Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki +- Pkt
u siebie
Pkt
wyjazd
Bramki +-
u siebie
Z
u siebie
R
u siebie
P
u siebie
Bramki +-
wyjazd
Z
wyjazd
R
wyjazd
P
wyjazd
1 TS MASTERCHEM PRZYLEP 4 0 4 0 0 15:1 0 0 4:0 1 0 0 11:1 3 0 0
2 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 4 0 4 0 0 17:4 0 0 0:0 0 0 0 17:4 4 0 0
3 KORONA KOŻUCHÓW 3 0 2 0 1 16:7 0 0 0:0 0 0 0 16:7 2 0 1
4 RELAX GRABICE 2 0 1 0 1 11:2 0 0 0:2 0 0 1 11:0 1 0 0
5 PIAST IŁOWA 3 0 2 0 1 10:2 0 0 1:2 0 0 1 9:0 2 0 0
6 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 4 0 3 0 1 12:5 0 0 1:2 0 0 1 11:3 3 0 0
7 TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 2 0 1 11:4 0 0 0:0 0 0 0 11:4 2 0 1
8 MIESZKO KONOTOP 3 0 2 0 1 11:4 0 0 6:3 1 0 1 5:1 1 0 0
9 SPROTAVIA SZPROTAWA 4 0 4 0 0 8:1 0 0 3:0 2 0 0 5:1 2 0 0
10 BUDOWLANI GOZDNICA 2 0 1 0 1 10:4 0 0 2:3 0 0 1 8:1 1 0 0
11 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2 0 1 0 1 11:6 0 0 0:0 0 0 0 11:6 1 0 1
12 ZRYW RZECZYCA 3 0 2 0 1 10:5 0 0 2:5 0 0 1 8:0 2 0 0
13 SPARTA NIETKOWICE 2 0 1 0 1 6:1 0 0 0:1 0 0 1 6:0 1 0 0
14 ARKA NOWA SÓL 2 0 1 0 1 6:3 0 0 0:0 0 0 0 6:3 1 0 1
15 WARTA GORZÓW 2 0 2 0 0 7:5 0 0 0:0 0 0 0 7:5 2 0 0
16 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 3 0 2 0 1 7:5 0 0 4:3 1 0 1 3:2 1 0 0
17 MKS NOWE MIASTECZKO 2 0 1 0 1 6:4 0 0 0:2 0 0 1 6:2 1 0 0
18 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 0 1 0 1 7:6 0 0 0:0 0 0 0 7:6 1 0 1
19 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2 0 1 0 1 7:6 0 0 4:5 0 0 1 3:1 1 0 0
20 AMATOR BOBROWNIKI 3 0 2 0 1 7:6 0 0 5:6 1 0 1 2:0 1 0 0
21 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2 0 1 0 1 5:4 0 0 1:3 0 0 1 4:1 1 0 0
22 PIAST CZERWIEŃSK 2 0 1 0 1 4:3 0 0 0:0 0 0 0 4:3 1 0 1
23 LZS KADO GÓRZYN 2 0 1 0 1 5:5 0 0 5:5 1 0 1 0:0 0 0 0
24 ŁKS ŁĘKNICA 3 0 2 0 1 4:4 0 0 4:4 2 0 1 0:0 0 0 0
25 CARINA GUBIN 2 0 1 0 1 3:3 0 0 1:3 0 0 1 2:0 1 0 0
26 BŁĘKITNI OŁOBOK 3 0 2 0 1 3:3 0 0 2:3 1 0 1 1:0 1 0 0
27 DĄB PRZYBYSZÓW 2 0 1 0 1 2:2 0 0 0:1 0 0 1 2:1 1 0 0
28 BUDOWLANI LUBSKO 2 0 1 0 1 2:2 0 0 0:0 0 0 0 2:2 1 0 1
29 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 2 0 1 0 1 6:7 0 0 2:4 0 0 1 4:3 1 0 0
30 ZORZA OCHLA 2 0 1 0 1 5:6 0 0 0:6 0 0 1 5:0 1 0 0
31 SPARTA MIERKÓW 2 0 1 0 1 4:5 0 0 4:5 1 0 1 0:0 0 0 0
