Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
KS LIPNA 4 2 NYSA TRZEBIEL 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 3 5 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 1 7 ŁKS ŁĘKNICA 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 0 10 SPARTA GRABIK 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 0 PROMIEŃ II ŻARY 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ZIELONI DROŻKÓW 2 5 WKS ŁAZ 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Drożków
SPARTA GRABIK 9 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
PROMIEŃ II ŻARY 1 3 FAX BIENIÓW 2017-09-03 14:00 3 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
TUPLICZANKA TUPLICE 2 1 ZIELONI DROŻKÓW 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ŁKS ŁĘKNICA 4 1 KS LIPNA 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
NYSA TRZEBIEL 5 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
WKS ŁAZ 4 3 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 5 2 PROMIEŃ II ŻARY 2017-09-09 14:00 4 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 5 0 KS LIPNA 2017-09-10 15:30 4 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 7 1 NYSA TRZEBIEL 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 5 ŁKS ŁĘKNICA 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
WKS ŁAZ 2 5 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 0 9 SPARTA GRABIK 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J Drożków
PROMIEŃ II ŻARY 7 0 ZIELONI DROŻKÓW 2017-09-17 14:00 5 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
KS LIPNA 3 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 6 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 4 1 WKS ŁAZ 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE 7 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ŁKS ŁĘKNICA 7 0 FAX BIENIÓW 2017-09-17 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 ŁKS ŁĘKNICA 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
WKS ŁAZ 3 5 PROMIEŃ II ŻARY 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 11 1 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 3 0 KS LIPNA 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
TUPLICZANKA TUPLICE 0 4 SPARTA GRABIK 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ZIELONI DROŻKÓW 0 5 NYSA TRZEBIEL 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Drożków 106
KS LIPNA 5 4 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
SPARTA GRABIK 2 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
NYSA TRZEBIEL 4 1 WKS ŁAZ 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY 2 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
ISKRA JABŁONIEC 0 5 FAX BIENIÓW 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 3 0 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 7 2 ISKRA JABŁONIEC 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
SPARTA GRABIK 1 2 PROMIEŃ II ŻARY 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
BUDOWLANI II LUBSKO 3 2 FAX BIENIÓW 2017-10-08 12:30 8 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
TUPLICZANKA TUPLICE 1 3 NYSA TRZEBIEL 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
WKS ŁAZ 0 3 ŁKS ŁĘKNICA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 4 KS LIPNA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Drożków (Drożków 1)
KS LIPNA 1 2 WKS ŁAZ 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 0 2 SPARTA GRABIK 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY 2 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
FAX BIENIÓW 8 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 1 4 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 7 2 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 8 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
PROMIEŃ II ŻARY 1 5 NYSA TRZEBIEL 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
WKS ŁAZ 5 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 2 FAX BIENIÓW 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Drożków 106
SPARTA GRABIK 0 2 ŁKS ŁĘKNICA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE 0 1 KS LIPNA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
KS LIPNA 1 3 SPARTA GRABIK 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 3 5 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 1 1 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
PROMIEŃ II ŻARY 5 0 KS LIPNA 2017-11-04 11:00 1 2017/2018 J Żary, Zwycięzców 38
TUPLICZANKA TUPLICE 3 1 FAX BIENIÓW 2017-11-04 13:00 1 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
NYSA TRZEBIEL 1 5 ŁKS ŁĘKNICA 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 7 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
WKS ŁAZ 8 2 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 5 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-11-05 13:00 1 2017/2018 J Drożków 106
FAX BIENIÓW 7 1 WKS ŁAZ 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 2 0 PROMIEŃ II ŻARY 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
ŁKS ŁĘKNICA 6 1 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-03-25 15:00 13 2017/2018 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
SPARTA GRABIK 8 2 FAX BIENIÓW 2018-03-25 15:00 13 2017/2018 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
WKS ŁAZ 1 1 ZIELONI DROŻKÓW 2018-03-25 15:00 13 2017/2018 W Boisko Łaz (Łaz 1)
PROMIEŃ II ŻARY 4 0 ISKRA JABŁONIEC 2018-03-25 16:00 13 2017/2018 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
KS LIPNA 1 3 ŁKS ŁĘKNICA 2018-04-07 16:00 14 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
BUDOWLANI II LUBSKO 3 4 WKS ŁAZ 2018-04-08 15:00 14 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
ISKRA JABŁONIEC 1 5 NYSA TRZEBIEL 2018-04-08 15:00 14 2017/2018 W KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ZIELONI DROŻKÓW 3 1 TUPLICZANKA TUPLICE 2018-04-08 15:00 14 2017/2018 W Lubomyśl
