Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
MUSZELKA OGARDY 7 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
NIETOPERZ GARDZKO 2 2 URAN TRZEBICZ 2017-08-20 15:00 1 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-08-20 15:30 1 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
ARKA MIERZĘCIN 2 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J Mierzęcin 1
NOTEĆ GÓRECKO 0 4 KASZTELANIA SANTOK 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
PIONIER ZWIERZYN 1 6 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 2 0 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-08-20 17:30 1 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 3 NOTEĆ GÓRECKO 2017-08-26 14:00 2 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 5 2 PIONIER ZWIERZYN 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
URAN TRZEBICZ 4 3 MUSZELKA OGARDY 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
KASZTELANIA SANTOK 1 1 NIETOPERZ GARDZKO 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 6 1 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-08-27 15:30 2 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
BUDOWLANI MURZYNOWO 1 5 ARKA MIERZĘCIN 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J BOISKO (Murzynowo 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 1 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
MUSZELKA OGARDY 1 2 KASZTELANIA SANTOK 2017-09-02 14:00 3 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
NOTEĆ GÓRECKO 3 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 1 0 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
LEŚNIK BUSZÓW 1 0 URAN TRZEBICZ 2017-09-03 15:00 3 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)
NIETOPERZ GARDZKO 1 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-09-03 15:00 3 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
ARKA MIERZĘCIN 2 1 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Mierzęcin 1
PIONIER ZWIERZYN 0 5 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK 5 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 3 NOTEĆ GÓRECKO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2 4 MUSZELKA OGARDY 2017-09-09 16:30 4 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 6 0 URAN TRZEBICZ 2017-09-09 17:00 4 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
SOKÓŁ GOŚCIM 2 0 PIONIER ZWIERZYN 2017-09-09 17:00 4 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 2 ARKA MIERZĘCIN 2017-09-10 15:30 4 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
BUDOWLANI MURZYNOWO 5 1 NIETOPERZ GARDZKO 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J BOISKO (Murzynowo 1)
ARKA MIERZĘCIN 0 3 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-09-16 14:00 5 2017/2018 J Mierzęcin 1
URAN TRZEBICZ 1 5 KASZTELANIA SANTOK 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
MUSZELKA OGARDY 1 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
LEŚNIK BUSZÓW 1 4 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-09-17 14:00 5 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)
NIETOPERZ GARDZKO 5 0 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-09-17 15:00 5 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
NOTEĆ GÓRECKO 2 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-09-17 15:00 5 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
PIONIER ZWIERZYN 0 7 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 0 2 URAN TRZEBICZ 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 1 3 NOTEĆ GÓRECKO 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 2 3 MUSZELKA OGARDY 2017-09-24 13:00 6 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 6 3 NIETOPERZ GARDZKO 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J BOISKO (Murzynowo 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 1 4 KASZTELANIA SANTOK 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 3 4 ARKA MIERZĘCIN 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK 4 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
MUSZELKA OGARDY 1 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
URAN TRZEBICZ 1 1 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
LEŚNIK BUSZÓW 1 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-10-01 14:00 7 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO 0 2 PIONIER ZWIERZYN 2017-10-01 14:00 7 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
ARKA MIERZĘCIN 6 1 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Mierzęcin 1
NIETOPERZ GARDZKO 1 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 5 0 LEŚNIK BUSZÓW 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 3 0 URAN TRZEBICZ 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 3 2 MUSZELKA OGARDY 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
ARKA MIERZĘCIN 1 2 NOTEĆ GÓRECKO 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Mierzęcin 1
BUDOWLANI MURZYNOWO 1 2 KASZTELANIA SANTOK 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J BOISKO (Murzynowo 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 3 3 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 1 3 NIETOPERZ GARDZKO 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
URAN TRZEBICZ 0 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-10-14 14:00 9 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
KASZTELANIA SANTOK 2 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
MUSZELKA OGARDY 5 0 PIONIER ZWIERZYN 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
LEŚNIK BUSZÓW 2 1 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)
NOTEĆ GÓRECKO 10 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
NIETOPERZ GARDZKO 3 2 ARKA MIERZĘCIN 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 7 KASZTELANIA SANTOK 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 5 2 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
ARKA MIERZĘCIN 2 3 MUSZELKA OGARDY 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Mierzęcin 1
NOTEĆ GÓRECKO 5 0 NIETOPERZ GARDZKO 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE 1 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
SOKÓŁ GOŚCIM 1 1 URAN TRZEBICZ 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
PIONIER ZWIERZYN 0 1 LEŚNIK BUSZÓW 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY 4 0 NOTEĆ GÓRECKO 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
KASZTELANIA SANTOK 2 0 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
URAN TRZEBICZ 6 0 PIONIER ZWIERZYN 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 3 3 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
LEŚNIK BUSZÓW 5 5 ARKA MIERZĘCIN 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 0 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-10-29 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Murzynowo 1)
NIETOPERZ GARDZKO 1 3 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-10-29 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 1 BUDOWLANI MURZYNOWO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
NOTEĆ STARE BIELICE 1 4 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
SOKÓŁ GOŚCIM 0 2 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J BOISKO (Gościm 1)
NOTEĆ GÓRECKO 1 1 LEŚNIK BUSZÓW 2017-11-05 13:00 12 2017/2018 J BOISKO (Górecko 1)
ARKA MIERZĘCIN 2 1 URAN TRZEBICZ 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Mierzęcin 1
PIONIER ZWIERZYN 1 6 KASZTELANIA SANTOK 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
NIETOPERZ GARDZKO 1 3 MUSZELKA OGARDY 2017-11-05 15:00 12 2017/2018 J BOISKO (Gardzko 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 1 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2017-11-11 13:00 13 2017/2018 J boisko (Rąpin 1)
KASZTELANIA SANTOK 5 3 ARKA MIERZĘCIN 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )
MUSZELKA OGARDY 5 3 NOTEĆ STARE BIELICE 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J BOISKO (Ogardy 1)
URAN TRZEBICZ 4 2 NOTEĆ GÓRECKO 2017-11-12 13:00 13 2017/2018 J BOISKO (Trzebicz 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 6 3 PIONIER ZWIERZYN 2017-11-12 13:30 13 2017/2018 J BOISKO (Stare Polichno 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 0 4 SOKÓŁ GOŚCIM 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J ul. Sportowa 1, Skwierzyna
LEŚNIK BUSZÓW 1 0 NIETOPERZ GARDZKO 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J BOISKO (Buszów 1)