Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
LIWNO ZABÓR 3 3 KOMETA BUKÓW 2017-08-26 17:00 1 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA 4 3 KIJOWIANKA KIJE 2017-08-26 17:00 1 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 7 1 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-08-26 17:00 1 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POLONIA NOWE KRAMSKO 0 2 CZARNI PAŁCK 2017-08-27 15:00 1 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
TĘCZA BRODY 3 3 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-08-27 17:00 1 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
SOKÓŁ KALSK 0 2 CARGOVIA KARGOWA 2017-08-27 17:30 1 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
CARGOVIA KARGOWA 5 3 POLONIA NOWE KRAMSKO 2017-09-02 15:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE 2 1 KOMETA BUKÓW 2017-09-03 14:00 2 2017/2018 J Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
KIJOWIANKA KIJE 4 1 LIWNO ZABÓR 2017-09-03 15:00 2 2017/2018 J Boisko Kije (Kije 73)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 4 ODRA KLENICA 2017-09-03 16:00 2 2017/2018 J Babimost, Żwirki i Wigury 10A
TĘCZA BRODY 1 3 SOKÓŁ KALSK 2017-09-03 17:00 2 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
LIWNO ZABÓR 9 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-09-09 17:00 3 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA 2 0 CZARNI PAŁCK 2017-09-09 17:00 3 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2 2 CARGOVIA KARGOWA 2017-09-09 17:00 3 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
KOMETA BUKÓW 3 3 KIJOWIANKA KIJE 2017-09-09 17:30 3 2017/2018 J Stadion Buków (Buków )
POLONIA NOWE KRAMSKO 5 3 TĘCZA BRODY 2017-09-10 15:00 3 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK 2 1 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-09-10 17:00 3 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
CARGOVIA KARGOWA 0 3 ODRA KLENICA 2017-09-16 15:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE 3 3 KIJOWIANKA KIJE 2017-09-17 14:00 4 2017/2018 J Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 0 4 KOMETA BUKÓW 2017-09-17 15:00 4 2017/2018 J Babimost, Żwirki i Wigury 10A
CZARNI PAŁCK 1 1 LIWNO ZABÓR 2017-09-17 16:00 4 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
TĘCZA BRODY 2 4 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2017-09-17 16:00 4 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
SOKÓŁ KALSK 1 0 POLONIA NOWE KRAMSKO 2017-09-17 17:00 4 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
KOMETA BUKÓW 4 3 CZARNI PAŁCK 2017-09-23 16:00 5 2017/2018 J Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 3 0 CARGOVIA KARGOWA 2017-09-23 16:00 5 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 1 2 SOKÓŁ KALSK 2017-09-23 16:00 5 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
ODRA KLENICA 4 2 TĘCZA BRODY 2017-09-23 17:00 5 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
KIJOWIANKA KIJE 6 1 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-09-24 15:00 5 2017/2018 J Boisko Kije (Kije 73)
POLONIA NOWE KRAMSKO 0 1 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-09-24 15:00 5 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
CARGOVIA KARGOWA 3 2 KOMETA BUKÓW 2017-09-30 15:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
SOKÓŁ KALSK 0 1 ODRA KLENICA 2017-10-01 13:00 6 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE 3 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-10-01 14:00 6 2017/2018 J Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
POLONIA NOWE KRAMSKO 1 1 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2017-10-01 15:00 6 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
TĘCZA BRODY 0 2 LIWNO ZABÓR 2017-10-01 15:00 6 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
CZARNI PAŁCK 1 4 KIJOWIANKA KIJE 2017-10-01 15:30 6 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
KOMETA BUKÓW 1 4 TĘCZA BRODY 2017-10-07 15:00 7 2017/2018 J Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 2 3 SOKÓŁ KALSK 2017-10-07 16:00 7 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA 2 0 POLONIA NOWE KRAMSKO 2017-10-07 16:00 7 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2 1 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-10-07 16:00 7 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
CZARNI PAŁCK 4 2 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-10-08 14:00 7 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
KIJOWIANKA KIJE 1 4 CARGOVIA KARGOWA 2017-10-08 15:00 7 2017/2018 J Boisko Kije (Kije 73)
CARGOVIA KARGOWA 8 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-10-14 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
