Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
START ZIEL- BRUK PŁOTY 2 4 RELAX GRABICE 2017-08-19 15:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ENERGETYK DYCHÓW 5 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
KP ŚWIDNICA 3 2 SPARTA MIERKÓW 2017-08-19 16:00 1 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
ZORZA GRZMIĄCA 0 5 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-08-20 14:00 1 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
FADOM NOWOGRÓD 4 1 CZARNI CZARNOWO 2017-08-20 15:00 1 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 1 1 LZS KADO GÓRZYN 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 5 SPARTAK BUDACHÓW 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 4 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
LZS KADO GÓRZYN 3 2 SPARTA MIERKÓW 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
POGOŃ WĘŻYSKA 3 1 ENERGETYK DYCHÓW 2017-08-26 16:00 2 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
CZARNI CZARNOWO 1 1 KP ŚWIDNICA 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW 3 6 FADOM NOWOGRÓD 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 0 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
RELAX GRABICE 13 0 ZORZA GRZMIĄCA 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
ENERGETYK DYCHÓW 2 2 RELAX GRABICE 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD 2 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 1 2 SPARTAK BUDACHÓW 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW 1 4 CZARNI CZARNOWO 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 3 1 LZS KADO GÓRZYN 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA GRZMIĄCA 1 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-09-03 14:00 3 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 5 KP ŚWIDNICA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
POGOŃ WĘŻYSKA 2 5 FADOM NOWOGRÓD 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 1 ENERGETYK DYCHÓW 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
LZS KADO GÓRZYN 6 2 CZARNI CZARNOWO 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
RELAX GRABICE 0 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
SPARTAK BUDACHÓW 1 6 SPARTA MIERKÓW 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 6 1 ZORZA GRZMIĄCA 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ENERGETYK DYCHÓW 0 5 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD 1 8 RELAX GRABICE 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 2 0 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW 3 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
ZORZA GRZMIĄCA 0 4 LZS KADO GÓRZYN 2017-09-17 14:00 5 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
CZARNI CZARNOWO 1 1 SPARTAK BUDACHÓW 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 4 CZARNI CZARNOWO 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
POGOŃ WĘŻYSKA 3 5 SPARTA MIERKÓW 2017-09-23 15:00 6 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
ZORZA GRZMIĄCA 1 2 ENERGETYK DYCHÓW 2017-09-24 14:00 6 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
START ZIEL- BRUK PŁOTY 3 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 2 FADOM NOWOGRÓD 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
LZS KADO GÓRZYN 8 0 SPARTAK BUDACHÓW 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
RELAX GRABICE 11 1 KP ŚWIDNICA 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
ENERGETYK DYCHÓW 1 7 LZS KADO GÓRZYN 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD 1 2 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 0 3 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW 4 2 RELAX GRABICE 2017-09-30 15:00 7 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO 1 0 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW 1 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-10-01 15:00 7 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 6 1 ZORZA GRZMIĄCA 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ENERGETYK DYCHÓW 0 7 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
POGOŃ WĘŻYSKA 3 1 SPARTAK BUDACHÓW 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 1 2 KP ŚWIDNICA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA GRZMIĄCA 0 8 FADOM NOWOGRÓD 2017-10-08 14:00 8 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 1 SPARTA MIERKÓW 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
LZS KADO GÓRZYN 8 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-10-08 16:00 8 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
RELAX GRABICE 3 1 CZARNI CZARNOWO 2017-10-08 16:00 8 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 4 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
FADOM NOWOGRÓD 5 0 ENERGETYK DYCHÓW 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 5 0 ZORZA GRZMIĄCA 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTAK BUDACHÓW 2 3 RELAX GRABICE 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
SPARTA MIERKÓW 5 1 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO 1 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 3 2 LZS KADO GÓRZYN 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ENERGETYK DYCHÓW 3 3 KP ŚWIDNICA 2017-10-21 14:00 10 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 3 0 CZARNI CZARNOWO 2017-10-22 12:00 10 2017/2018 J ul. Sportowa 1, Nietków
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 12 0 SPARTAK BUDACHÓW 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 4 4 FADOM NOWOGRÓD 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZORZA GRZMIĄCA 1 4 SPARTA MIERKÓW 2017-10-22 14:00 10 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
LZS KADO GÓRZYN 1 2 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
RELAX GRABICE 11 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 12 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
FADOM NOWOGRÓD 6 0 LZS KADO GÓRZYN 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 2 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
POGOŃ WĘŻYSKA 1 5 RELAX GRABICE 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA MIERKÓW 1 0 ENERGETYK DYCHÓW 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO 2 1 ZORZA GRZMIĄCA 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW 1 7 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
ENERGETYK DYCHÓW 1 2 CZARNI CZARNOWO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD 2 1 KP ŚWIDNICA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
START ZIEL- BRUK PŁOTY 6 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 0 POGOŃ WĘŻYSKA 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
LZS KADO GÓRZYN 0 3 RELAX GRABICE 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 6 SPARTA MIERKÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZORZA GRZMIĄCA 2 11 SPARTAK BUDACHÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
CZARNI CZARNOWO 1 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
KP ŚWIDNICA 1 4 LZS KADO GÓRZYN 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
POGOŃ WĘŻYSKA 1 3 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE 1 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
SPARTA MIERKÓW 5 1 FADOM NOWOGRÓD 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko w Mierkowie (Mierków)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 4 1 ZORZA GRZMIĄCA 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
