Klasa A grupa III

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA A GRUPA 3 - ZIELONA GÓRA

RUNDA I - jesień sezon 2013/2014

 

Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013

1

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- NYSA TRZEBIEL

2013-08-15

17:00

   

2

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- RELAX GRABICE

2013-08-15

17:00

   

3

CZARNI JELENIN

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-08-15

17:00

   

4

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- NYSA PRZEWÓZ

2013-08-15

17:00

   

5

STAL JASIEŃ

- TRAPER CHICHY

2013-08-15

17:00

   

6

HAMAR GÓRZYN

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-08-15

17:00

   

7

UNIA KUNICE ŻARY

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-15

17:00

   

8

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-15

17:00

   

 

Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013

9

NYSA TRZEBIEL

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-18

16:00

   

10

BUDOWLANI GOZDNICA

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-08-18

16:00

   

11

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-08-18

16:00

   

12

TRAPER CHICHY

- HAMAR GÓRZYN

2013-08-18

16:00

   

13

NYSA PRZEWÓZ

- STAL JASIEŃ

2013-08-18

16:00

   

14

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-08-18

16:00

   

15

RELAX GRABICE

- CZARNI JELENIN

2013-08-18

16:00

   

16

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-08-18

16:00

   

 

Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

17

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- NYSA TRZEBIEL

2013-08-24

16:00

   

18

CZARNI JELENIN

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-08-24

16:00

   

19

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- RELAX GRABICE

2013-08-24

16:00

   

20

STAL JASIEŃ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-08-24

16:00

   

21

HAMAR GÓRZYN

- NYSA PRZEWÓZ

2013-08-24

16:00

   

22

UNIA KUNICE ŻARY

- TRAPER CHICHY

2013-08-24

16:00

   

23

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-08-24

16:00

   

24

SPARTA MIERKÓW

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-24

16:00

   

 

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

25

NYSA TRZEBIEL

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-31

16:00

   

26

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-31

16:00

   

27

TRAPER CHICHY

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-08-31

16:00

   

28

NYSA PRZEWÓZ

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-08-31

16:00

   

29

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- HAMAR GÓRZYN

2013-08-31

16:00

   

30

RELAX GRABICE

- STAL JASIEŃ

2013-08-31

16:00

   

31

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-08-31

16:00

   

32

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- CZARNI JELENIN

2013-08-31

16:00

   

 

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

33

CZARNI JELENIN

- NYSA TRZEBIEL

2013-09-07

16:00

   

34

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-09-07

16:00

   

35

STAL JASIEŃ

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-09-07

16:00

   

36

HAMAR GÓRZYN

- RELAX GRABICE

2013-09-07

16:00

   

37

UNIA KUNICE ŻARY

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-09-07

16:00

   

38

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- NYSA PRZEWÓZ

2013-09-07

16:00

   

39

SPARTA MIERKÓW

- TRAPER CHICHY

2013-09-07

16:00

   

40

BUDOWLANI GOZDNICA

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-07

16:00

   

 

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

41

NYSA TRZEBIEL

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-14

16:00

   

42

TRAPER CHICHY

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-09-14

16:00

   

43

NYSA PRZEWÓZ

- SPARTA MIERKÓW

2013-09-14

16:00

   

44

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-09-14

16:00

   

45

RELAX GRABICE

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-09-14

16:00

   

46

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- HAMAR GÓRZYN

2013-09-14

16:00

   

47

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- STAL JASIEŃ

2013-09-14

16:00

   

48

CZARNI JELENIN

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-09-14

16:00

   

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

49

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- NYSA TRZEBIEL

2013-09-21

15:00

   

50

STAL JASIEŃ

- CZARNI JELENIN

2013-09-21

15:00

   

51

HAMAR GÓRZYN

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-09-21

15:00

   

52

UNIA KUNICE ŻARY

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-09-21

15:00

   

53

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- RELAX GRABICE

2013-09-21

15:00

   

54

SPARTA MIERKÓW

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-09-21

15:00

   

55

BUDOWLANI GOZDNICA

- NYSA PRZEWÓZ

2013-09-21

15:00

   

56

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- TRAPER CHICHY

2013-09-21

15:00

   

 

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

57

NYSA TRZEBIEL

- TRAPER CHICHY

2013-09-28

15:00

   

58

NYSA PRZEWÓZ

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-28

15:00

   

59

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-09-28

15:00

   

