Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BTP STAL BRZEG 6 0 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J Brzeg, Sportowa 1
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 0 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 2 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 4 0 MIEDŹ II LEGNICA 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
PIAST ŻMIGRÓD 1 3 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-08-05 17:00 1 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 1 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-08-06 12:00 1 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1 3 KS POLKOWICE 2017-08-06 17:00 1 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
STILON GORZÓW 1 3 BTS REKORD 2017-08-06 17:00 1 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
MIEDŹ II LEGNICA 2 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-08-12 15:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 1 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-08-12 16:00 2 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
BTP STAL BRZEG 2 0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1)
BTS REKORD 0 0 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 0 PIAST ŻMIGRÓD 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3 0 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J "Górnik Zabrze" S.S.A. (Zabrze, Franklina Roosevelta 81)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 0 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0 1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-08-12 17:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
KS POLKOWICE 4 2 STILON GORZÓW 2017-08-12 18:00 2 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 0 MIEDŹ II LEGNICA 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Młyńska 52)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 0 2 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 2 BTS REKORD 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1 2 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
PIAST ŻMIGRÓD 3 0 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
STILON GORZÓW 3 2 BTP STAL BRZEG 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0 2 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 3 1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-08-15 17:00 3 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3 2 KS POLKOWICE 2017-08-15 18:00 3 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3 1 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-08-19 13:00 4 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
BTP STAL BRZEG 1 0 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-08-19 14:00 4 2017/2018 J sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1)
BTS REKORD 1 0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 3 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0 1 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 2 STILON GORZÓW 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 1 MIEDŹ II LEGNICA 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 0 PIAST ŻMIGRÓD 2017-08-19 17:00 4 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
KS POLKOWICE 3 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-08-19 18:00 4 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 6 2 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-08-26 13:00 5 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
MIEDŹ II LEGNICA 2 1 BTS REKORD 2017-08-26 15:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1 2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-08-26 15:00 5 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
STILON GORZÓW 4 2 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-08-26 16:00 5 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0 1 KS POLKOWICE 2017-08-26 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 4 BTP STAL BRZEG 2017-08-26 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
PIAST ŻMIGRÓD 1 0 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-08-26 17:00 5 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3 1 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-08-26 18:00 5 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0 1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-08-27 17:00 5 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 5 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-08-31 18:00 6 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
BTP STAL BRZEG 2 1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-09-02 14:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 1 STILON GORZÓW 2017-09-02 16:00 6 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 3 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-09-02 16:00 6 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LECHIA DZIERŻONIÓW 4 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-09-02 16:00 6 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 2 BTS REKORD 2017-09-02 16:00 6 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 0 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-09-02 16:00 6 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
KS POLKOWICE 2 0 MIEDŹ II LEGNICA 2017-09-02 17:00 6 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0 4 PIAST ŻMIGRÓD 2017-09-09 13:00 7 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
MIEDŹ II LEGNICA 0 1 BTP STAL BRZEG 2017-09-09 15:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1 1 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-09-09 15:00 7 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 1 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-09-09 16:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 0 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-09-09 16:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-09-09 18:00 7 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
STILON GORZÓW 1 1 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-09-10 12:00 7 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
BTS REKORD 1 1 KS POLKOWICE 2017-09-10 14:00 7 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2 2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-09-10 16:00 7 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
PIAST ŻMIGRÓD 1 1 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-09-13 17:00 6 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0 2 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-09-16 12:00 8 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
BTP STAL BRZEG 3 2 BTS REKORD 2017-09-16 14:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0 2 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-09-16 16:00 8 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0 0 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-09-16 16:00 8 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1 1 KS POLKOWICE 2017-09-16 16:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
PIAST ŻMIGRÓD 2 3 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-09-16 16:00 8 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 0 STILON GORZÓW 2017-09-16 16:00 8 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 MIEDŹ II LEGNICA 2017-09-16 16:30 8 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3 0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-09-17 13:00 8 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 5 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-09-23 13:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
STILON GORZÓW 6 3 PIAST ŻMIGRÓD 2017-09-23 16:00 9 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
KS POLKOWICE 3 2 BTP STAL BRZEG 2017-09-23 17:00 9 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 2 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-09-24 12:00 9 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
MIEDŹ II LEGNICA 3 2 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-09-24 13:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-09-30 13:00 10 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2 MIEDŹ II LEGNICA 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2 2 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 0 KS POLKOWICE 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1 0 BTP STAL BRZEG 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
