Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 2 IKAR ZAWADA 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW 2 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 1 GKS SIEDLISKO 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
MKS NOWE MIASTECZKO 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-08-20 13:00 1 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
AVIA SIEDLNICA 0 2 CZARNI RUDNO 2017-08-20 16:00 1 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO 1 4 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 0 6 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 1 2 CZARNI RUDNO 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 6 1 LKP STYPUŁÓW 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
SPARTA ŁĘŻYCA 9 0 AVIA SIEDLNICA 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca )
DĄB II PRZYBYSZÓW 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
LKP STYPUŁÓW 1 7 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-02 11:00 3 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-02 14:00 3 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 2 GKS SIEDLISKO 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 0 2 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 0 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
AVIA SIEDLNICA 0 4 IKAR ZAWADA 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 1 AVIA SIEDLNICA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 3 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
GKS SIEDLISKO 3 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 5 1 CZARNI RUDNO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
LKP STYPUŁÓW 2 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 3 3 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-10 12:00 4 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
DĄB II PRZYBYSZÓW 4 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 4 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 4 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 5 2 LKP STYPUŁÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 4 0 IKAR ZAWADA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA 3 4 GKS SIEDLISKO 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 4 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO 5 2 CZARNI RUDNO 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW 2 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 1 2 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW 2 2 AVIA SIEDLNICA 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 9 0 IKAR ZAWADA 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 0 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 0 2 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 1 2 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
POGOŃ PRZYBORÓW 5 0 LKP STYPUŁÓW 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 6 0 GKS SIEDLISKO 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 4 5 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 0 4 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2 0 CZARNI RUDNO 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
GKS SIEDLISKO 5 1 IKAR ZAWADA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW 2 2 AVIA SIEDLNICA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J LKP (Stypułów 88)
MKS NOWE MIASTECZKO 1 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 10 0 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 4 0 GKS SIEDLISKO 2017-10-14 14:00 9 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 9 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 2 1 LKP STYPUŁÓW 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 5 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 1 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-10-14 16:00 9 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 2 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW 2 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J ul. Zielonogórska 24, Kożuchów
MKS NOWE MIASTECZKO 3 1 AVIA SIEDLNICA 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 2 CZARNI RUDNO 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 0 3 IKAR ZAWADA 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2 1 GKS SIEDLISKO 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 5 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO 4 2 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
GKS SIEDLISKO 1 2 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
POGOŃ PRZYBORÓW 1 1 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA 5 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 2 1 LKP STYPUŁÓW 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA 2 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 2 CZARNI RUDNO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 5 1 GKS SIEDLISKO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Stary Kisielin (Zielona Góra )
LKP STYPUŁÓW 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J ul. Zielonogórska 24, Kożuchów
MKS NOWE MIASTECZKO 1 2 SPARTA ŁĘŻYCA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 6 IKAR ZAWADA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 5 2 AVIA SIEDLNICA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 3 1 DĄB II PRZYBYSZÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
GKS SIEDLISKO 7 0 LKP STYPUŁÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA 2 1 MKS NOWE MIASTECZKO 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
SPARTA ŁĘŻYCA 2 4 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA 0 9 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW 4 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W ul. Zielonogórska 24, Kożuchów
MKS NOWE MIASTECZKO 2 2 GKS SIEDLISKO 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 0 0 DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 6 1 IKAR ZAWADA 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
AVIA SIEDLNICA 0 3 SPARTA ŁĘŻYCA 2018-03-25 14:00 15 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
SPARTA ŁĘŻYCA 1 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-03-31 14:00 14 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca )
IKAR ZAWADA 2 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-03-31 15:00 14 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 4 POGOŃ PRZYBORÓW 2018-04-07 15:00 16 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 1 1 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-04-07 15:00 16 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
GKS SIEDLISKO 1 1 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-04-07 15:00 16 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
SPARTA ŁĘŻYCA 4 2 CZARNI RUDNO 2018-04-07 15:00 16 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA 3 6 AVIA SIEDLNICA 2018-04-07 16:00 16 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
DĄB II PRZYBYSZÓW 6 0 MKS NOWE MIASTECZKO 2018-04-08 15:00 16 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 6 3 DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO 2 2 IKAR ZAWADA 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO 0 0 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 3 LKP STYPUŁÓW 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW 2 1 GKS SIEDLISKO 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
AVIA SIEDLNICA 0 0 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-04-15 15:00 17 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
IKAR ZAWADA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2018-04-20 17:30 18 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d CZARNI RUDNO 2018-04-21 15:00 18 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2018-04-21 15:00 18 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO 2018-04-21 15:00 18 2017/2018 W LKP (Stypułów 88)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-04-21 16:00 18 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-04-22 16:00 18 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d LKP STYPUŁÓW 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO b/d b/d GKS SIEDLISKO 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-04-29 16:00 19 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d LKP STYPUŁÓW 2018-05-01 14:00 14 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-05-01 15:00 14 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
CZARNI RUDNO b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2018-05-02 18:00 14 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO 2018-05-03 17:00 14 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d IKAR ZAWADA 2018-05-05 15:00 20 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
GKS SIEDLISKO b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2018-05-05 15:00 20 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-05-05 15:00 20 2017/2018 W LKP (Stypułów 88)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-05-05 15:00 20 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2018-05-05 16:00 20 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d CZARNI RUDNO 2018-05-06 17:00 20 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO 2018-05-12 15:00 21 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
CZARNI RUDNO b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-05-12 15:00 21 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-05-12 15:00 21 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-05-12 15:00 21 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca)
IKAR ZAWADA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2018-05-12 16:00 21 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d LKP STYPUŁÓW 2018-05-13 16:00 21 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
GKS SIEDLISKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-05-19 15:00 22 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LKP STYPUŁÓW b/d b/d CZARNI RUDNO 2018-05-19 15:00 22 2017/2018 W LKP (Stypułów 88)
MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-05-19 15:00 22 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2018-05-19 15:00 22 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2018-05-19 17:00 22 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d IKAR ZAWADA 2018-05-20 17:00 22 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
IKAR ZAWADA b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d LKP STYPUŁÓW 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO 2018-05-27 16:00 23 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2018-06-02 16:00 24 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
LKP STYPUŁÓW b/d b/d IKAR ZAWADA 2018-06-02 16:00 24 2017/2018 W LKP (Stypułów 88)
MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d CZARNI RUDNO 2018-06-02 16:00 24 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2018-06-02 16:00 24 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-06-02 17:00 24 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra )
DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d GKS SIEDLISKO 2018-06-03 17:00 24 2017/2018 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Avia Siedlinica (Siedlnica 29)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d LKP STYPUŁÓW 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO 2018-06-09 15:00 25 2017/2018 W Sparta Łężyca (Łężyca)
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1)
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W Stary Kisielin (Zielona Góra)
LKP STYPUŁÓW b/d b/d GKS SIEDLISKO 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W LKP (Stypułów 88)
MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d IKAR ZAWADA 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d CZARNI RUDNO 2018-06-17 15:00 26 2017/2018 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 21 2017/2018 W
CZARNI RUDNO 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 15 2017/2018 W
DĄB II PRZYBYSZÓW 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 25 2017/2018 W
GKS SIEDLISKO 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 23 2017/2018 W
IKAR ZAWADA 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 19 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 AVIA SIEDLNICA b/d b/d 26 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d 22 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d 14 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 LKP STYPUŁÓW b/d b/d 16 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d 20 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d 18 2017/2018 W
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower 0 3 POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d 24 2017/2018 W
SPARTA ŁĘŻYCA 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 17 2017/2018 W