Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
LZS BOBRÓWKO 4 0 ODRA GÓRZYCA 2017-08-12 14:00 1 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
SPARTAK DESZCZNO 5 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-08-12 14:00 1 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 5 1 MEPROZET STARE KUROWO 2017-08-12 16:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 1 WARTA SŁOŃSK 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
RADOWIAK DREZDENKO 1 7 STAL SULĘCIN 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Drezdenko 0
POLONIA SŁUBICE 2 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-08-12 18:00 1 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 4 6 GKS BLEDZEW 2017-08-12 18:00 1 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
TOROMA TORZYM 0 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-08-12 b/d 1 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-08-19 14:00 2 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 4 LZS BOBRÓWKO 2017-08-19 15:00 2 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
GKS BLEDZEW 3 3 RADOWIAK DREZDENKO 2017-08-19 16:00 2 2017/2018 J Zemsko 1
MEPROZET STARE KUROWO 0 2 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-08-19 16:00 2 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 1 SPARTAK DESZCZNO 2017-08-19 17:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
ODRA GÓRZYCA 2 1 TOROMA TORZYM 2017-08-19 17:00 2 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
STAL SULĘCIN 1 4 POLONIA SŁUBICE 2017-08-19 18:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
WARTA SŁOŃSK 3 0 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-08-20 14:00 2 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
SPARTAK DESZCZNO 4 1 WARTA SŁOŃSK 2017-08-26 14:00 3 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
KOSMOS 78 RUDNICA 2 2 STAL SULĘCIN 2017-08-26 15:00 3 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 0 ODRA GÓRZYCA 2017-08-26 16:00 3 2017/2018 J Pszczew
LZS BOBRÓWKO 1 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-08-26 17:00 3 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
RADOWIAK DREZDENKO 2 4 MEPROZET STARE KUROWO 2017-08-26 17:00 3 2017/2018 J Drezdenko 0
TOROMA TORZYM 1 4 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-08-26 17:00 3 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 3 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-08-26 17:00 3 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
SPARTAK DESZCZNO 0 4 LZS BOBRÓWKO 2017-09-02 12:00 4 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
POLONIA LIPKI WIELKIE 2 4 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-09-02 15:00 4 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
GKS BLEDZEW 5 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-09-02 16:00 4 2017/2018 J Zemsko 1
MEPROZET STARE KUROWO 3 5 POLONIA SŁUBICE 2017-09-02 16:00 4 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
ODRA GÓRZYCA 0 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-09-02 17:00 4 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 2 RADOWIAK DREZDENKO 2017-09-02 17:00 4 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
WARTA SŁOŃSK 3 0 STAL SULĘCIN 2017-09-03 14:00 4 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 6 0 TOROMA TORZYM 2017-09-03 17:00 4 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
KOSMOS 78 RUDNICA 4 2 MEPROZET STARE KUROWO 2017-09-09 15:00 5 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-09-09 16:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
TOROMA TORZYM 2 6 SPARTAK DESZCZNO 2017-09-09 16:00 5 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
LZS BOBRÓWKO 2 1 WARTA SŁOŃSK 2017-09-09 17:00 5 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
POLONIA SŁUBICE 4 1 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-09-09 17:00 5 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
RADOWIAK DREZDENKO 5 0 ODRA GÓRZYCA 2017-09-09 17:00 5 2017/2018 J Drezdenko 0
STAL SULĘCIN 2 1 GKS BLEDZEW 2017-09-09 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-09-09 17:00 5 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
LZS BOBRÓWKO 3 0 TOROMA TORZYM 2017-09-16 13:00 6 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ODRA GÓRZYCA 0 4 POLONIA SŁUBICE 2017-09-16 14:00 6 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
SPARTAK DESZCZNO 0 3 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-09-16 14:00 6 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-09-16 15:00 6 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 3 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-09-16 16:00 6 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 3 RADOWIAK DREZDENKO 2017-09-16 16:00 6 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
WARTA SŁOŃSK 5 2 GKS BLEDZEW 2017-09-17 14:00 6 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
MEPROZET STARE KUROWO 0 2 STAL SULĘCIN 2017-09-17 16:00 6 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
KOSMOS 78 RUDNICA 3 3 ODRA GÓRZYCA 2017-09-23 15:00 7 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
GKS BLEDZEW 1 1 MEPROZET STARE KUROWO 2017-09-23 16:00 7 2017/2018 J Zemsko 1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 6 0 LZS BOBRÓWKO 2017-09-23 16:00 7 2017/2018 J Międzyrzecka , Pszczew
RADOWIAK DREZDENKO 4 2 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-09-23 16:00 7 2017/2018 J Drezdenko 0
TOROMA TORZYM 3 2 WARTA SŁOŃSK 2017-09-23 16:00 7 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 1 SPARTAK DESZCZNO 2017-09-23 16:00 7 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
POLONIA SŁUBICE 4 0 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-09-23 17:00 7 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 1 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-09-23 17:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
SPARTAK DESZCZNO 6 2 RADOWIAK DREZDENKO 2017-09-30 14:00 8 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
TOROMA TORZYM 3 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-09-30 14:00 8 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 0 1 POLONIA SŁUBICE 2017-09-30 16:00 8 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
