Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ZNICZ TRZEMESZNO 2 1 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 4 JUWENIA BOCZÓW 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J Smogóry 60
ZORZA KOWALÓW 0 0 AS PIESKI 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
ORKAN DŁUGOSZYN 1 4 POGOŃ KRZESZYCE 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 4 0 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SKP SŁUBICE 1 2 GKP PSZCZEW 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
KS LUBNIEWICZANKA 0 7 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-08-20 18:00 1 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 10 2 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-08-26 14:00 2 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
CHROBRY DRZEŃSKO 4 2 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
AS PIESKI 3 2 KS LUBNIEWICZANKA 2017-08-26 18:00 2 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
GKP PSZCZEW 0 4 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-08-27 14:00 2 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
ZNICZ TRZEMESZNO 1 5 ZORZA KOWALÓW 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
JUWENIA BOCZÓW 3 0 SKP SŁUBICE 2017-08-27 16:30 2 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
LEŚNIK LEMIERZYCE 3 1 POGOŃ KRZESZYCE 2017-08-27 16:30 2 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
POGOŃ KRZESZYCE 1 2 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 4 1 AS PIESKI 2017-09-03 15:00 3 2017/2018 J Smogóry 60
ORKAN DŁUGOSZYN 0 3 GKP PSZCZEW 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 3 3 JUWENIA BOCZÓW 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZORZA KOWALÓW 2 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
KS LUBNIEWICZANKA 5 1 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
SKP SŁUBICE 5 2 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1 5 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-09-09 14:00 4 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
JUWENIA BOCZÓW 10 0 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-09-09 16:30 4 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
LEŚNIK LEMIERZYCE 3 1 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-09-09 17:00 4 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
AS PIESKI 2 2 SKP SŁUBICE 2017-09-09 17:30 4 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
GKP PSZCZEW 7 2 POGOŃ KRZESZYCE 2017-09-10 14:00 4 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
ZNICZ TRZEMESZNO 4 3 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-09-10 15:00 4 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
ZORZA KOWALÓW 0 0 KS LUBNIEWICZANKA 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
KS LUBNIEWICZANKA 1 1 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
POGOŃ KRZESZYCE 1 3 JUWENIA BOCZÓW 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
CHROBRY DRZEŃSKO 0 0 GKP PSZCZEW 2017-09-17 15:00 5 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 1 1 ZORZA KOWALÓW 2017-09-17 15:00 5 2017/2018 J Smogóry 60
ORKAN DŁUGOSZYN 1 6 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 8 0 AS PIESKI 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SKP SŁUBICE 4 1 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-09-17 17:00 5 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 4 1 POGOŃ KRZESZYCE 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
LEŚNIK LEMIERZYCE 5 1 GKP PSZCZEW 2017-09-23 16:30 6 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
AS PIESKI 4 3 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-09-23 17:00 6 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
KS LUBNIEWICZANKA 6 1 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZNICZ TRZEMESZNO 0 8 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
ZORZA KOWALÓW 1 4 SKP SŁUBICE 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
JUWENIA BOCZÓW 5 0 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-09-24 16:30 6 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
POGOŃ KRZESZYCE 6 0 AS PIESKI 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
GKP PSZCZEW 2 2 JUWENIA BOCZÓW 2017-10-01 14:00 7 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
CHROBRY DRZEŃSKO 2 1 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
ORKAN DŁUGOSZYN 3 5 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 4 1 ZORZA KOWALÓW 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SKP SŁUBICE 1 1 KS LUBNIEWICZANKA 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 1 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Smogóry 60
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 3 0 GKP PSZCZEW 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
AS PIESKI 1 2 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
KS LUBNIEWICZANKA 0 5 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZNICZ TRZEMESZNO 2 2 POGOŃ KRZESZYCE 2017-10-08 14:00 8 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 0 4 SKP SŁUBICE 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Smogóry 60
ZORZA KOWALÓW 3 3 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
LEŚNIK LEMIERZYCE 0 0 JUWENIA BOCZÓW 2017-10-08 15:30 8 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
CHROBRY DRZEŃSKO 4 0 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-10-14 14:00 9 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
POGOŃ KRZESZYCE 6 0 ZORZA KOWALÓW 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
JUWENIA BOCZÓW 3 2 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-10-14 16:00 9 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
GKP PSZCZEW 3 1 AS PIESKI 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
ORKAN DŁUGOSZYN 3 1 KS LUBNIEWICZANKA 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 9 0 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SKP SŁUBICE 3 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SKP SŁUBICE 0 7 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-10-21 12:00 10 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
KS LUBNIEWICZANKA 1 3 POGOŃ KRZESZYCE 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
AS PIESKI 2 3 JUWENIA BOCZÓW 2017-10-21 16:00 10 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
ZNICZ TRZEMESZNO 1 8 GKP PSZCZEW 2017-10-22 13:00 10 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
LEŚNIK LEMIERZYCE 4 4 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 3 2 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Smogóry 60
ZORZA KOWALÓW 0 6 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
POGOŃ KRZESZYCE 4 0 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 3 0 AS PIESKI 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
JUWENIA BOCZÓW 9 0 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-10-28 15:30 11 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
GKP PSZCZEW 1 0 ZORZA KOWALÓW 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
ORKAN DŁUGOSZYN 0 4 SKP SŁUBICE 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ SKWIERZYNA* 7 1 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
CHROBRY DRZEŃSKO 2 1 KS LUBNIEWICZANKA 2017-10-29 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
KS LUBNIEWICZANKA 4 2 GKP PSZCZEW 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZNICZ TRZEMESZNO 1 5 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2017-11-05 13:00 12 2017/2018 J Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a
ZORZA KOWALÓW 0 3 JUWENIA BOCZÓW 2017-11-05 13:00 12 2017/2018 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)
LEŚNIK LEMIERZYCE 5 0 AS PIESKI 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J BOISKO (Lemierzyce 1)
POGOŃ SKWIERZYNA* 16 0 ORKAN DŁUGOSZYN 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SKP SŁUBICE 5 2 POGOŃ KRZESZYCE 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 1 CHROBRY DRZEŃSKO 2017-11-05 15:00 12 2017/2018 J Smogóry 60
AS PIESKI 4 1 ZNICZ TRZEMESZNO 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J BOISKO (Pieski 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 8 0 ZORZA KOWALÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)
JUWENIA BOCZÓW 4 0 KS LUBNIEWICZANKA 2017-11-12 13:30 13 2017/2018 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
CHROBRY DRZEŃSKO 3 2 SKP SŁUBICE 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J BOISKO (Drzeńsko 1)
GKP PSZCZEW 3 2 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )
ORKAN DŁUGOSZYN 0 7 LEŚNIK LEMIERZYCE 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Żubrów, Żubrów
POGOŃ KRZESZYCE 0 3 POGOŃ SKWIERZYNA* 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)