Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
STILON II GORZÓW 3 0 KS LUBNIEWICZANKA 2017-08-12 18:00 1 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
ARKA MIERZĘCIN 0 3 AS PIESKI 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J 1, Mierzęcin
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 3 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 4 2 SHR WOJCIESZYCE 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
JUWENIA BOCZÓW 6 0 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 1 5 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska)
URAN TRZEBICZ 4 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-08-13 18:00 1 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 9 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
FC KURSKO 3 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
GKP KŁODAWA 3 6 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Kwiatowa 13, Kłodawa
GKP PSZCZEW 3 0 AS PIESKI 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Międzyrzecka , Pszczew
JUWENIA BOCZÓW 0 4 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 6 3 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO 1 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
MUSZELKA OGARDY 4 0 SPARTAK DESZCZNO 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
ODRA GÓRZYCA 1 5 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE 1 3 SKP SŁUBICE 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 7 WARTA GORZÓW 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
STAL SULĘCIN 0 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki)
STILON II GORZÓW 5 1 TOROMA TORZYM 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
WARTA JEŻYKI 3 5 WARTA II GORZÓW 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J BOISKO (Jeżyki 23)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 0 3 CZARNI BROWAR WITNICA 2017-08-30 17:30 2 2017/2018 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
CHROBRY DRZEŃSKO 2 5 POLONIA SŁUBICE 2017-08-30 18:00 2 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 14 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-08-31 17:30 2 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
WARTA SŁOŃSK 1 1 PIAST KARNIN 2017-09-05 17:30 2 2017/2018 J Słońsk, Wiejska 0
URAN TRZEBICZ 2 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-09-06 17:30 2 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 5 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-09-12 17:00 3 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
FC KURSKO 0 4 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
GKP PSZCZEW 1 3 WARTA GORZÓW 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka)
GKS BLEDZEW 5 2 WARTA SŁOŃSK 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Zemsko 1
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2 3 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J ul. Szkolna 1, Baczyna
MUSZELKA OGARDY 1 5 CZARNI BROWAR WITNICA 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
SKP SŁUBICE 0 5 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPARTAK DESZCZNO 2 12 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
STILON II GORZÓW 6 9 LZS BOBRÓWKO 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
WARTA II GORZÓW 5 1 STILON GORZÓW 2017-09-13 17:00 3 2017/2018 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)
POGOŃ SKWIERZYNA* 5 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-09-14 17:00 3 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
GKS BLEDZEW 1 2 CZARNI BROWAR WITNICA 2017-09-27 16:00 4 2017/2018 J 1, Zemsko
LZS BOBRÓWKO 1 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2017-09-27 16:00 4 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
POGOŃ SKWIERZYNA* 1 1 WARTA GORZÓW 2017-09-27 16:00 4 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
WARTA II GORZÓW 0 3 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-09-27 16:00 4 2017/2018 J Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-09-27 16:00 4 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
POLONIA SŁUBICE 0 6 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-09-27 16:30 4 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
b/d b/d b/d b/d 2 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
b/d b/d LZS BOBRÓWKO b/d b/d 2 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
GKS BLEDZEW b/d b/d b/d b/d 2 2017/2018 J Zemsko 0