Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
PAP BOSKO 7 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2017-08-26 16:00 1 2017/2018 J ul. Winna Góra 1, Sulęcin
VICTORIA STANOWICE 3 3 ISKRA GŁUCHOWO 2017-08-27 11:00 1 2017/2018 J Stanowice
GKP BOGDANIEC 12 0 KS WYSOKA 2017-08-27 12:00 1 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
WICHER STAW 4 0 WARTA KOŁCZYN 2017-08-27 15:00 1 2017/2018 J Staw 1
WALKA CZARNÓW 3 2 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2017-08-27 17:00 1 2017/2018 J boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
WARTA KOŁCZYN 5 4 WALKA CZARNÓW 2017-09-02 14:00 2 2017/2018 J Leśna 99, Kołczyn
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 GKP BOGDANIEC 2017-09-02 17:00 2 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )
ISKRA GŁUCHOWO 2 0 PAP BOSKO 2017-09-03 13:00 2 2017/2018 J Głuchowo, Słoneczna 10
BŁĘKITNI II LUBNO 0 2 KS WYSOKA 2017-09-03 15:00 2 2017/2018 J BOISKO (Lubno 32)
UNIA LUBISZYN TARNÓW 2 4 VICTORIA STANOWICE 2017-09-03 15:00 2 2017/2018 J Lubiszyn, Polna 6
PAP BOSKO 2 0 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2017-09-09 16:00 3 2017/2018 J Żubrów
KS WYSOKA 6 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2017-09-10 11:00 3 2017/2018 J 0, Wysoka
VICTORIA STANOWICE 0 4 WARTA KOŁCZYN 2017-09-10 11:00 3 2017/2018 J Stanowice
GKP BOGDANIEC 7 0 ISKRA GŁUCHOWO 2017-09-10 12:00 3 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
WICHER STAW 11 0 BŁĘKITNI II LUBNO 2017-09-10 15:00 3 2017/2018 J Staw 1
WARTA KOŁCZYN 4 7 PAP BOSKO 2017-09-17 13:00 4 2017/2018 J Leśna 99, Kołczyn
WICHER STAW 5 4 WALKA CZARNÓW 2017-09-17 14:00 4 2017/2018 J Staw 1
BŁĘKITNI II LUBNO 2 1 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2017-09-17 15:00 4 2017/2018 J BOISKO (Lubno 32)
ISKRA GŁUCHOWO 8 0 KS WYSOKA 2017-09-17 15:00 4 2017/2018 J Głuchowo, Słoneczna 10
UNIA LUBISZYN TARNÓW 0 10 GKP BOGDANIEC 2017-09-17 15:00 4 2017/2018 J Lubiszyn, Polna 6
KS WYSOKA 6 2 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2017-09-24 11:00 5 2017/2018 J 0, Wysoka
VICTORIA STANOWICE 3 4 WICHER STAW 2017-09-24 11:00 5 2017/2018 J Stanowice
GKP BOGDANIEC 3 0 WARTA KOŁCZYN 2017-09-24 12:00 5 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 3 4 ISKRA GŁUCHOWO 2017-09-24 15:00 5 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )
WALKA CZARNÓW 2 1 BŁĘKITNI II LUBNO 2017-09-24 16:00 5 2017/2018 J boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
WARTA KOŁCZYN 1 2 KS WYSOKA 2017-10-01 13:00 6 2017/2018 J Leśna 99, Kołczyn
WICHER STAW 3 1 PAP BOSKO 2017-10-01 14:00 6 2017/2018 J Staw 1
BŁĘKITNI II LUBNO 3 0 ISKRA GŁUCHOWO 2017-10-01 15:00 6 2017/2018 J BOISKO (Lubno 32)
UNIA LUBISZYN TARNÓW 1 3 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2017-10-01 15:00 6 2017/2018 J Lubiszyn, Polna 6
WALKA CZARNÓW 4 0 VICTORIA STANOWICE 2017-10-01 16:00 6 2017/2018 J boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
