Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
AMATOR BOBROWNIKI 3 0 ZORZA OCHLA 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 0 PIAST CZERWIEŃSK 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN 2 1 ODRA NIETKÓW 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 1 PROMIEŃ ŻARY 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
STAL JASIEŃ 1 3 PIAST IŁOWA 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY 0 4 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-08-12 17:00 1 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
MIESZKO KONOTOP 6 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-08-13 14:00 1 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
SCHNUG CHOCIULE 0 1 ZRYW RZECZYCA 2017-08-13 15:00 1 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
MIESZKO KONOTOP 0 3 SCHNUG CHOCIULE 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 5 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 5 1 AMATOR BOBROWNIKI 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA 0 1 CARINA GUBIN 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 1 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
ZORZA OCHLA 2 1 STAL JASIEŃ 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA 8 2 UNIA KUNICE ŻARY 2017-08-15 17:00 2 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
AMATOR BOBROWNIKI 4 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-08-19 15:00 3 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 0 ZRYW RZECZYCA 2017-08-19 16:00 3 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN 5 1 ZORZA OCHLA 2017-08-19 16:00 3 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
UNIA KUNICE ŻARY 3 3 MIESZKO KONOTOP 2017-08-19 16:00 3 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 8 PIAST IŁOWA 2017-08-19 17:00 3 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
PROMIEŃ ŻARY 1 1 ODRA NIETKÓW 2017-08-19 17:00 3 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SCHNUG CHOCIULE 0 2 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-08-19 17:00 3 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
STAL JASIEŃ 1 3 PIAST CZERWIEŃSK 2017-08-20 17:00 3 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
ZORZA OCHLA 2 5 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-08-26 14:00 4 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 1 5 ODRA NIETKÓW 2017-08-26 16:00 4 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
SCHNUG CHOCIULE 4 2 UNIA KUNICE ŻARY 2017-08-26 16:00 4 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
PIAST CZERWIEŃSK 1 5 CARINA GUBIN 2017-08-26 17:00 4 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 7 1 STAL JASIEŃ 2017-08-26 17:00 4 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
ZRYW RZECZYCA 1 4 AMATOR BOBROWNIKI 2017-08-26 17:00 4 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
MIESZKO KONOTOP 1 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-08-27 16:00 4 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
PIAST IŁOWA 1 1 PROMIEŃ ŻARY 2017-08-27 16:00 4 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
BŁĘKITNI OŁOBOK 3 0 SCHNUG CHOCIULE 2017-09-02 14:00 5 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN 2 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-09-02 14:00 5 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
AMATOR BOBROWNIKI 4 3 MIESZKO KONOTOP 2017-09-02 16:00 5 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 ZORZA OCHLA 2017-09-02 16:30 5 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 2 PIAST CZERWIEŃSK 2017-09-02 17:00 5 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
ODRA NIETKÓW 1 2 PIAST IŁOWA 2017-09-02 17:00 5 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
UNIA KUNICE ŻARY 4 2 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-02 17:00 5 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
STAL JASIEŃ 2 2 ZRYW RZECZYCA 2017-09-03 17:00 5 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
PIAST CZERWIEŃSK 0 2 PROMIEŃ ŻARY 2017-09-08 17:30 6 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA OCHLA 2 3 ODRA NIETKÓW 2017-09-09 14:00 6 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA 2 3 CARINA GUBIN 2017-09-09 14:00 6 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
SCHNUG CHOCIULE 2 3 AMATOR BOBROWNIKI 2017-09-09 15:00 6 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2 5 PIAST IŁOWA 2017-09-09 16:00 6 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 4 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-09-09 17:00 6 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
UNIA KUNICE ŻARY 4 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-09-09 17:00 6 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
MIESZKO KONOTOP 5 0 STAL JASIEŃ 2017-09-10 15:00 6 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA NIETKÓW 2 0 PIAST CZERWIEŃSK 2017-09-16 14:00 7 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
AMATOR BOBROWNIKI 7 4 UNIA KUNICE ŻARY 2017-09-16 15:00 7 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK 4 1 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-16 15:00 7 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN 5 0 MIESZKO KONOTOP 2017-09-16 15:00 7 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 1 ZRYW RZECZYCA 2017-09-16 16:00 7 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
PIAST IŁOWA 3 1 ZORZA OCHLA 2017-09-16 16:00 7 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY 1 1 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-09-16 16:30 7 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
STAL JASIEŃ 0 0 SCHNUG CHOCIULE 2017-09-17 16:00 7 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 1 4 ZORZA OCHLA 2017-09-20 17:30 8 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 3 AMATOR BOBROWNIKI 2017-09-23 15:00 8 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
