANIEC 8 4 UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 2018-04-13 17:00 2 2017/2018 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 1 12 ISKRA ŁAGÓW 2018-04-20 16:00 3 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
SCHNUG CHOCIULE 1 11 VICTORIA SZCZANIEC 2018-04-20 18:00 3 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 9 1 SCHNUG CHOCIULE 2018-04-27 16:00 4 2017/2018 W Orlik w Radoszynie (Radoszyn 104)
VICTORIA SZCZANIEC 19 1 MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 2018-04-30 18:00 4 2017/2018 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
ISKRA ŁAGÓW 3 13 VICTORIA SZCZANIEC 2018-05-04 17:00 5 2017/2018 W Łagów, 1 Lutego 12
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 3 6 UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 2018-05-04 18:00 5 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
ISKRA ŁAGÓW 10 3 UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 2018-05-11 17:00 6 2017/2018 W 1 Lutego 12, Łagów
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 10 6 SCHNUG CHOCIULE 2018-05-14 18:00 6 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
SCHNUG CHOCIULE 4 10 ISKRA ŁAGÓW 2018-05-18 17:00 7 2017/2018 W Łużyckie 28, Świebodzin
VICTORIA SZCZANIEC 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-05-25 19:00 8 2017/2018 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 2 14 VICTORIA SZCZANIEC 2018-06-01 18:00 9 2017/2018 W ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28)
ISKRA ŁAGÓW 9 3 MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 2018-06-04 17:30 8 2017/2018 W Łagów, 1 Lutego 12
SCHNUG CHOCIULE 1 3 UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 2018-06-05 17:00 9 2017/2018 W Radoszyn
VICTORIA SZCZANIEC 8 6 ISKRA ŁAGÓW 2018-06-08 18:00 10 2017/2018 W Boisko Szczaniec (Szczaniec 1)
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 10 3 MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN 2018-06-11 17:00 10 2017/2018 W Orlik w Radoszynie (Radoszyn 104)
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. 5 8 VICTORIA SZCZANIEC 2018-06-15 16:00 7 2017/2018 W Orlik w Radoszynie (Radoszyn 104)
ISKRA ŁAGÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 4 2017/2018 W
ISKRA ŁAGÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 9 2017/2018 W
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 7 2017/2018 W
MTS POGOŃ III ŚWIEBODZIN b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 2 2017/2018 W
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 5 2017/2018 W
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 10 2017/2018 W
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 8 2017/2018 W
UKS AP Falubaz III Zielona Góra-Św. b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 3 2017/2018 W
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 6 2017/2018 W
VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 1 2017/2018 W