Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 2 IKAR ZAWADA 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW 2 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 1 GKS SIEDLISKO 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
MKS NOWE MIASTECZKO 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-08-20 13:00 1 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
AVIA SIEDLNICA 0 2 CZARNI RUDNO 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO 1 4 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 0 6 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 1 2 CZARNI RUDNO 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 6 1 LKP STYPUŁÓW 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
SPARTA ŁĘŻYCA 9 0 AVIA SIEDLNICA 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca )
DĄB II PRZYBYSZÓW 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
LKP STYPUŁÓW 1 7 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-09-02 11:00 3 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-02 14:00 3 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 2 GKS SIEDLISKO 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 0 2 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 0 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
AVIA SIEDLNICA 0 4 IKAR ZAWADA 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 1 AVIA SIEDLNICA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 3 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
GKS SIEDLISKO 3 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 5 1 CZARNI RUDNO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
LKP STYPUŁÓW 2 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 3 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-10 12:00 4 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
DĄB II PRZYBYSZÓW 4 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 4 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 4 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 5 2 LKP STYPUŁÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 4 0 IKAR ZAWADA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA 3 4 GKS SIEDLISKO 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 4 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO 5 2 CZARNI RUDNO 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW 2 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW 2 2 AVIA SIEDLNICA 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 9 0 IKAR ZAWADA 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 0 2 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 1 2 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
POGOŃ PRZYBORÓW 5 0 LKP STYPUŁÓW 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 6 0 GKS SIEDLISKO 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 4 5 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 0 4 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2 0 CZARNI RUDNO 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
GKS SIEDLISKO 5 1 IKAR ZAWADA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW 2 2 AVIA SIEDLNICA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
MKS NOWE MIASTECZKO 1 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 10 0 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 4 0 GKS SIEDLISKO 2017-10-14 14:00 9 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 9 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 2 1 LKP STYPUŁÓW 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 5 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 1 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-10-14 16:00 9 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 2 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW 2 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J ul. Zielonogórska 24, Kożuchów
MKS NOWE MIASTECZKO 3 1 AVIA SIEDLNICA 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 2 CZARNI RUDNO 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 0 3 IKAR ZAWADA 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2 1 GKS SIEDLISKO 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 5 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO 4 2 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
GKS SIEDLISKO 1 2 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 5 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 2 1 LKP STYPUŁÓW 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 2 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 2 CZARNI RUDNO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 5 1 GKS SIEDLISKO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
LKP STYPUŁÓW 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J ul. Zielonogórska 24, Kożuchów
MKS NOWE MIASTECZKO 1 2 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 6 IKAR ZAWADA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 5 2 AVIA SIEDLNICA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 1 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
GKS SIEDLISKO 7 0 LKP STYPUŁÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 2 1 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
SPARTA ŁĘŻYCA 2 4 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA 0 9 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)