LZS BOBRÓWKO 6 2 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-09-30 16:00 8 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ODRA GÓRZYCA 2 1 STAL SULĘCIN 2017-09-30 16:00 8 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POLONIA LIPKI WIELKIE 4 3 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-09-30 16:00 8 2017/2018 J Lipki Wielkie, Szosowa 35
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 0 GKS BLEDZEW 2017-09-30 16:00 8 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
WARTA SŁOŃSK 4 1 MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-01 14:00 8 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
GKS BLEDZEW 2 3 ODRA GÓRZYCA 2017-10-07 15:00 9 2017/2018 J Zemsko 1
KOSMOS 78 RUDNICA 1 6 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-10-07 15:00 9 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 6 4 WARTA SŁOŃSK 2017-10-07 15:00 9 2017/2018 J Międzyrzecka , Pszczew
ZIELONI LUBIECHNIA W. 3 1 TOROMA TORZYM 2017-10-07 15:00 9 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
MEPROZET STARE KUROWO 0 0 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-10-07 16:00 9 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
RADOWIAK DREZDENKO 4 4 LZS BOBRÓWKO 2017-10-07 16:00 9 2017/2018 J Drezdenko 0
STAL SULĘCIN 6 3 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-10-07 16:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
POLONIA SŁUBICE 2 0 SPARTAK DESZCZNO 2017-10-08 12:00 9 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPARTAK DESZCZNO 6 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-10-14 14:00 10 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
LZS BOBRÓWKO 3 4 POLONIA SŁUBICE 2017-10-14 15:00 10 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2 2 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-10-14 15:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
TOROMA TORZYM 3 2 RADOWIAK DREZDENKO 2017-10-14 15:00 10 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ODRA GÓRZYCA 1 5 MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-15 11:00 10 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 3 STAL SULĘCIN 2017-10-15 13:00 10 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
WARTA SŁOŃSK 0 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-10-15 14:00 10 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
GKS BLEDZEW 4 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-10-21 14:00 11 2017/2018 J Zemsko 1
KOSMOS 78 RUDNICA 1 3 LZS BOBRÓWKO 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
MEPROZET STARE KUROWO 1 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
POLONIA SŁUBICE 3 2 TOROMA TORZYM 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
RADOWIAK DREZDENKO 1 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J Drezdenko 0
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 1 WARTA SŁOŃSK 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 7 1 ODRA GÓRZYCA 2017-10-21 15:00 11 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
STAL SULĘCIN 3 5 SPARTAK DESZCZNO 2017-10-21 16:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
LZS BOBRÓWKO 3 4 STAL SULĘCIN 2017-10-28 14:00 12 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
SPARTAK DESZCZNO 1 2 GKS BLEDZEW 2017-10-28 14:00 12 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
TOROMA TORZYM 5 0 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-10-28 14:30 12 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 1 MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-28 15:00 12 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 5 0 POLONIA SŁUBICE 2017-10-28 15:00 12 2017/2018 J ul. Międzyrzecka 1, Pszczew
POLONIA LIPKI WIELKIE 7 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-10-28 15:00 12 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
ZIELONI LUBIECHNIA W. 2 2 RADOWIAK DREZDENKO 2017-10-28 15:00 12 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
WARTA SŁOŃSK 4 0 ODRA GÓRZYCA 2017-10-29 14:00 12 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
GKS BLEDZEW 6 3 LZS BOBRÓWKO 2017-11-04 12:00 13 2017/2018 J Zemsko 1
KOSMOS 78 RUDNICA 1 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
MEPROZET STARE KUROWO 2 3 SPARTAK DESZCZNO 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
ODRA GÓRZYCA 3 0 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POLONIA SŁUBICE 2 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
RADOWIAK DREZDENKO 3 3 WARTA SŁOŃSK 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J Drezdenko 0
STAL SULĘCIN 0 3 TOROMA TORZYM 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-11-04 14:00 13 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 2 STAL SULĘCIN 2017-11-11 13:00 14 2017/2018 J Międzyrzecka , Pszczew
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 1 ODRA GÓRZYCA 2017-11-11 14:00 14 2017/2018 J Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1
RADOWIAK DREZDENKO 3 4 POLONIA SŁUBICE 2017-11-11 14:00 14 2017/2018 J Drezdenko 0
SPARTAK DESZCZNO 4 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2017-11-11 14:00 14 2017/2018 J Maszewo, Kręta 1
TOROMA TORZYM 2 2 GKS BLEDZEW 2017-11-11 14:00 14 2017/2018 J STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2017-11-11 14:00 14 2017/2018 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
WARTA SŁOŃSK 0 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2017-11-12 14:00 14 2017/2018 J Słońsk, 3 Lutego 1
KOSMOS 78 RUDNICA 3 1 RADOWIAK DREZDENKO 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J BOISKO (Rudnica 1)
MEPROZET STARE KUROWO 9 0 TOROMA TORZYM 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)
ODRA GÓRZYCA 0 7 SPARTAK DESZCZNO 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POLONIA SŁUBICE 1 3 WARTA SŁOŃSK 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 0 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 1 LZS BOBRÓWKO 2017-11-18 14:00 15 2017/2018 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2017-11-18 14:30 15 2017/2018 J ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie
GKS BLEDZEW 3 0 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-11-19 12:00 15 2017/2018 J Zemsko 1
LZS BOBRÓWKO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2017-11-25 12:00 14 2017/2018 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d GKS BLEDZEW 2017-11-25 13:00 3 2017/2018 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d GKS BLEDZEW 2017-12-02 12:00 10 2017/2018 J Lipki Wielkie, Szosowa 35