Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
KS LIPNA 4 2 NYSA TRZEBIEL 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 3 5 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 1 7 ŁKS ŁĘKNICA 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 0 10 SPARTA GRABIK 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 0 PROMIEŃ II ŻARY 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ZIELONI DROŻKÓW 2 5 WKS ŁAZ 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Drożków
SPARTA GRABIK 9 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
PROMIEŃ II ŻARY 1 3 FAX BIENIÓW 2017-09-03 14:00 3 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
TUPLICZANKA TUPLICE 2 1 ZIELONI DROŻKÓW 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ŁKS ŁĘKNICA 4 1 KS LIPNA 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
NYSA TRZEBIEL 5 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
WKS ŁAZ 4 3 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 5 2 PROMIEŃ II ŻARY 2017-09-09 14:00 4 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 5 0 KS LIPNA 2017-09-10 15:30 4 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 7 1 NYSA TRZEBIEL 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 5 ŁKS ŁĘKNICA 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
WKS ŁAZ 2 5 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 0 9 SPARTA GRABIK 2017-09-10 17:00 4 2017/2018 J Drożków
PROMIEŃ II ŻARY 7 0 ZIELONI DROŻKÓW 2017-09-17 14:00 5 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
KS LIPNA 3 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 6 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 4 1 WKS ŁAZ 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE 7 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ŁKS ŁĘKNICA 7 0 FAX BIENIÓW 2017-09-17 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 0 3 ŁKS ŁĘKNICA 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
WKS ŁAZ 3 5 PROMIEŃ II ŻARY 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 11 1 ISKRA JABŁONIEC 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
FAX BIENIÓW 3 0 KS LIPNA 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
TUPLICZANKA TUPLICE 0 4 SPARTA GRABIK 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
ZIELONI DROŻKÓW 0 5 NYSA TRZEBIEL 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Drożków 106
KS LIPNA 5 4 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
SPARTA GRABIK 2 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
NYSA TRZEBIEL 4 1 WKS ŁAZ 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY 2 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
ISKRA JABŁONIEC 0 5 FAX BIENIÓW 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 3 0 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 7 2 ISKRA JABŁONIEC 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
SPARTA GRABIK 1 2 PROMIEŃ II ŻARY 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
BUDOWLANI II LUBSKO 3 2 FAX BIENIÓW 2017-10-08 12:30 8 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
TUPLICZANKA TUPLICE 1 3 NYSA TRZEBIEL 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
WKS ŁAZ 0 3 ŁKS ŁĘKNICA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 4 KS LIPNA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Drożków (Drożków 1)
KS LIPNA 1 2 WKS ŁAZ 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 0 2 SPARTA GRABIK 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PROMIEŃ II ŻARY 2 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
FAX BIENIÓW 8 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 1 4 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 7 2 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
BUDOWLANI II LUBSKO 8 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48)
PROMIEŃ II ŻARY 1 5 NYSA TRZEBIEL 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
WKS ŁAZ 5 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 2 FAX BIENIÓW 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Drożków 106
SPARTA GRABIK 0 2 ŁKS ŁĘKNICA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
TUPLICZANKA TUPLICE 0 1 KS LIPNA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
KS LIPNA 1 3 SPARTA GRABIK 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Lipna (Lipna 104c)
NYSA TRZEBIEL 3 5 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 1 1 ZIELONI DROŻKÓW 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Żary 1)
PROMIEŃ II ŻARY 5 0 KS LIPNA 2017-11-04 11:00 1 2017/2018 J Żary, Zwycięzców 38
TUPLICZANKA TUPLICE 3 1 FAX BIENIÓW 2017-11-04 13:00 1 2017/2018 J Stadnion w Tuplicach (Tuplice, Świerczewskiego )
NYSA TRZEBIEL 1 5 ŁKS ŁĘKNICA 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 7 0 ISKRA JABŁONIEC 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik )
WKS ŁAZ 8 2 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2017-11-04 14:00 1 2017/2018 J Boisko Łaz (Łaz 1)
ZIELONI DROŻKÓW 1 5 BUDOWLANI II LUBSKO 2017-11-05 13:00 1 2017/2018 J Drożków 106
FAX BIENIÓW 7 1 WKS ŁAZ 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J Boisko Bieniów (Bieniów 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 3 TUPLICZANKA TUPLICE 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1)
ŁKS ŁĘKNICA 2 0 PROMIEŃ II ŻARY 2017-11-12 13:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski (Łęknica 1)