PAP BOSKO 1 2 WALKA CZARNÓW 2017-10-07 16:00 7 2017/2018 J Żubrów
VICTORIA STANOWICE 0 4 BŁĘKITNI II LUBNO 2017-10-08 11:00 7 2017/2018 J Stanowice
GKP BOGDANIEC 1 4 WICHER STAW 2017-10-08 13:00 7 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
ISKRA GŁUCHOWO 2 0 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2017-10-08 13:00 7 2017/2018 J Głuchowo, Słoneczna 10
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2 1 WARTA KOŁCZYN 2017-10-08 15:00 7 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )
VICTORIA STANOWICE 2 1 PAP BOSKO 2017-10-15 11:00 8 2017/2018 J Stanowice
WARTA KOŁCZYN 4 1 ISKRA GŁUCHOWO 2017-10-15 13:00 8 2017/2018 J Leśna 99, Kołczyn
WICHER STAW 6 2 KS WYSOKA 2017-10-15 14:00 8 2017/2018 J Staw 1
BŁĘKITNI II LUBNO 3 7 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2017-10-15 15:00 8 2017/2018 J BOISKO (Lubno 32)
WALKA CZARNÓW 2 1 GKP BOGDANIEC 2017-10-15 16:00 8 2017/2018 J boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
PAP BOSKO 6 1 BŁĘKITNI II LUBNO 2017-10-21 16:00 9 2017/2018 J Żubrów
KS WYSOKA 2 3 WALKA CZARNÓW 2017-10-22 11:00 9 2017/2018 J 0, Wysoka
GKP BOGDANIEC 3 0 VICTORIA STANOWICE 2017-10-22 12:00 9 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 3 5 WICHER STAW 2017-10-22 15:00 9 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )
UNIA LUBISZYN TARNÓW 1 2 WARTA KOŁCZYN 2017-10-22 15:00 9 2017/2018 J Lubiszyn, Polna 6
PAP BOSKO 4 0 GKP BOGDANIEC 2017-10-28 16:00 10 2017/2018 J Żubrów
VICTORIA STANOWICE 2 5 KS WYSOKA 2017-10-29 11:00 10 2017/2018 J Stanowice
WICHER STAW 1 1 ISKRA GŁUCHOWO 2017-10-29 14:00 10 2017/2018 J Staw 1
BŁĘKITNI II LUBNO 2 7 WARTA KOŁCZYN 2017-10-29 15:00 10 2017/2018 J BOISKO (Lubno 32)
WALKA CZARNÓW 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 2017-10-29 15:00 10 2017/2018 J boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
KS WYSOKA 5 5 PAP BOSKO 2017-11-05 11:00 11 2017/2018 J 0, Wysoka
GKP BOGDANIEC 8 1 BŁĘKITNI II LUBNO 2017-11-05 12:00 11 2017/2018 J Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
ISKRA GŁUCHOWO 3 0 WALKA CZARNÓW 2017-11-05 13:00 11 2017/2018 J Głuchowo, Słoneczna 10
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 VICTORIA STANOWICE 2017-11-05 15:00 11 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )
UNIA LUBISZYN TARNÓW 3 2 WICHER STAW 2017-11-05 15:00 11 2017/2018 J Lubiszyn, Polna 6
WARTA KOŁCZYN 6 2 WICHER STAW 2018-04-07 16:00 12 2017/2018 W Kołczyn 1
ISKRA GŁUCHOWO 10 2 VICTORIA STANOWICE 2018-04-08 12:00 12 2017/2018 W Głuchowo, Słoneczna 10
KS WYSOKA 3 4 GKP BOGDANIEC 2018-04-08 14:00 12 2017/2018 W Wysoka 0
UNIA LUBISZYN TARNÓW 6 0 WALKA CZARNÓW 2018-04-08 14:00 12 2017/2018 W Boisko (Lubiszyn, Polna 6)
PAP BOSKO 2 2 ISKRA GŁUCHOWO 2018-04-14 14:00 13 2017/2018 W Żubrów, Żubrów 1
KS WYSOKA 4 1 BŁĘKITNI II LUBNO 2018-04-15 11:00 13 2017/2018 W Wysoka 0
VICTORIA STANOWICE 4 1 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2018-04-15 13:00 13 2017/2018 W Stanowice 0