60

RELAX GRABICE

- SPARTA MIERKÓW

2013-09-28

15:00

   

61

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-09-28

15:00

   

62

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-09-28

15:00

   

63

CZARNI JELENIN

- HAMAR GÓRZYN

2013-09-28

15:00

   

64

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- STAL JASIEŃ

2013-09-28

15:00

   

 

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

65

STAL JASIEŃ

- NYSA TRZEBIEL

2013-10-05

15:00

   

66

HAMAR GÓRZYN

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-10-05

15:00

   

67

UNIA KUNICE ŻARY

- CZARNI JELENIN

2013-10-05

15:00

   

68

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-10-05

15:00

   

69

SPARTA MIERKÓW

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-10-05

15:00

   

70

BUDOWLANI GOZDNICA

- RELAX GRABICE

2013-10-05

15:00

   

71

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-05

15:00

   

72

TRAPER CHICHY

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-05

15:00

   

 

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

73

NYSA TRZEBIEL

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-12

14:30

   

74

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- TRAPER CHICHY

2013-10-12

14:30

   

75

RELAX GRABICE

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-10-12

14:30

   

76

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-10-12

14:30

   

77

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- SPARTA MIERKÓW

2013-10-12

14:30

   

78

CZARNI JELENIN

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-10-12

14:30

   

79

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-10-12

14:30

   

80

STAL JASIEŃ

- HAMAR GÓRZYN

2013-10-12

14:30

   

 

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

81

HAMAR GÓRZYN

- NYSA TRZEBIEL

2013-10-19

14:00

   

82

UNIA KUNICE ŻARY

- STAL JASIEŃ

2013-10-19

14:00

   

83

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-10-19

14:00

   

84

SPARTA MIERKÓW

- CZARNI JELENIN

2013-10-19

14:00

   

85

BUDOWLANI GOZDNICA

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-10-19

14:00

   

86

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-10-19

14:00

   

87

TRAPER CHICHY

- RELAX GRABICE

2013-10-19

14:00

   

88

NYSA PRZEWÓZ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-19

14:00

   

 

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

89

NYSA TRZEBIEL

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-26

13:00

   

90

RELAX GRABICE

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-26

13:00

   

91

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- TRAPER CHICHY

2013-10-26

13:00

   

92

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-10-26

13:00

   

93

CZARNI JELENIN

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-10-26

13:00

   

94

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- SPARTA MIERKÓW

2013-10-26

13:00

   

95

STAL JASIEŃ

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-10-26

13:00

   

96

HAMAR GÓRZYN

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-10-26

13:00

   

 

Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013

97

UNIA KUNICE ŻARY

- NYSA TRZEBIEL

2013-11-03

13:00

   

98

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- HAMAR GÓRZYN

2013-11-03

13:00

   

99

SPARTA MIERKÓW

- STAL JASIEŃ

2013-11-03

13:00

   

100

BUDOWLANI GOZDNICA

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-11-03

13:00

   

101

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- CZARNI JELENIN

2013-11-03

13:00

   

102

TRAPER CHICHY

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-11-03

13:00

   

103

NYSA PRZEWÓZ

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-11-03

13:00

   

104

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- RELAX GRABICE

2013-11-03

13:00

   

 

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

105

NYSA TRZEBIEL

- RELAX GRABICE

2013-11-09

13:00

   

106

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-11-09

13:00

   

107

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- NYSA PRZEWÓZ

2013-11-09

13:00

   

108

CZARNI JELENIN

- TRAPER CHICHY

2013-11-09

13:00

   

109

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-11-09

13:00

   

110

STAL JASIEŃ

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-11-09

13:00

   

111

HAMAR GÓRZYN

- SPARTA MIERKÓW

2013-11-09

13:00

   

112

UNIA KUNICE ŻARY

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-11-09

13:00

   

 

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

113

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- NYSA TRZEBIEL

2013-11-16

13:00

114

SPARTA MIERKÓW

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-11-16

13:00

115

BUDOWLANI GOZDNICA

- HAMAR GÓRZYN

2013-11-16

13:00

116

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- STAL JASIEŃ

2013-11-16

13:00

117

TRAPER CHICHY

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-11-16

13:00

118

NYSA PRZEWÓZ

- CZARNI JELENIN

2013-11-16

13:00

119

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-11-16

13:00

120

RELAX GRABICE

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-11-16

13:00

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG.

Za Wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak