Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BŁYSKAWICA LUBINICKO 0 5 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
LECH SULECHÓW 4 2 BIZON WILKOWO 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
MEDYK CIBÓRZ 2 3 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
RAKOVIA RAKÓW 2 3 KLON BABIMOST 2017-08-20 15:00 1 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 5 3 MEWA CIGACICE 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
SPARTA NIETKOWICE 7 0 ISKRA ŁAGÓW 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 1 2 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ISKRA ŁAGÓW 0 4 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
MEWA CIGACICE 3 1 ZENIT ŁUGÓW 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST 1 0 BIZON WILKOWO 2017-08-27 15:00 2 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW 4 2 SPARTA NIETKOWICE 2017-08-27 15:00 2 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 4 0 LECH SULECHÓW 2017-08-27 16:00 2 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BŁĘKITNI TOPORÓW 1 0 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2 2 MEDYK CIBÓRZ 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1
BŁYSKAWICA LUBINICKO 1 2 MEWA CIGACICE 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
BIZON WILKOWO 4 5 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
LECH SULECHÓW 3 4 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
MEDYK CIBÓRZ 1 2 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-09-03 15:00 3 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 4 3 RAKOVIA RAKÓW 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
SPARTA NIETKOWICE 2 3 KLON BABIMOST 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 3 2 ISKRA ŁAGÓW 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ISKRA ŁAGÓW 1 4 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
MEWA CIGACICE 0 5 MEDYK CIBÓRZ 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST 2 5 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-09-10 15:00 4 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW 5 3 ZENIT ŁUGÓW 2017-09-10 15:00 4 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
BŁĘKITNI TOPORÓW 3 3 LECH SULECHÓW 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2 3 BIZON WILKOWO 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SPARTA NIETKOWICE 0 0 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
BIZON WILKOWO 1 5 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁYSKAWICA LUBINICKO 4 1 RAKOVIA RAKÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
MEDYK CIBÓRZ 6 2 ISKRA ŁAGÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
LECH SULECHÓW 3 2 MEWA CIGACICE 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2 2 KLON BABIMOST 2017-09-17 14:00 5 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 5 2 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-09-17 15:00 5 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
ZENIT ŁUGÓW 1 3 SPARTA NIETKOWICE 2017-09-17 16:00 5 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEWA CIGACICE 4 4 BIZON WILKOWO 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 3 1 ZENIT ŁUGÓW 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
RAKOVIA RAKÓW 2 6 MEDYK CIBÓRZ 2017-09-24 15:00 6 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
BŁĘKITNI TOPORÓW 2 2 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
ISKRA ŁAGÓW 4 1 LECH SULECHÓW 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
KLON BABIMOST 1 2 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
SPARTA NIETKOWICE 4 1 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-09-24 16:00 6 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
BIZON WILKOWO 4 0 ISKRA ŁAGÓW 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁYSKAWICA LUBINICKO 1 1 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
MEDYK CIBÓRZ 2 2 SPARTA NIETKOWICE 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
LECH SULECHÓW 5 0 RAKOVIA RAKÓW 2017-09-30 17:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 1 2 MEWA CIGACICE 2017-10-01 13:30 7 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 3 1 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
ZENIT ŁUGÓW 3 3 KLON BABIMOST 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
ISKRA ŁAGÓW 1 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 1 2 MEDYK CIBÓRZ 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
MEWA CIGACICE 1 3 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-10-07 15:00 8 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
KLON BABIMOST 0 1 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW 3 4 BIZON WILKOWO 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
SPARTA NIETKOWICE 0 3 LECH SULECHÓW 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 2 0 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-10-08 15:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
BŁYSKAWICA LUBINICKO 3 2 KLON BABIMOST 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
LECH SULECHÓW 2 0 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
MEDYK CIBÓRZ 1 0 ZENIT ŁUGÓW 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
BIZON WILKOWO 2 3 SPARTA NIETKOWICE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁĘKITNI TOPORÓW 3 2 MEWA CIGACICE 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 4 1 ISKRA ŁAGÓW 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 5 2 RAKOVIA RAKÓW 2017-10-15 15:00 9 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BŁYSKAWICA LUBINICKO 2 2 MEDYK CIBÓRZ 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
ISKRA ŁAGÓW 2 3 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
KLON BABIMOST 5 0 MEWA CIGACICE 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 4 2 BIZON WILKOWO 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
RAKOVIA RAKÓW 4 0 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
SPARTA NIETKOWICE 3 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 4 1 LECH SULECHÓW 2017-10-22 15:00 10 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
MEWA CIGACICE 5 2 ISKRA ŁAGÓW 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
LECH SULECHÓW 1 1 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
BIZON WILKOWO 0 3 ZENIT ŁUGÓW 2017-10-29 13:00 11 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
MEDYK CIBÓRZ 2 3 KLON BABIMOST 2017-10-29 13:00 11 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
BŁĘKITNI TOPORÓW 3 4 RAKOVIA RAKÓW 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 1 2 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BŁYSKAWICA LUBINICKO 2 5 BIZON WILKOWO 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko sportowe (Lubinicko 54)
MEDYK CIBÓRZ 1 0 LECH SULECHÓW 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 1 1 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2017-11-05 13:00 12 2017/2018 J Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1)
KLON BABIMOST 5 2 ISKRA ŁAGÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW 0 1 MEWA CIGACICE 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Rakovia (Raków 19A)
SPARTA NIETKOWICE 2 3 BŁĘKITNI TOPORÓW 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
ZENIT ŁUGÓW 4 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
BIZON WILKOWO 8 2 MEDYK CIBÓRZ 2017-11-11 13:00 13 2017/2018 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 4 0 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2017-11-11 13:00 13 2017/2018 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BŁĘKITNI TOPORÓW 2 1 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J K.S. BŁĘKITNI TOPORÓW (Toporów, Szkolna 11)
ISKRA ŁAGÓW 4 1 RAKOVIA RAKÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1)
MEWA CIGACICE 4 1 SPARTA NIETKOWICE 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1)
LECH SULECHÓW 2 1 KLON BABIMOST 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 1 2 ZENIT ŁUGÓW 2017-11-12 14:00 13 2017/2018 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 3 0 SPARTA NIETKOWICE 2017-11-19 13:30 11 2017/2018 J Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1)