WALKA CZARNÓW 3 3 WARTA KOŁCZYN 2018-04-15 16:00 13 2017/2018 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
WARTA KOŁCZYN 2 0 VICTORIA STANOWICE 2018-04-21 17:00 14 2017/2018 W Kołczyn 1
BŁĘKITNI II LUBNO 3 0 WICHER STAW 2018-04-22 11:00 14 2017/2018 W BOISKO (Lubno 32)
ISKRA GŁUCHOWO 1 4 GKP BOGDANIEC 2018-04-22 12:00 14 2017/2018 W Głuchowo, Słoneczna 10
UNIA LUBISZYN TARNÓW 2 8 PAP BOSKO 2018-04-22 14:00 14 2017/2018 W Boisko (Lubiszyn, Polna 6)
GKP BOGDANIEC 6 1 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2018-04-28 16:00 15 2017/2018 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
PAP BOSKO 0 6 WARTA KOŁCZYN 2018-04-28 16:00 15 2017/2018 W Żubrów, Żubrów 1
KS WYSOKA 0 2 ISKRA GŁUCHOWO 2018-04-29 11:00 15 2017/2018 W Wysoka 0
WALKA CZARNÓW 3 4 WICHER STAW 2018-04-29 16:00 15 2017/2018 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
WARTA KOŁCZYN 2 7 GKP BOGDANIEC 2018-05-05 17:00 16 2017/2018 W Kołczyn 1
WICHER STAW 4 1 VICTORIA STANOWICE 2018-05-05 17:00 16 2017/2018 W Staw 0
BŁĘKITNI II LUBNO 3 0 WALKA CZARNÓW 2018-05-06 14:00 16 2017/2018 W BOISKO (Lubno 32)
UNIA LUBISZYN TARNÓW 2 6 KS WYSOKA 2018-05-06 14:00 16 2017/2018 W Boisko (Lubiszyn, Polna 6)
PAP BOSKO 0 4 WICHER STAW 2018-05-12 16:00 17 2017/2018 W Żubrów, Żubrów 1
KS WYSOKA 0 2 WARTA KOŁCZYN 2018-05-13 11:00 17 2017/2018 W Wysoka 0
VICTORIA STANOWICE 0 1 WALKA CZARNÓW 2018-05-13 13:00 17 2017/2018 W Stanowice 0
ISKRA GŁUCHOWO 5 1 BŁĘKITNI II LUBNO 2018-05-13 17:00 17 2017/2018 W Głuchowo, Słoneczna 10
WALKA CZARNÓW 3 0 PAP BOSKO 2018-05-19 18:00 18 2017/2018 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
UNIA LUBISZYN TARNÓW 2 2 ISKRA GŁUCHOWO 2018-05-20 14:00 18 2017/2018 W Boisko (Lubiszyn, Polna 6)
BŁĘKITNI II LUBNO 3 0 VICTORIA STANOWICE 2018-05-20 15:00 18 2017/2018 W BOISKO (Lubno 32)
WICHER STAW 0 5 GKP BOGDANIEC 2018-05-20 16:00 18 2017/2018 W Staw 0
PAP BOSKO 2 0 VICTORIA STANOWICE 2018-05-26 16:00 19 2017/2018 W Żubrów, Żubrów 1
UNIA LUBISZYN TARNÓW 1 4 BŁĘKITNI II LUBNO 2018-05-26 17:00 19 2017/2018 W Boisko (Lubiszyn, Polna 6)
KS WYSOKA 5 2 WICHER STAW 2018-05-27 14:00 19 2017/2018 W Wysoka 0
GKP BOGDANIEC 3 1 WALKA CZARNÓW 2018-05-27 17:00 19 2017/2018 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
ISKRA GŁUCHOWO 0 0 WARTA KOŁCZYN 2018-05-27 17:00 19 2017/2018 W Głuchowo, Słoneczna 10
VICTORIA STANOWICE 1 4 GKP BOGDANIEC 2018-06-02 17:00 20 2017/2018 W Stanowice 0
WARTA KOŁCZYN 6 3 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2018-06-02 17:00 20 2017/2018 W Kołczyn 1
WALKA CZARNÓW 3 0 KS WYSOKA 2018-06-02 18:00 20 2017/2018 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska )
BŁĘKITNI II LUBNO 3 1 PAP BOSKO 2018-06-03 12:00 20 2017/2018 W BOISKO (Lubno 32)
KS WYSOKA 3 0 VICTORIA STANOWICE 2018-06-10 11:00 21 2017/2018 W Wysoka 0
ISKRA GŁUCHOWO 7 0 WICHER STAW 2018-06-10 13:30 21 2017/2018 W Głuchowo, Słoneczna 10
GKP BOGDANIEC 3 0 PAP BOSKO 2018-06-10 14:00 21 2017/2018 W 1, Stanowice
