Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BUDOWLANI GOZDNICA 2 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
LZS KS TOMASZOWO 4 0 NYSA PRZEWÓZ 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
PIAST LUBANICE 2 2 CZARNI DRĄGOWINA 2017-08-19 17:00 1 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 1 1 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-08-19 18:00 1 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 0 5 ISKRA MAŁOMICE 2017-08-20 15:00 1 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 1 SPARTA MIODNICA 2017-08-20 17:00 1 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
NYSA PRZEWÓZ 3 5 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-08-26 14:00 2 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
SPARTA MIODNICA 3 2 CZARNI PRZYBYMIERZ 2017-08-26 14:00 2 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
CZARNI JELENIN 1 2 ISKRA MAŁOMICE 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
KWISA TRZEBÓW 5 2 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 1 2 PIAST LUBANICE 2017-08-26 17:00 2 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
CZARNI DRĄGOWINA 0 2 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-08-27 14:00 2 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 3 1 LZS KS TOMASZOWO 2017-08-27 17:00 2 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
CZARNI PRZYBYMIERZ 2 1 CZARNI DRĄGOWINA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 3 0 SPARTA MIODNICA 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
LZS KS TOMASZOWO 2 7 KWISA TRZEBÓW 2017-09-02 16:00 3 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
BUDOWLANI GOZDNICA 3 1 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 3 CZARNI JELENIN 2017-09-02 17:00 3 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PIAST LUBANICE 0 4 NYSA PRZEWÓZ 2017-09-03 16:00 3 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 2 1 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-09-03 17:00 3 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
CZARNI JELENIN 3 1 SPARTA MIODNICA 2017-09-09 14:00 4 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
KWISA TRZEBÓW 2 3 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 2 CZARNI PRZYBYMIERZ 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
NYSA PRZEWÓZ 2 2 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-09-09 16:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 1 2 LZS KS TOMASZOWO 2017-09-09 17:00 4 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
CZARNI DRĄGOWINA 2 3 ISKRA MAŁOMICE 2017-09-10 12:00 4 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2 3 PIAST LUBANICE 2017-09-10 16:00 4 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
BUDOWLANI GOZDNICA 5 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 5 0 NYSA PRZEWÓZ 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 5 0 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
PIAST LUBANICE 0 0 KWISA TRZEBÓW 2017-09-16 16:00 5 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
LZS KS TOMASZOWO 0 3 CZARNI JELENIN 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
SPARTA MIODNICA 2 3 CZARNI DRĄGOWINA 2017-09-16 17:00 5 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 1 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-09-17 17:00 5 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
CZARNI JELENIN 3 3 CZARNI DRĄGOWINA 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
KWISA TRZEBÓW 0 5 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 3 2 SPARTA MIODNICA 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
LZS KS TOMASZOWO 3 0 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2 4 CZARNI PRZYBYMIERZ 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
NYSA PRZEWÓZ 0 7 ISKRA MAŁOMICE 2017-09-23 16:00 6 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 4 3 PIAST LUBANICE 2017-09-23 17:00 6 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
BUDOWLANI GOZDNICA 3 4 CZARNI JELENIN 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 3 3 KWISA TRZEBÓW 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 3 0 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
SPARTA MIODNICA 6 3 NYSA PRZEWÓZ 2017-09-30 16:00 7 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
CZARNI DRĄGOWINA 1 3 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-10-01 14:00 7 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 3 2 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
PIAST LUBANICE 6 1 LZS KS TOMASZOWO 2017-10-01 16:00 7 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
KWISA TRZEBÓW 1 4 ISKRA MAŁOMICE 2017-10-07 14:00 8 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
BUDOWLANI GOZDNICA 3 0 PIAST LUBANICE 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN 5 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
CZARNI PRZYBYMIERZ 5 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
LZS KS TOMASZOWO 0 0 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
NYSA PRZEWÓZ 3 3 CZARNI DRĄGOWINA 2017-10-07 16:00 8 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 6 4 SPARTA MIODNICA 2017-10-08 16:00 8 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
CZARNI PRZYBYMIERZ 2 0 LZS KS TOMASZOWO 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 5 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 3 3 NYSA PRZEWÓZ 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
PIAST LUBANICE 6 1 CZARNI JELENIN 2017-10-14 15:00 9 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
SPARTA MIODNICA 1 3 KWISA TRZEBÓW 2017-10-14 16:00 9 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
CZARNI DRĄGOWINA 4 2 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-10-15 14:00 9 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 0 0 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-10-15 16:00 9 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
BUDOWLANI GOZDNICA 2 0 CZARNI PRZYBYMIERZ 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN 3 3 NYSA PRZEWÓZ 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
KWISA TRZEBÓW 4 0 CZARNI DRĄGOWINA 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
LZS KS TOMASZOWO 0 4 ISKRA MAŁOMICE 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
PIAST LUBANICE 2 3 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-10-21 15:00 10 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 2 SPARTA MIODNICA 2017-10-21 15:30 10 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 1 2 PIAST LUBANICE 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 4 2 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 4 2 KWISA TRZEBÓW 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
NYSA PRZEWÓZ 2 4 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-10-28 14:00 11 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
SPARTA MIODNICA 1 2 LZS KS TOMASZOWO 2017-10-28 15:00 11 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
CZARNI DRĄGOWINA 9 2 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 1 2 CZARNI JELENIN 2017-10-29 14:00 11 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
BUDOWLANI GOZDNICA 5 1 SPARTA MIODNICA 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN 1 3 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Czarni Jelenin (Żagań 69a)
KWISA TRZEBÓW 0 2 NYSA PRZEWÓZ 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PIAST LUBANICE 1 3 ISKRA MAŁOMICE 2017-11-04 14:00 12 2017/2018 J Boisko Lubanice (Lubanice 1)
LZS KS TOMASZOWO 9 2 CZARNI DRĄGOWINA 2017-11-04 14:30 12 2017/2018 J STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 0 0 CZARNI PRZYBYMIERZ 2017-11-05 14:00 12 2017/2018 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
CZARNI DRĄGOWINA 3 3 BUDOWLANI GOZDNICA 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boiski wiejskie (Drągowina, Długa 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 1 2 CZARNI JELENIN 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Przybymierz (Przybymierz 1)
ISKRA MAŁOMICE 2 3 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J ISKRA MAŁOMICE (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 1 LZS KS TOMASZOWO 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 1 2 KWISA TRZEBÓW 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5)
NYSA PRZEWÓZ 2 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11)
SPARTA MIODNICA 0 3 PIAST LUBANICE 2017-11-11 14:00 13 2017/2018 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
KWISA TRZEBÓW 3 2 CZARNI JELENIN 2017-11-18 14:00 1 2017/2018 J Boisko Trzebów (Trzebów 1)