Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
NAFTA RYBAKI 1 5 SPARTA MIERKÓW 2016-08-15 15:00 1 2016/2017 J Boisko Rybaki (Rybaki 1)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2 1 GKS SIEDLISKO 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
BŁĘKITNI WIERZBNICA 0 2 MKS NOWE MIASTECZKO 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko - Wierzbnica (Wierzbnica .)
BÓBR BOBROWICE 4 1 RELAX GRABICE 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI RUDNO 2 1 ZORZA OCHLA 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
ISKRA JABŁONIEC 0 8 STAL JASIEŃ 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko Jabłoniec (Jabłoniec 1)
KP ŚWIDNICA 0 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Świdnica Stadion (Świdnica 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 7 1 MEWA CIGACICE 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
KS RADOSZYN 2 4 SOKÓŁ ROZŁOGI 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko w Chociulach (Chociule)
LECH SULECHÓW 2 3 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Stadion Miejski (Sulechów 1)
LKP STYPUŁÓW 9 6 ISKRA MAŁOMICE 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Jelenin (Jelenin 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 0 UNIA KUNICE ŻARY 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
ODRA GLIŃSK 2 4 MEDYK CIBÓRZ 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko wiejskie (Glińsk 1)
SPARTA MIODNICA 0 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Sparta Miodnica (Żagań 1)
SPARTA NIETKOWICE 3 0 ODRA NIETKÓW 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
THRASH LIPINY 0 3 POGOŃ PRZYBORÓW 2016-08-17 17:00 1 2016/2017 J ., Lipiny
0 3 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2016-08-24 17:30 1 2016/2017 J Świdnica .
SOKÓŁ ROZŁOGI 2 6 BŁĘKITNI OŁOBOK 2016-08-30 17:00 2 2016/2017 J Sokół Rozłogi (Rozłogi 1)
UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 0 1 PIAST IŁOWA 2016-08-30 17:00 2 2016/2017 J UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 1 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2016-08-30 17:30 2 2016/2017 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2 5 ZRYW RZECZYCA 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 0 DĄB PRZYBYSZÓW 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BÓBR BOBROWICE 1 4 PROMIEŃ ŻARY 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
BUDOWLANI GOZDNICA 2 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI RUDNO 2 4 SANTOS ŚWIEBODZIN 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 0 FORMACJA PORT 2000 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LKP STYPUŁÓW 1 4 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J LKP (Stypułów 88)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 3 CARINA GUBIN 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie 1)
MEDYK CIBÓRZ 6 7 AMATOR BOBROWNIKI 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko Wiejskie (Cibórz 1)
MIESZKO KONOTOP 1 4 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS NOWE MIASTECZKO 3 1 PIAST CZERWIEŃSK 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2 0 BUDOWLANI LUBSKO 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 0 6 ARKA NOWA SÓL 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
SPARTA MIERKÓW 2 1 KORONA WSCHOWA 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko w Mierkowie (Wężyska 162)
SPARTA NIETKOWICE 1 5 TS PRZYLEP 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Boisko Nietkowice (Nietkowice 1)
STAL JASIEŃ 4 2 KORONA KOŻUCHÓW 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 3 7 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2016-08-31 17:00 2 2016/2017 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ZJEDNOCZENI LUBRZA 3 9 PIAST IŁOWA 2016-09-20 16:30 3 2016/2017 J Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1)
AMATOR BOBROWNIKI 3 8 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Boisko Otyń (Otyń .)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 2 CARINA GUBIN 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 1 3 BUDOWLANI GOZDNICA 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS NOWE MIASTECZKO 0 4 ARKA NOWA SÓL 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 1 8 TS PRZYLEP 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
SPARTA MIERKÓW 2 4 BŁĘKITNI OŁOBOK 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Boisko w Mierkowie (Wężyska 162)
STAL JASIEŃ 2 7 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 3 1 SANTOS ŚWIEBODZIN 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZRYW RZECZYCA 2 3 PROMIEŃ ŻARY 2016-09-21 16:30 3 2016/2017 J ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14)
BŁĘKITNI OŁOBOK 4 5 TS PRZYLEP 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 2 PIAST IŁOWA 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA 1 6 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
PIAST KARNIN 0 5 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
PROMIEŃ ŻARY 1 0 ARKA NOWA SÓL 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SKP SŁUBICE 1 4 MEPROZET STARE KUROWO 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2 6 STILON GORZÓW 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 1 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-03-11 14:00 4 2016/2017 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-04-19 16:00 5 2016/2017 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
PROMIEŃ ŻARY 2 4 TS PRZYLEP 2017-04-19 16:00 5 2016/2017 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 3 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-04-19 17:00 5 2016/2017 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
STILON GORZÓW 7 1 MEPROZET STARE KUROWO 2017-04-19 17:30 5 2016/2017 W Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
STILON GORZÓW 3 0 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2017-05-24 17:00 6 2016/2017 W Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
TS PRZYLEP 2 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2017-05-24 17:00 6 2016/2017 W TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)
TS PRZYLEP 1 2 STILON GORZÓW 2017-06-24 17:00 7 2016/2017 W STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)