Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki +- Pkt
u siebie
Pkt
wyjazd
Bramki +-
u siebie
Z
u siebie
R
u siebie
P
u siebie
Bramki +-
wyjazd
Z
wyjazd
R
wyjazd
P
wyjazd
1 ARKA NOWA SÓL 3 0 3 0 0 19:1 0 0 7:0 1 0 0 12:1 2 0 0
2 DĄB PRZYBYSZÓW 3 0 3 0 0 17:0 0 0 0:0 0 0 0 17:0 3 0 0
3 TS MASTERCHEM PRZYLEP 3 0 3 0 0 15:1 0 0 0:0 0 0 0 15:1 3 0 0
4 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 3 0 0 14:1 0 0 3:0 1 0 0 11:1 2 0 0
5 START ZIEL- BRUK PŁOTY 3 0 3 0 0 14:3 0 0 11:3 2 0 0 3:0 1 0 0
6 PROMIEŃ ŻARY 2 0 2 0 0 11:1 0 0 5:0 1 0 0 6:1 1 0 0
7 SPROTAVIA SZPROTAWA 3 0 2 0 1 13:4 0 0 0:0 0 0 0 13:4 2 0 1
8 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 0 2 0 1 13:5 0 0 0:0 0 0 0 13:5 2 0 1
9 KORONA KOŻUCHÓW 3 0 3 0 0 13:5 0 0 0:0 0 0 0 13:5 3 0 0
10 VICTORIA SZCZANIEC 3 0 3 0 0 14:7 0 0 9:3 2 0 0 5:4 1 0 0
11 ŁKS ŁĘKNICA 2 0 1 0 1 12:6 0 0 12:6 1 0 1 0:0 0 0 0
12 GKS SIEDLISKO 2 0 1 0 1 10:5 0 0 10:5 1 0 1 0:0 0 0 0
13 CARINA GUBIN 3 0 2 0 1 8:3 0 0 0:3 0 0 1 8:0 2 0 0
14 FADOM NOWOGRÓD 3 0 2 0 1 12:8 0 0 7:7 1 0 1 5:1 1 0 0
15 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 0 2 0 1 9:5 0 0 0:0 0 0 0 9:5 2 0 1
16 BUDOWLANI II LUBSKO 3 0 3 0 0 9:5 0 0 5:2 2 0 0 4:3 1 0 0
17 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 0 3 0 0 8:4 0 0 5:2 2 0 0 3:2 1 0 0
18 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 0 2 0 1 9:6 0 0 0:0 0 0 0 9:6 2 0 1
19 RELAX GRABICE 2 0 1 0 1 7:5 0 0 4:5 0 0 1 3:0 1 0 0
20 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 0 1 0 1 6:4 0 0 2:4 0 0 1 4:0 1 0 0
21 GARBARNIA LESZNO GÓRNE 2 0 1 0 1 4:3 0 0 4:3 1 0 1 0:0 0 0 0
22 SPARTA GRABIK 2 0 1 0 1 7:7 0 0 7:7 1 0 1 0:0 0 0 0
23 POGOŃ WSCHOWA 2 0 1 0 1 6:6 0 0 6:6 1 0 1 0:0 0 0 0
24 CZARNI PRZYBYMIERZ 2 0 1 0 1 6:6 0 0 2:3 0 0 1 4:3 1 0 0
25 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0:0 0 0 0 0:0 0 0 0
26 BESKID BOŻNÓW 1 0 0 0 1 3:4 0 0 3:4 0 0 1 0:0 0 0 0
27 WKS ŁAZ 1 0 0 0 1 2:3 0 0 2:3 0 0 1 0:0 0 0 0
28 POGOŃ PRZYBORÓW 1 0 0 0 1 2:3 0 0 2:3 0 0 1 0:0 0 0 0
29 PIAST IŁOWA 1 0 0 0 1 2:3 0 0 0:0 0 0 0 2:3 0 0 1
30 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 1 0 0 0 1 2:3 0 0 2:3 0 0 1 0:0 0 0 0
31 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 0 0 0 1 2:3 0 0 0:0 0 0 0 2:3 0 0 1
32 ODRA NIETKÓW 1 0 0 0 1 2:3 0 0 0:0 0 0 0 2:3 0 0 1
33 SOKÓŁ KALSK 1 0 0 0 1 1:2 0 0 1:2 0 0 1 0:0 0 0 0
34 PODKOLEGIUM SĘDZIÓW ZG 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
35 TRAMP-KARP OSIECZNICA 1 0 0 0 1 0:1 0 0 0:1 0 0 1 0:0 0 0 0