PIAST ŻMIGRÓD 0 1 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-09-30 16:00 10 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1 2 BTS REKORD 2017-10-01 12:00 10 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0 1 STILON GORZÓW 2017-10-01 12:00 10 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
BTS REKORD 1 4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-10-07 13:00 11 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 1 PIAST ŻMIGRÓD 2017-10-07 13:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 3 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-10-07 15:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
BTP STAL BRZEG 3 1 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-10-07 15:00 11 2017/2018 J sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1)
MIEDŹ II LEGNICA 0 2 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-10-07 15:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
STILON GORZÓW 1 2 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-10-07 15:00 11 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
KS POLKOWICE 1 6 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-10-07 16:00 11 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-10-07 17:00 11 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1 1 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-10-08 15:00 11 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3 0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-10-11 15:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1 1 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-10-14 13:00 12 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 1 BTS REKORD 2017-10-14 13:00 12 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 7 2 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-10-14 13:00 12 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 1 KS POLKOWICE 2017-10-14 15:00 12 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 4 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-10-14 15:00 12 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
PIAST ŻMIGRÓD 0 0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-10-14 15:00 12 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 0 MIEDŹ II LEGNICA 2017-10-14 15:00 12 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3 1 BTP STAL BRZEG 2017-10-15 13:00 12 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1 1 STILON GORZÓW 2017-10-15 15:00 12 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
BTS REKORD 1 2 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-10-18 15:00 9 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 0 0 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-10-18 18:00 9 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 0 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-10-21 13:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
BTP STAL BRZEG 5 2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-10-21 15:00 13 2017/2018 J sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1)
BTS REKORD 2 3 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-10-21 15:00 13 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 2 5 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-10-21 15:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
STILON GORZÓW 4 1 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-10-21 15:00 13 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
LECHIA DZIERŻONIÓW 3 0 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-10-21 15:30 13 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
KS POLKOWICE 3 0 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-10-21 16:00 13 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-10-21 17:00 13 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
MIEDŹ II LEGNICA 2 1 PIAST ŻMIGRÓD 2017-10-22 13:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 4 2 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-10-25 15:00 9 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1 3 MIEDŹ II LEGNICA 2017-10-28 12:00 14 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 4 BTP STAL BRZEG 2017-10-28 13:00 14 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0 2 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-10-28 14:00 14 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 3 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-10-28 14:00 14 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
PIAST ŻMIGRÓD 1 3 BTS REKORD 2017-10-28 14:00 14 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
STILON GORZÓW 0 0 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-10-28 14:00 14 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 2 KS POLKOWICE 2017-10-28 14:00 14 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2 0 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-10-29 14:00 14 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
MIEDŹ II LEGNICA 1 1 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-11-04 13:00 15 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-11-04 14:00 15 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
BTP STAL BRZEG 4 2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-11-04 14:00 15 2017/2018 J sztuczna murawa (Brzeg, Sportowa 1)
BTS REKORD 6 2 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-11-04 14:00 15 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 4 STILON GORZÓW 2017-11-04 14:00 15 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-11-04 14:00 15 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
KS POLKOWICE 0 1 PIAST ŻMIGRÓD 2017-11-04 16:00 15 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3 0 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-11-04 17:00 15 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1 2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-11-05 13:00 15 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 0 BTS REKORD 2017-11-11 13:00 16 2017/2018 J MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 0 KS POLKOWICE 2017-11-11 13:00 16 2017/2018 J Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 3 0 MIEDŹ II LEGNICA 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J Stadion Miejski w Zdzieszowicach (Zdzieszowice, Rozwadzka 2)
PIAST ŻMIGRÓD 2 1 BTP STAL BRZEG 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J OSiR Żmigród (Żmigród -)
STILON GORZÓW 4 1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 1 LECHIA DZIERŻONIÓW 2017-11-11 14:00 16 2017/2018 J Stadion TS Gwarek Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 2)
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-11-11 16:00 16 2017/2018 J Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
LECHIA DZIERŻONIÓW 1 2 PIAST ŻMIGRÓD 2017-11-18 13:30 17 2017/2018 J Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
BTS REKORD 1 2 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-11-18 14:00 17 2017/2018 J BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2 1 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-11-18 14:00 17 2017/2018 J PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 5 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2017-11-18 14:00 17 2017/2018 J Stadion Miejski w Głubczycach (Głubczyce, Sportowy 1)
MIEDŹ II LEGNICA 2 1 STILON GORZÓW 2017-11-18 15:00 17 2017/2018 J Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
KS POLKOWICE 2 3 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2017-11-18 16:00 17 2017/2018 J Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0 0 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-11-19 13:00 17 2017/2018 J Stadion Miejski (Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 21)
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3 1 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-11-19 13:00 17 2017/2018 J Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
BTP STAL BRZEG 1 2 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2017-11-19 14:00 17 2017/2018 J Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA b/d b/d KS POLONIA GŁUBCZYCE 2017-11-25 13:00 14 2017/2018 J Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)