SCHNUG CHOCIULE 0 5 CARINA GUBIN 2017-09-23 15:00 8 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
PIAST CZERWIEŃSK 0 2 PIAST IŁOWA 2017-09-23 16:00 8 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
UNIA KUNICE ŻARY 3 3 STAL JASIEŃ 2017-09-23 16:00 8 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
ZRYW RZECZYCA 1 4 PROMIEŃ ŻARY 2017-09-23 16:00 8 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2 2 ODRA NIETKÓW 2017-09-23 17:00 8 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
MIESZKO KONOTOP 5 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-09-24 15:00 8 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ZORZA OCHLA 0 0 PIAST CZERWIEŃSK 2017-09-30 14:00 9 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
AMATOR BOBROWNIKI 6 2 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-09-30 15:00 9 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
CARINA GUBIN 4 1 UNIA KUNICE ŻARY 2017-09-30 15:00 9 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
PROMIEŃ ŻARY 4 2 MIESZKO KONOTOP 2017-09-30 15:30 9 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 2 SCHNUG CHOCIULE 2017-09-30 16:00 9 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
ODRA NIETKÓW 2 1 ZRYW RZECZYCA 2017-09-30 16:00 9 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 0 0 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-09-30 16:00 9 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
STAL JASIEŃ 1 3 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-10-01 16:00 9 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
AMATOR BOBROWNIKI 11 3 STAL JASIEŃ 2017-10-07 15:00 10 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 4 CARINA GUBIN 2017-10-07 15:00 10 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 2 PIAST CZERWIEŃSK 2017-10-07 15:00 10 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
UNIA KUNICE ŻARY 1 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-10-07 15:00 10 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
ZRYW RZECZYCA 2 2 PIAST IŁOWA 2017-10-07 15:00 10 2017/2018 J gen. Sikorskiego 25, Świebodzin
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 3 3 ZORZA OCHLA 2017-10-07 16:00 10 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
SCHNUG CHOCIULE 0 1 PROMIEŃ ŻARY 2017-10-08 14:00 10 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
MIESZKO KONOTOP 2 1 ODRA NIETKÓW 2017-10-08 15:00 10 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ZORZA OCHLA 4 0 ZRYW RZECZYCA 2017-10-14 14:00 11 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-10-14 15:00 11 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
ODRA NIETKÓW 2 0 SCHNUG CHOCIULE 2017-10-14 15:00 11 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK 1 2 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-10-14 15:00 11 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA 3 1 MIESZKO KONOTOP 2017-10-14 15:00 11 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY 1 0 UNIA KUNICE ŻARY 2017-10-14 15:30 11 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
CARINA GUBIN 1 0 AMATOR BOBROWNIKI 2017-10-15 15:00 11 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
STAL JASIEŃ 2 2 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-10-15 15:00 11 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2017-10-21 14:00 12 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
SCHNUG CHOCIULE 1 4 PIAST IŁOWA 2017-10-21 14:00 12 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
AMATOR BOBROWNIKI 4 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-10-21 15:00 12 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 1 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-10-21 15:00 12 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
STAL JASIEŃ 0 4 CARINA GUBIN 2017-10-21 15:00 12 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
ZRYW RZECZYCA 2 1 PIAST CZERWIEŃSK 2017-10-21 15:00 12 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
MIESZKO KONOTOP 2 1 ZORZA OCHLA 2017-10-22 14:00 12 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CARINA GUBIN 2 1 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-10-28 14:00 13 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ODRA NIETKÓW 1 3 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-10-28 14:00 13 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 5 1 UNIA KUNICE ŻARY 2017-10-28 14:00 13 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZORZA OCHLA 3 1 SCHNUG CHOCIULE 2017-10-28 14:00 13 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
PIAST CZERWIEŃSK 1 3 MIESZKO KONOTOP 2017-10-28 15:00 13 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 AMATOR BOBROWNIKI 2017-10-28 15:00 13 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 6 1 STAL JASIEŃ 2017-10-28 15:30 13 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 3 1 ZRYW RZECZYCA 2017-10-28 16:00 13 2017/2018 J Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
AMATOR BOBROWNIKI 3 1 ODRA NIETKÓW 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 3 PIAST IŁOWA 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN 3 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2 5 ZRYW RZECZYCA 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J Wschowa ul.Sportowa 5 (Wschowa, Sportowa 5)
SCHNUG CHOCIULE 2 1 PIAST CZERWIEŃSK 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J Stadion wiejski (Chociule 1)
UNIA KUNICE ŻARY 1 1 ZORZA OCHLA 2017-11-04 14:00 14 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
MIESZKO KONOTOP 2 1 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2017-11-05 14:00 14 2017/2018 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
STAL JASIEŃ 0 8 PROMIEŃ ŻARY 2017-11-05 14:00 14 2017/2018 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 1 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 2017-11-11 13:00 15 2017/2018 J boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a)