SOKÓŁ KALSK 7 2 KOMETA BUKÓW 2017-10-14 15:30 8 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 3 1 ODRA KLENICA 2017-10-14 16:00 8 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
BŁĘKITNI KOTOWICE 6 2 CZARNI PAŁCK 2017-10-15 14:00 8 2017/2018 J Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
POLONIA NOWE KRAMSKO 4 1 LIWNO ZABÓR 2017-10-15 14:00 8 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
TĘCZA BRODY 3 4 KIJOWIANKA KIJE 2017-10-15 15:00 8 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 3 5 TĘCZA BRODY 2017-10-21 15:00 9 2017/2018 J Babimost, Żwirki i Wigury 10A
KOMETA BUKÓW 1 3 POLONIA NOWE KRAMSKO 2017-10-21 15:00 9 2017/2018 J Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 3 2 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2017-10-21 15:00 9 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA 3 0 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-10-21 15:00 9 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
CZARNI PAŁCK 0 1 CARGOVIA KARGOWA 2017-10-22 14:00 9 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
KIJOWIANKA KIJE 1 2 SOKÓŁ KALSK 2017-10-22 15:00 9 2017/2018 J Boisko Kije (Kije 73)
SOKÓŁ KALSK 3 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2017-10-28 14:00 10 2017/2018 J Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
ODRA KLENICA 0 0 LIWNO ZABÓR 2017-10-29 13:00 10 2017/2018 J Stadion Wiejski (Klenica 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 3 3 KIJOWIANKA KIJE 2017-10-29 14:00 10 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE 1 5 CARGOVIA KARGOWA 2017-10-29 14:15 10 2017/2018 J Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
TĘCZA BRODY 2 0 CZARNI PAŁCK 2017-10-29 14:30 10 2017/2018 J Boisko Brody (Brody 1)
CARGOVIA KARGOWA 4 0 TĘCZA BRODY 2017-11-04 14:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KOMETA BUKÓW 3 4 ODRA KLENICA 2017-11-04 14:00 11 2017/2018 J Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 3 3 BŁĘKITNI KOTOWICE 2017-11-04 14:00 11 2017/2018 J Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE 4 3 POLONIA NOWE KRAMSKO 2017-11-05 13:00 11 2017/2018 J Stadion Wiejski (Kolesin 1)
CZARNI PAŁCK 2 2 SOKÓŁ KALSK 2017-11-05 14:00 11 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
KIJOWIANKA KIJE 1 6 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2017-11-05 14:00 11 2017/2018 J Boisko Kije (Kije 73)
CZARNI PAŁCK 1 2 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2017-11-12 13:00 2 2017/2018 J Boisko Pałck (Pałck 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 3 5 KOMETA BUKÓW 2018-03-31 15:00 10 2017/2018 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
CARGOVIA KARGOWA 1 2 SOKÓŁ KALSK 2018-04-07 16:00 12 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
KOMETA BUKÓW 2 3 LIWNO ZABÓR 2018-04-07 17:00 12 2017/2018 W Stadion Buków (Buków )
JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 6 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-04-08 12:00 12 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
BŁĘKITNI KOTOWICE 2 0 TĘCZA BRODY 2018-04-08 14:00 12 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
CZARNI PAŁCK 0 3 POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-04-08 14:00 12 2017/2018 W Boisko Pałck (Pałck 1)
KIJOWIANKA KIJE 3 3 ODRA KLENICA 2018-04-08 15:00 12 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
SOKÓŁ KALSK 1 1 TĘCZA BRODY 2018-04-14 14:30 13 2017/2018 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
KOMETA BUKÓW 0 1 BŁĘKITNI KOTOWICE 2018-04-14 16:00 13 2017/2018 W Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR 2 2 KIJOWIANKA KIJE 2018-04-14 16:00 13 2017/2018 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 0 1 CZARNI PAŁCK 2018-04-14 16:00 13 2017/2018 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
ODRA KLENICA 4 2 JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-04-14 17:00 13 2017/2018 W Stadion Wiejski (Klenica 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO 1 3 CARGOVIA KARGOWA 2018-04-15 14:00 13 2017/2018 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-04-21 17:00 14 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-04-22 12:00 14 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d KOMETA BUKÓW 2018-04-22 12:00 14 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2018-04-22 14:00 14 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
CZARNI PAŁCK b/d b/d ODRA KLENICA 2018-04-22 14:00 14 2017/2018 W Boisko Pałck (Pałck 1)