SPARTAK BUDACHÓW 4 3 ENERGETYK DYCHÓW 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
ENERGETYK DYCHÓW 0 5 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
KP ŚWIDNICA 1 0 CZARNI CZARNOWO 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW 1 2 LZS KADO GÓRZYN 2018-03-24 14:00 15 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
ZORZA GRZMIĄCA 1 6 RELAX GRABICE 2018-03-25 14:00 15 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
START ZIEL- BRUK PŁOTY 1 2 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-03-25 15:00 15 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ WĘŻYSKA 2 2 ZORZA GRZMIĄCA 2018-03-31 13:00 14 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 4 1 ENERGETYK DYCHÓW 2018-03-31 14:00 14 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
CZARNI CZARNOWO 2 0 FADOM NOWOGRÓD 2018-03-31 14:00 14 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
LZS KADO GÓRZYN 1 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-03-31 14:00 14 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
SPARTA MIERKÓW 3 1 KP ŚWIDNICA 2018-03-31 14:00 14 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków )
RELAX GRABICE 3 0 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-03-31 16:00 14 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 0 FADOM NOWOGRÓD 2018-04-07 15:00 16 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
LZS KADO GÓRZYN 6 1 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-04-07 16:00 16 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
CZARNI CZARNOWO 2 4 SPARTA MIERKÓW 2018-04-08 15:00 16 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
POGOŃ WĘŻYSKA 7 1 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-04-08 15:00 16 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTAK BUDACHÓW 5 4 KP ŚWIDNICA 2018-04-08 15:00 16 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 1 ZORZA GRZMIĄCA 2018-04-08 16:00 16 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
RELAX GRABICE 2 2 ENERGETYK DYCHÓW 2018-04-08 16:00 16 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
FADOM NOWOGRÓD 0 3 POGOŃ WĘŻYSKA 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA 2 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW 5 0 SPARTAK BUDACHÓW 2018-04-14 15:00 17 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
ENERGETYK DYCHÓW 1 3 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-04-15 13:00 17 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 0 1 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-04-15 14:00 17 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
CZARNI CZARNOWO 2 6 LZS KADO GÓRZYN 2018-04-15 15:00 17 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 5 3 RELAX GRABICE 2018-04-15 16:00 17 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-04-21 15:00 18 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-04-21 15:00 18 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2018-04-22 15:00 18 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-04-22 16:00 18 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2018-04-22 16:00 18 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
RELAX GRABICE b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-04-22 16:00 18 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-04-22 16:00 18 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA b/d b/d RELAX GRABICE 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-04-28 15:00 19 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-04-29 15:00 19 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-04-29 16:00 19 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-04-29 17:00 19 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-05-01 16:00 14 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-05-03 18:00 15 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-05-05 16:00 20 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2018-05-05 17:00 20 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-05-06 13:00 20 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-05-06 14:00 20 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-05-06 16:00 20 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
RELAX GRABICE b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-05-06 16:00 20 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-05-06 16:00 20 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-05-12 16:00 21 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2018-05-12 16:00 21 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-05-12 16:00 21 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-05-12 16:00 21 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d RELAX GRABICE 2018-05-13 16:00 21 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-05-13 16:00 21 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2018-05-13 17:00 21 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-05-19 15:00 22 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-05-19 16:00 22 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-05-19 16:00 22 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-05-19 17:00 22 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-05-20 14:00 22 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-05-20 16:00 22 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
RELAX GRABICE b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-05-20 16:00 22 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d RELAX GRABICE 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
KP ŚWIDNICA b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2018-05-26 16:00 23 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-05-27 16:00 23 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-05-27 16:00 23 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-05-31 17:00 15 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-06-02 15:00 24 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-06-02 16:00 24 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-06-03 13:00 24 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-06-03 14:00 24 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-06-03 16:00 24 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
RELAX GRABICE b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-06-03 16:00 24 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-06-03 17:00 24 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
KP ŚWIDNICA b/d b/d FADOM NOWOGRÓD 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Świdnica Stadion (Świdnica 1)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d LZS KADO GÓRZYN 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Boisko Gminne Grabice (Gubin 1)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2018-06-10 17:00 25 2017/2018 W Boisko w Mierkowie (Mierków)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d RELAX GRABICE 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Boisko Dychów (Dychów 1)
FADOM NOWOGRÓD b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
LZS KADO GÓRZYN b/d b/d KP ŚWIDNICA 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Stadion w Górzynie (Górzyn 24A)
START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Stadion Miejski (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2018-06-17 17:00 26 2017/2018 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)