ODRA NIETKÓW 8 2 STAL JASIEŃ 2017-11-11 13:00 15 2017/2018 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 3 AMATOR BOBROWNIKI 2017-11-11 13:00 15 2017/2018 J (Iłowa, Piaskowa 1a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 5 0 SCHNUG CHOCIULE 2017-11-11 13:00 15 2017/2018 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ZORZA OCHLA 0 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2017-11-11 13:00 15 2017/2018 J Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
PIAST CZERWIEŃSK 7 1 UNIA KUNICE ŻARY 2017-11-11 14:00 15 2017/2018 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZRYW RZECZYCA 4 2 MIESZKO KONOTOP 2017-11-11 14:00 15 2017/2018 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PROMIEŃ ŻARY 1 0 CARINA GUBIN 2017-11-12 13:00 15 2017/2018 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UNIA KUNICE ŻARY 2 1 ZRYW RZECZYCA 2018-03-18 15:00 17 2017/2018 W Zwycięzców 38, Żary
ZORZA OCHLA 1 3 CARINA GUBIN 2018-03-24 14:00 18 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
PIAST CZERWIEŃSK 7 0 STAL JASIEŃ 2018-03-24 15:00 18 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA 2 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-03-24 15:00 18 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZRYW RZECZYCA 4 4 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-03-24 15:00 18 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
ODRA NIETKÓW 2 1 PROMIEŃ ŻARY 2018-03-24 16:00 18 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2 1 AMATOR BOBROWNIKI 2018-03-24 16:00 18 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
MIESZKO KONOTOP 3 0 UNIA KUNICE ŻARY 2018-03-25 14:00 18 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
AMATOR BOBROWNIKI 4 1 ZRYW RZECZYCA 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
CARINA GUBIN 3 0 PIAST CZERWIEŃSK 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 1 ZORZA OCHLA 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
PROMIEŃ ŻARY 4 1 PIAST IŁOWA 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
STAL JASIEŃ 0 2 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY 0 0 SCHNUG CHOCIULE 2018-03-31 14:00 19 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
UNIA KUNICE ŻARY 1 2 ODRA NIETKÓW 2018-04-04 16:00 12 2017/2018 J Boisko Miejskie (Żary 56)
PROMIEŃ ŻARY 1 1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-04-04 17:00 16 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SCHNUG CHOCIULE 2 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-04-07 14:00 20 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
ZORZA OCHLA 1 5 PROMIEŃ ŻARY 2018-04-07 14:00 20 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA 8 1 STAL JASIEŃ 2018-04-07 14:00 20 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PIAST CZERWIEŃSK 1 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-04-07 16:00 20 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA 4 0 ODRA NIETKÓW 2018-04-07 16:00 20 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 1 2 CARINA GUBIN 2018-04-07 17:00 20 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
MIESZKO KONOTOP 3 1 AMATOR BOBROWNIKI 2018-04-08 15:00 20 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-04-11 17:00 17 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2018-04-14 14:00 21 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
AMATOR BOBROWNIKI 6 2 SCHNUG CHOCIULE 2018-04-14 15:00 21 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
CARINA GUBIN 6 1 ZRYW RZECZYCA 2018-04-14 15:00 21 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 7 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-04-14 16:00 21 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
ODRA NIETKÓW 4 0 ZORZA OCHLA 2018-04-14 17:00 21 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY 1 2 PIAST CZERWIEŃSK 2018-04-14 17:00 21 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
STAL JASIEŃ 0 3 MIESZKO KONOTOP 2018-04-15 15:00 21 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 1 3 ODRA NIETKÓW 2018-04-18 17:30 17 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-04-21 15:00 22 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-04-21 16:00 22 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZORZA OCHLA b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-04-21 16:00 22 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-04-21 16:00 22 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI 2018-04-21 16:30 22 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-04-21 17:00 22 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d CARINA GUBIN 2018-04-22 18:00 22 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-04-28 15:00 23 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
CARINA GUBIN b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-04-28 15:00 23 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-04-28 16:00 23 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
ODRA NIETKÓW b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-04-28 17:00 23 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-04-28 17:00 23 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-04-28 17:00 23 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
STAL JASIEŃ b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-04-29 16:00 23 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-05-01 16:00 16 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
ODRA NIETKÓW b/d b/d CARINA GUBIN 2018-05-01 17:00 16 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-05-01 17:00 16 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