32 LUBUSZANIN DREZDENKO 2 0 1 0 1 3:4 0 0 3:0 1 0 0 0:4 0 0 1
33 KS RADOSZYN 1 0 0 0 1 3:4 0 0 3:4 0 0 1 0:0 0 0 0
34 KP ŚWIDNICA 1 0 0 0 1 3:4 0 0 3:4 0 0 1 0:0 0 0 0
35 MEDYK CIBÓRZ 1 0 0 0 1 2:3 0 0 0:0 0 0 0 2:3 0 0 1
36 ZIELONI DROŻKÓW 1 0 0 0 1 1:2 0 0 1:2 0 0 1 0:0 0 0 0
37 UNIA KUNICE ŻARY 1 0 0 0 1 1:2 0 0 1:2 0 0 1 0:0 0 0 0
38 PROMIEŃ ŻARY 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
39 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 0 0 0 1 1:2 0 0 1:2 0 0 1 0:0 0 0 0
40 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
41 KORONA WSCHOWA 1 0 0 0 1 1:2 0 0 1:2 0 0 1 0:0 0 0 0
42 ISKRA MAŁOMICE 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
43 CZARNI PRZYBYMIERZ 2 0 1 0 1 2:4 0 0 2:4 1 0 1 0:0 0 0 0
44 SPARTAK BUDACHÓW 1 0 0 0 1 1:3 0 0 0:0 0 0 0 1:3 0 0 1
45 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:0 0 0 0 0:2 0 0 1
46 POGOŃ WĘŻYSKA 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:0 0 0 0 0:2 0 0 1
47 LKP STYPUŁÓW 2 0 1 0 1 4:7 0 0 4:7 1 0 1 0:0 0 0 0
48 SOKÓŁ KALSK 1 0 0 0 1 1:4 0 0 1:4 0 0 1 0:0 0 0 0
49 ODRA NIETKÓW 1 0 0 0 1 1:4 0 0 1:4 0 0 1 0:0 0 0 0
50 SCHNUG CHOCIULE 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
51 LECH SULECHÓW 2 0 1 0 1 6:10 0 0 2:7 0 0 1 4:3 1 0 0
52 VICTORIA SZCZANIEC 2 0 1 0 1 3:7 0 0 3:7 1 0 1 0:0 0 0 0
53 CARINA II GUBIN 2 0 1 0 1 2:6 0 0 2:6 1 0 1 0:0 0 0 0
54 ZORZA NOWE ŻABNO 1 0 0 0 1 2:6 0 0 2:6 0 0 1 0:0 0 0 0
55 STAL JASIEŃ 1 0 0 0 1 1:5 0 0 0:0 0 0 0 1:5 0 0 1
56 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 0 0 0 1 1:5 0 0 1:5 0 0 1 0:0 0 0 0
57 GKS SIEDLISKO 1 0 0 0 1 0:4 0 0 0:0 0 0 0 0:4 0 0 1
58 CZARNI DRĄGOWINA 3 0 2 0 1 10:15 0 0 8:14 1 0 1 2:1 1 0 0
59 PODKOLEGIUM SĘDZIÓW ZG 1 0 0 0 1 0:5 0 0 0:5 0 0 1 0:0 0 0 0
60 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1 0 0 0 1 0:5 0 0 0:0 0 0 0 0:5 0 0 1
61 CZARNI BROWAR WITNICA 2 0 1 0 1 4:10 0 0 4:10 1 0 1 0:0 0 0 0
62 ZORZA GRZMIĄCA 1 0 0 0 1 0:6 0 0 0:6 0 0 1 0:0 0 0 0
63 NYSA PRZEWÓZ 1 0 0 0 1 1:8 0 0 1:8 0 0 1 0:0 0 0 0
64 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 0 0 0 1 0:9 0 0 0:9 0 0 1 0:0 0 0 0
65 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 1 0 0 0 1 0:11 0 0 0:11 0 0 1 0:0 0 0 0

Legenda: Z - Zwycięstwo, R - Remis, P - Porażka