36 AVIA SIEDLNICA 1 0 0 0 1 0:1 0 0 0:1 0 0 1 0:0 0 0 0
37 ENERGETYK DYCHÓW 2 0 1 0 1 4:6 0 0 4:6 1 0 1 0:0 0 0 0
38 ZORZA OCHLA 1 0 0 0 1 3:5 0 0 3:5 0 0 1 0:0 0 0 0
39 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 0 0 0 1 2:4 0 0 0:0 0 0 0 2:4 0 0 1
40 STAL JASIEŃ 1 0 0 0 1 1:3 0 0 0:0 0 0 0 1:3 0 0 1
41 BUDOWLANI LUBSKO 1 0 0 0 1 1:3 0 0 0:0 0 0 0 1:3 0 0 1
42 MKS NOWE MIASTECZKO 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:2 0 0 1 0:0 0 0 0
43 KS RADOSZYN 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:2 0 0 1 0:0 0 0 0
44 KLON BABIMOST 3 0 2 0 1 5:8 0 0 0:7 0 0 1 5:1 2 0 0
45 MEWA CIGACICE 2 0 1 0 1 4:7 0 0 2:6 0 0 1 2:1 1 0 0
46 DRZONKOWIANKA GAJAELEKTRO.PL RACULA 2 0 1 0 1 4:7 0 0 1:5 0 0 1 3:2 1 0 0
47 UKS CZARNI ŻAGAŃ 2 0 1 0 1 2:5 0 0 0:0 0 0 0 2:5 1 0 1
48 ZRYW RZECZYCA 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
49 SPARTAK BUDACHÓW 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
50 SPARTA NIETKOWICE 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
51 LZS KADO GÓRZYN 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
52 KWISA TRZEBÓW 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:0 0 0 0 0:3 0 0 1
53 KS LIPNA 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
54 KP ŚWIDNICA 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
55 CARINA II GUBIN 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
56 PIAST CZERWIEŃSK 2 0 1 0 1 6:10 0 0 1:6 0 0 1 5:4 1 0 0
57 PIAST LUBANICE 2 0 1 0 1 4:8 0 0 0:0 0 0 0 4:8 1 0 1
58 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 0 1 0 1 3:7 0 0 0:0 0 0 0 3:7 1 0 1
59 SPARTA MIODNICA 1 0 0 0 1 1:5 0 0 1:5 0 0 1 0:0 0 0 0
60 IKAR ZAWADA 3 0 2 0 1 8:13 0 0 6:4 2 0 0 2:9 0 0 1
61 SCHNUG CHOCIULE 1 0 0 0 1 1:6 0 0 1:6 0 0 1 0:0 0 0 0
62 MEDYK I CIBÓRZ 1 0 0 0 1 1:6 0 0 0:0 0 0 0 1:6 0 0 1
63 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 1 0 0 0 1 1:6 0 0 0:0 0 0 0 1:6 0 0 1
64 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 0 0 0 1 0:5 0 0 0:5 0 0 1 0:0 0 0 0
65 LECH SULECHÓW 1 0 0 0 1 0:5 0 0 0:5 0 0 1 0:0 0 0 0
66 CZARNI CZARNOWO 2 0 1 0 1 2:8 0 0 1:8 0 0 1 1:0 1 0 0
67 MIESZKO KONOTOP 1 0 0 0 1 0:6 0 0 0:0 0 0 0 0:6 0 0 1
68 ISKRA MAŁOMICE 1 0 0 0 1 0:6 0 0 0:6 0 0 1 0:0 0 0 0
69 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 0 0 0 1 0:6 0 0 0:6 0 0 1 0:0 0 0 0
70 BUDOWLANI GOZDNICA 1 0 0 0 1 2:9 0 0 0:0 0 0 0 2:9 0 0 1
71 UNIA KUNICE ŻARY 1 0 0 0 1 1:9 0 0 1:9 0 0 1 0:0 0 0 0
72 BŁĘKITNI OŁOBOK 1 0 0 0 1 0:9 0 0 0:9 0 0 1 0:0 0 0 0

Legenda: Z - Zwycięstwo, R - Remis, P - Porażka