TĘCZA BRODY b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-04-22 15:00 14 2017/2018 W Boisko Brody (Brody 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-04-28 16:00 15 2017/2018 W Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR b/d b/d CZARNI PAŁCK 2018-04-28 16:00 15 2017/2018 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2018-04-28 17:00 15 2017/2018 W Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d TĘCZA BRODY 2018-04-28 17:00 15 2017/2018 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2018-04-29 14:00 15 2017/2018 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE 2018-04-29 15:00 15 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2018-05-05 16:00 16 2017/2018 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-05-05 17:00 16 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-05-06 14:00 16 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
CZARNI PAŁCK b/d b/d KOMETA BUKÓW 2018-05-06 14:00 16 2017/2018 W Boisko Pałck (Pałck 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-05-06 14:30 16 2017/2018 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
TĘCZA BRODY b/d b/d ODRA KLENICA 2018-05-06 16:00 16 2017/2018 W Boisko Brody (Brody 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2018-05-12 17:00 17 2017/2018 W Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR b/d b/d TĘCZA BRODY 2018-05-12 17:00 17 2017/2018 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2018-05-12 17:00 17 2017/2018 W Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-05-12 17:00 17 2017/2018 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE 2018-05-13 14:00 17 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d CZARNI PAŁCK 2018-05-13 15:00 17 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2018-05-19 17:00 18 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-05-19 17:00 18 2017/2018 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d CZARNI PAŁCK 2018-05-20 12:00 18 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-05-20 14:00 18 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d ODRA KLENICA 2018-05-20 15:00 18 2017/2018 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
TĘCZA BRODY b/d b/d KOMETA BUKÓW 2018-05-20 16:00 18 2017/2018 W Boisko Brody (Brody 1)
KOMETA BUKÓW b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2018-05-26 17:00 19 2017/2018 W Stadion Buków (Buków )
LIWNO ZABÓR b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-05-26 17:00 19 2017/2018 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-05-26 17:00 19 2017/2018 W Stadion Wiejski (Klenica 1)
CZARNI PAŁCK b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE 2018-05-27 14:00 19 2017/2018 W Boisko Pałck (Pałck 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2018-05-27 15:00 19 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d TĘCZA BRODY 2018-05-27 15:00 19 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d CZARNI PAŁCK 2018-05-30 18:00 20 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d KOMETA BUKÓW 2018-05-31 16:00 20 2017/2018 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d ODRA KLENICA 2018-05-31 17:00 20 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-05-31 17:00 20 2017/2018 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
TĘCZA BRODY b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-05-31 17:00 20 2017/2018 W Boisko Brody (Brody 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2018-05-31 17:30 20 2017/2018 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d SOKÓŁ KALSK 2018-06-03 12:00 21 2017/2018 W Żwirki i Wigury 10A, Babimost
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE 2018-06-03 16:00 21 2017/2018 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
CZARNI PAŁCK b/d b/d TĘCZA BRODY 2018-06-03 16:00 21 2017/2018 W Boisko Pałck (Pałck 1)
KIJOWIANKA KIJE b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO 2018-06-03 16:00 21 2017/2018 W Boisko Kije (Kije 73)
KOMETA BUKÓW b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2018-06-03 16:00 21 2017/2018 W Stadion Buków (Buków)
LIWNO ZABÓR b/d b/d ODRA KLENICA 2018-06-03 16:00 21 2017/2018 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d LIWNO ZABÓR 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Boisko Kotowice (Kotowice, Zielonogórska 2)
ODRA KLENICA b/d b/d KOMETA BUKÓW 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Stadion Wiejski (Klenica 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d KIJOWIANKA KIJE 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Stadion Wiejski (Kolesin 1)
SOKÓŁ KALSK b/d b/d CZARNI PAŁCK 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Boisko w Kalsku (Kalsk 1)
TĘCZA BRODY b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2018-06-10 16:00 22 2017/2018 W Boisko Brody (Brody 1)