FAX BIENIÓW 3 0 PROMIEŃ II ŻARY 2018-04-08 16:00 14 2017/2018 W Boisko Bieniów (Bieniów 1)
KS LIPNA 6 1 BUDOWLANI II LUBSKO 2018-04-14 16:00 15 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
ŁKS ŁĘKNICA 5 0 ISKRA JABŁONIEC 2018-04-15 16:00 15 2017/2018 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
NYSA TRZEBIEL 3 1 FAX BIENIÓW 2018-04-15 16:00 15 2017/2018 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 5 3 ZIELONI DROŻKÓW 2018-04-15 16:00 15 2017/2018 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE 1 2 WKS ŁAZ 2018-04-15 16:00 15 2017/2018 W Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-04-22 14:00 16 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2018-04-22 16:00 16 2017/2018 W Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d KS LIPNA 2018-04-22 16:00 16 2017/2018 W KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
WKS ŁAZ b/d b/d SPARTA GRABIK 2018-04-22 16:00 16 2017/2018 W Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-04-22 16:00 16 2017/2018 W Lubomyśl
KS LIPNA b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-04-25 17:00 12 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
KS LIPNA b/d b/d FAX BIENIÓW 2018-04-28 16:00 17 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2018-04-29 16:00 17 2017/2018 W KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-04-29 16:00 17 2017/2018 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY b/d b/d WKS ŁAZ 2018-04-29 16:00 17 2017/2018 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
SPARTA GRABIK b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-04-29 16:00 17 2017/2018 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-05-03 17:00 12 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-05-03 17:00 12 2017/2018 W Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d SPARTA GRABIK 2018-05-03 17:00 12 2017/2018 W KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2018-05-03 17:00 12 2017/2018 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
TUPLICZANKA TUPLICE b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-05-05 17:00 18 2017/2018 W Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d SPARTA GRABIK 2018-05-06 16:00 18 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW b/d b/d ISKRA JABŁONIEC 2018-05-06 17:00 18 2017/2018 W Boisko Bieniów (Bieniów 1)
WKS ŁAZ b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2018-05-06 17:00 18 2017/2018 W Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2018-05-06 17:00 18 2017/2018 W Lubomyśl
PROMIEŃ II ŻARY b/d b/d SPARTA GRABIK 2018-05-13 16:00 19 2017/2018 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
FAX BIENIÓW b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2018-05-13 17:00 19 2017/2018 W Boisko Bieniów (Bieniów 1)
KS LIPNA b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-05-13 17:00 19 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d WKS ŁAZ 2018-05-13 17:00 19 2017/2018 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-05-13 17:00 19 2017/2018 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
WKS ŁAZ b/d b/d KS LIPNA 2018-05-20 14:30 20 2017/2018 W Boisko Łaz (Łaz 1)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-05-20 16:00 20 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
SPARTA GRABIK b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2018-05-20 17:00 20 2017/2018 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2018-05-20 17:00 20 2017/2018 W Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego)
ZIELONI DROŻKÓW b/d b/d ISKRA JABŁONIEC 2018-05-20 17:00 20 2017/2018 W Lubomyśl
FAX BIENIÓW b/d b/d ZIELONI DROŻKÓW 2018-05-27 17:00 21 2017/2018 W
ISKRA JABŁONIEC b/d b/d WKS ŁAZ 2018-05-27 17:00 21 2017/2018 W KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
KS LIPNA b/d b/d TUPLICZANKA TUPLICE 2018-05-27 17:00 21 2017/2018 W Boisko Lipna (Lipna 104c)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d SPARTA GRABIK 2018-05-27 17:00 21 2017/2018 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d PROMIEŃ II ŻARY 2018-05-27 17:00 21 2017/2018 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d KS LIPNA 2018-05-31 17:00 13 2017/2018 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2018-06-03 17:00 22 2017/2018 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
PROMIEŃ II ŻARY b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2018-06-03 17:00 22 2017/2018 W
SPARTA GRABIK b/d b/d KS LIPNA 2018-06-03 17:00 22 2017/2018 W
TUPLICZANKA TUPLICE b/d b/d ISKRA JABŁONIEC 2018-06-03 17:00 22 2017/2018 W Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
WKS ŁAZ b/d b/d FAX BIENIÓW 2018-06-03 17:00 22 2017/2018 W Boisko Łaz (Łaz 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d 21 2017/2018 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 FAX BIENIÓW b/d b/d 20 2017/2018 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 KS LIPNA b/d b/d 18 2017/2018 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 NYSA TRZEBIEL b/d b/d 16 2017/2018 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 SPARTA GRABIK b/d b/d 14 2017/2018 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower 0 3 WKS ŁAZ b/d b/d 12 2017/2018 W
ISKRA JABŁONIEC 3 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 19 2017/2018 W
ŁKS ŁĘKNICA 3 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 17 2017/2018 W
PROMIEŃ II ŻARY 3 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 15 2017/2018 W
TUPLICZANKA TUPLICE 3 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 13 2017/2018 W
ZIELONI DROŻKÓW 3 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 22 2017/2018 W Lubomyśl