Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki +- Pkt
u siebie
Pkt
wyjazd
Bramki +-
u siebie
Z
u siebie
R
u siebie
P
u siebie
Bramki +-
wyjazd
Z
wyjazd
R
wyjazd
P
wyjazd
1 TS PRZYLEP 6 0 5 0 1 25:11 0 0 3:3 1 0 1 22:8 4 0 0
2 STILON GORZÓW 4 0 4 0 0 18:4 0 0 10:1 2 0 0 8:3 2 0 0
3 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 5 0 4 0 1 21:10 0 0 0:0 0 0 0 21:10 4 0 1
4 ARKA NOWA SÓL 3 0 2 0 1 10:1 0 0 0:0 0 0 0 10:1 2 0 1
5 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 4 0 3 0 1 15:7 0 0 4:4 1 0 1 11:3 2 0 0
6 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 0 2 0 1 11:4 0 0 11:4 2 0 1 0:0 0 0 0
7 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 5 0 4 0 1 12:6 0 0 10:6 3 0 1 2:0 1 0 0
8 PIAST IŁOWA 3 0 2 0 1 12:6 0 0 0:0 0 0 0 12:6 2 0 1
9 BŁĘKITNI OŁOBOK 3 0 2 0 1 14:9 0 0 4:5 0 0 1 10:4 2 0 0
10 STAL JASIEŃ 3 0 2 0 1 14:9 0 0 6:9 1 0 1 8:0 1 0 0
11 LUBUSZANIN DREZDENKO 3 0 2 0 1 8:3 0 0 0:0 0 0 0 8:3 2 0 1
12 PROMIEŃ ŻARY 4 0 3 0 1 10:7 0 0 3:4 1 0 1 7:3 2 0 0
13 SPARTA MIERKÓW 3 0 2 0 1 9:6 0 0 4:5 1 0 1 5:1 1 0 0
14 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 2 0 1 12:10 0 0 5:7 1 0 1 7:3 1 0 0
15 ZRYW RZECZYCA 2 0 1 0 1 7:5 0 0 2:3 0 0 1 5:2 1 0 0
16 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2 0 1 0 1 3:1 0 0 0:1 0 0 1 3:0 1 0 0
17 MEDYK CIBÓRZ 2 0 1 0 1 10:9 0 0 6:7 0 0 1 4:2 1 0 0
18 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 0 1 0 1 4:3 0 0 4:3 1 0 1 0:0 0 0 0
19 LKP STYPUŁÓW 2 0 1 0 1 10:10 0 0 10:10 1 0 1 0:0 0 0 0
20 BÓBR BOBROWICE 2 0 1 0 1 5:5 0 0 5:5 1 0 1 0:0 0 0 0
21 CARINA GUBIN 2 0 1 0 1 5:5 0 0 0:0 0 0 0 5:5 1 0 1
22 MKS NOWE MIASTECZKO 3 0 2 0 1 5:5 0 0 3:5 1 0 1 2:0 1 0 0
23 SANTOS ŚWIEBODZIN 2 0 1 0 1 5:5 0 0 0:0 0 0 0 5:5 1 0 1
24 BUDOWLANI GOZDNICA 3 0 2 0 1 6:7 0 0 3:6 1 0 1 3:1 1 0 0
25 CZARNI RUDNO 2 0 1 0 1 4:5 0 0 4:5 1 0 1 0:0 0 0 0
26 SPARTA NIETKOWICE 2 0 1 0 1 4:5 0 0 4:5 1 0 1 0:0 0 0 0
27 LECH SULECHÓW 1 0 0 0 1 2:3 0 0 2:3 0 0 1 0:0 0 0 0
28 GKS SIEDLISKO 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
29 KORONA WSCHOWA 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
30 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
31 ZORZA OCHLA 1 0 0 0 1 1:2 0 0 0:0 0 0 0 1:2 0 0 1
32 SPROTAVIA SZPROTAWA 1 0 0 0 1 0:1 0 0 0:0 0 0 0 0:1 0 0 1
33 SOKÓŁ ROZŁOGI 2 0 1 0 1 6:8 0 0 2:6 0 0 1 4:2 1 0 0
34 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2 0 1 0 1 4:6 0 0 4:6 1 0 1 0:0 0 0 0
35 KORONA KOŻUCHÓW 1 0 0 0 1 2:4 0 0 0:0 0 0 0 2:4 0 0 1
36 KS RADOSZYN 1 0 0 0 1 2:4 0 0 2:4 0 0 1 0:0 0 0 0
37 ODRA GLIŃSK 1 0 0 0 1 2:4 0 0 2:4 0 0 1 0:0 0 0 0
38 PIAST CZERWIEŃSK 1 0 0 0 1 1:3 0 0 0:0 0 0 0 1:3 0 0 1
39 BŁĘKITNI WIERZBNICA 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:2 0 0 1 0:0 0 0 0
40 BUDOWLANI LUBSKO 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:0 0 0 0 0:2 0 0 1
41 KP ŚWIDNICA 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:2 0 0 1 0:0 0 0 0
42 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:0 0 0 0 0:2 0 0 1
43 UNIA KUNICE ŻARY 1 0 0 0 1 0:2 0 0 0:0 0 0 0 0:2 0 0 1
44 ISKRA MAŁOMICE 1 0 0 0 1 6:9 0 0 0:0 0 0 0 6:9 0 0 1
45 MEPROZET STARE KUROWO 2 0 1 0 1 5:8 0 0 0:0 0 0 0 5:8 1 0 1
46 POGOŃ PRZYBORÓW 2 0 1 0 1 3:6 0 0 0:6 0 0 1 3:0 1 0 0
47 MIESZKO KONOTOP 1 0 0 0 1 1:4 0 0 1:4 0 0 1 0:0 0 0 0
48 RELAX GRABICE 1 0 0 0 1 1:4 0 0 0:0 0 0 0 1:4 0 0 1
49 SKP SŁUBICE 1 0 0 0 1 1:4 0 0 1:4 0 0 1 0:0 0 0 0
50 DĄB PRZYBYSZÓW 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:0 0 0 0 0:3 0 0 1
51 FORMACJA PORT 2000 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:0 0 0 0 0:3 0 0 1
52 ODRA NIETKÓW 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:0 0 0 0 0:3 0 0 1
53 SPARTA MIODNICA 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
54 THRASH LIPINY 1 0 0 0 1 0:3 0 0 0:3 0 0 1 0:0 0 0 0
55 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2 0 1 0 1 6:7 0 0 3:7 0 0 1 3:0 1 0 0
56 AMATOR BOBROWNIKI 2 0 1 0 1 10:14 0 0 3:8 0 0 1 7:6 1 0 0
57 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 3 0 2 0 1 6:10 0 0 3:8 1 0 1 3:2 1 0 0
58 NAFTA RYBAKI 1 0 0 0 1 1:5 0 0 1:5 0 0 1 0:0 0 0 0
59 ZJEDNOCZENI LUBRZA 2 0 1 0 1 4:9 0 0 4:9 1 0 1 0:0 0 0 0
60 PIAST KARNIN 1 0 0 0 1 0:5 0 0 0:5 0 0 1 0:0 0 0 0
61 MEWA CIGACICE 1 0 0 0 1 1:7 0 0 0:0 0 0 0 1:7 0 0 1
62 ISKRA JABŁONIEC 1 0 0 0 1 0:8 0 0 0:8 0 0 1 0:0 0 0 0

Legenda: Z - Zwycięstwo, R - Remis, P - Porażka