WARTA KOŁCZYN 2 2 BŁĘKITNI II LUBNO 2018-06-10 14:00 21 2017/2018 W Kołczyn 1
BŁĘKITNI II LUBNO 0 8 GKP BOGDANIEC 2018-06-16 16:00 22 2017/2018 W BOISKO (Lubno 32)
PAP BOSKO 3 2 KS WYSOKA 2018-06-17 14:00 22 2017/2018 W Żubrów, Żubrów 1
WALKA CZARNÓW 1 2 ISKRA GŁUCHOWO 2018-06-17 14:00 22 2017/2018 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
WICHER STAW 4 1 UNIA LUBISZYN TARNÓW 2018-06-17 14:00 22 2017/2018 W 0, Staw
BŁĘKITNI II LUBNO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 12 2017/2018 W
BŁĘKITNI II LUBNO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 1 2017/2018 J
GKP BOGDANIEC 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 13 2017/2018 W
GKP BOGDANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 6 2017/2018 J
GKP BOGDANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 17 2017/2018 W
ISKRA GŁUCHOWO 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 16 2017/2018 W
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 9 2017/2018 J
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 20 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 BŁĘKITNI II LUBNO b/d b/d 15 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 KS WYSOKA b/d b/d 14 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 PAP BOSKO b/d b/d 12 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 19 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 8 2017/2018 J
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 UNIA LUBISZYN TARNÓW b/d b/d 17 2017/2018 W
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower 0 3 WALKA CZARNÓW b/d b/d 21 2017/2018 W
KS WYSOKA b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 7 2017/2018 J
KS WYSOKA b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 18 2017/2018 W
PAP BOSKO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 16 2017/2018 W
PAP BOSKO b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 5 2017/2018 J
UNIA LUBISZYN TARNÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 10 2017/2018 J
UNIA LUBISZYN TARNÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 21 2017/2018 W
VICTORIA STANOWICE 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 22 2017/2018 W
VICTORIA STANOWICE b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 4 2017/2018 J
VICTORIA STANOWICE b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 15 2017/2018 W
WALKA CZARNÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 3 2017/2018 J
WALKA CZARNÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 14 2017/2018 W
WARTA KOŁCZYN 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 18 2017/2018 W
WARTA KOŁCZYN b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 11 2017/2018 J
WARTA KOŁCZYN b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 22 2017/2018 W
WICHER STAW 3 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 20 2017/2018 W
WICHER STAW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 2 2017/2018 J
WICHER STAW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 13 2017/2018 W