ZORZA OCHLA b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI 2018-05-01 17:00 16 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-05-03 15:00 19 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-05-05 16:00 24 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-05-05 16:00 24 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d ZORZA OCHLA 2018-05-05 17:00 24 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-05-05 17:00 24 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d CARINA GUBIN 2018-05-05 17:00 24 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-05-06 15:00 24 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-05-06 17:00 24 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-05-09 17:30 17 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
ZORZA OCHLA b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-05-12 16:00 25 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
CARINA GUBIN b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-05-12 17:00 25 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-05-12 17:00 25 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców )
ODRA NIETKÓW b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-05-12 17:00 25 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-05-12 17:00 25 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-05-12 17:00 25 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
STAL JASIEŃ b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI 2018-05-13 16:00 25 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-05-16 16:30 16 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-05-16 17:30 17 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d CARINA GUBIN 2018-05-19 15:00 26 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-05-19 15:00 26 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-05-19 16:00 26 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-05-19 17:00 26 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Karpińskiego 4)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d ZORZA OCHLA 2018-05-19 17:00 26 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-05-19 17:30 26 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-05-20 16:00 26 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI 2018-05-26 16:00 27 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
CARINA GUBIN b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ODRA NIETKÓW b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZORZA OCHLA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-05-26 17:00 27 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
STAL JASIEŃ b/d b/d ZORZA OCHLA 2018-05-30 17:00 17 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-05-30 18:00 16 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
CARINA GUBIN b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-05-31 17:00 17 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-06-02 15:00 28 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-06-02 15:00 28 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d ZORZA OCHLA 2018-06-02 16:00 28 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
ZRYW RZECZYCA b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-06-02 17:00 28 2017/2018 W ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-06-02 17:30 28 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-06-03 16:00 28 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
STAL JASIEŃ b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2018-06-03 17:00 28 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d CARINA GUBIN 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W boisko Sieniawa Żarska (Żary, Zwycięzców)
ODRA NIETKÓW b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d SCHNUG CHOCIULE 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PIAST IŁOWA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1a)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d STAL JASIEŃ 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W Komleks Turystyczno- Rekreacyjny ARENA (Żagań, Kochanowskiego 6)
ZORZA OCHLA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2018-06-09 16:00 29 2017/2018 W Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1)
AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d PIAST IŁOWA 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d ZORZA OCHLA 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARINA GUBIN b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ZRYW RZECZYCA 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
SCHNUG CHOCIULE b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Stadion wiejski (Chociule 1)
STAL JASIEŃ b/d b/d ODRA NIETKÓW 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK 2018-06-16 15:00 30 2017/2018 W Boisko Miejskie (Żary 56)
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d 24 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d 22 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 CARINA GUBIN b/d b/d 28 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d 30 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 MIESZKO KONOTOP b/d b/d 16 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 SCHNUG CHOCIULE b/d b/d 18 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 STAL JASIEŃ b/d b/d 26 2017/2018 W
KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower 0 3 UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d 20 2017/2018 W
ODRA NIETKÓW 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 19 2017/2018 W
PIAST CZERWIEŃSK 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 25 2017/2018 W
PIAST IŁOWA 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 21 2017/2018 W
PROMIEŃ ŻARY 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 17 2017/2018 W
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 27 2017/2018 W
ZORZA OCHLA 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 23 2017/2018 W
ZRYW RZECZYCA 3 0 KORONA WSCHOWA - drużyna wycofana, walkower b/d b/d 29 2017/2018 W