Dni Talentu AMO Zielona Góra sezon 2019/2020 - wyniki

AMO - nowe logoW tegorocznych Dniach Talentu wzięło udział ponad 150 dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dziękujemy wszystkim za udział. Przed nami kolejny krok rekrutacji - treningi wprowadzające. Lista zakwalifikowanych w załączniku.

Towarzyski Turniej AMO

lzpn-logo

W dniu 02.02.19 odbył się Towarzyski Turniej AMO w Międzyrzeczu. Turniej dla najmłodszych kategorii Skrzata i Żaka. Udział w Turnieju brało udział ok 80 dzieci. Jeżeli chodzi o aspekty szkoleniowe w kategorii Skrzat dzieci rywalizowały w grach 2x2 i 3x3 z możliwością dużej ilości dryblingów i swobody podejmowania decyzji. Natomiast w kategorii Żak rywalizacja odbywała się w grach 3x3 zgodnie z zasadami gry Funinho. Możliwość podejmowania decyzji oraz skutecznych wyborów w zadaniowej grze. Turniej obfitował w wiele udanych dryblingów i ogromnej ilości zdobytych goli. Co najważniejsze wszyscy uczestnicy grali, nie było przestojów lub rywalizacji, kto jest lepszy. Nadrzędny cel to rozwój indywidualny i radość z gry w piłkę nożną. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji Turnieju. W przyszłości spotkamy się ponownie.

grupowe.jpg

Czytaj więcej...

Koordynatorzy Lubuskich AMO w sztabie trenerskim Jesiennej Akademii Młodych Orłów

W dniach 12 - 16 listopada w Pruszkowie, Trenerzy Koordynatorzy Akademii Młodych Orłów Zielona Góra i Międzyrzecz uczestniczyli w pierwszej edycji Jesiennej Akademii Młodych Orłów (JAMO). Trenerzy Bartosz Siemiński i Radosław Bubniak zostali zaproszeni do sztabu trenerskiego przez trenera kadry Polski U-15 Bartłomieja Zalewskiego. Podczas kilkudniowej konsultacji mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi zawodnikami z kraju - rocznik 2006.

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór AMO Zielona Góra (22 września 2018)

Informujemy, iż nabór dodatkowy do AMO Zielona Góra odbędzie się w dniu 22.09.2018 o godzinie 10.00 na boisku Orlik przy ul. Chopina 18a.

Zapraszamy dzieci z roczników 2013, 2012, 2011, starsze roczniki - grupy są już zamknięte.

Proszę pobrać formularz - Oświadczenie zgody na udział w Dniach Talentu AMO, przyjść z wypełnionym dokumentem.

MY8A1233 01

Formularze rejestracyjne AMO Zielona Góra

Szanowni Państwo,

Prosimy o cierpliwość jeżeli chodzi o Formularze zgłoszeniowe na nowy sezon 2018/2019. Jeżeli nie pojawią się na stronie do wyznaczonego terminu to przesuniemy termin dla państwa.  Cieszymy się, że wszyscy są w gotowości, dlatego prosimy o wysłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzenia udziału plus załączyć aktualne badania lekarskie zawodnika - skan.

Potwierdzenie:
Imię i nazwisko zawodnika oraz kategoria wiekowa, do której został zakwalifikowany.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Zakwalifikowani do AMO Zielona Góra na sezon 2018/2019

amo-logoZakończyła się rekrutacja do AMO Zielona Góra na przyszły sezon. Na podstawie "Dni Talentu" oraz treningów testowych trenerzy wybrali grupę dzieci, które rozpoczną swoje zajęcia  3 września.

Powołanie do Letniej Akademii Młodych Orłów - rocznik 2006

Z przyjemnością informujemy, iż trójka zawodników AMO Zielona Góra otrzymała powołania na Letnią Akademię Młodych Orłów - wstępna selekcja do Reprezentacji Polski U-15.

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Zielona Góra - wyniki

amo-logo

W tegorocznych Dniach Talentu wzięło udział ok. 160 dzieci w wieku od 5 do 10 lat w tym 6 dziewczynek. Konkurencja była ogromna, mieliśmy wiele do wypracowania, aby podjąć decyzje. Dziękujemy wszystkim za udział w Dniach Talentu, tych którzy odpadli zachęcamy do dalszej pracy, wielu osobom zabrakło niewiele. Zapraszamy za rok. Teraz przed nami kolejny krok rekrutacji. Ostateczne listy uczestników AMO Zielona Góra w sezonie 2018/2019 poznamy po treningach wprowadzających, które rozpoczną się już od 18.06.2018. Szczegółowy Harmonogram w planie zajęć.

Lista zakwalifikowanych w załączonym pliku oraz dodatkowe informacje na portalu ŁNP

https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-zielona-gora,100947.html#amo_plan_zajec  

Za nami pierwszy weekend Dni Talentu Akademii Młodych Orłów

To był pracowity weekend dla Akademii Młodych Orłów w Zielonej Górze. W testach wzięło udział ok 100 osób w tym 6 dziewczynek. Przed nami jeszcze jeden weekend Dni Talentu. Zapraszamy do udziału - Przyjdź sprawdź się.

Wychowanek AMO Zielona Góra z Pucharem Prezesa PZPN U-12

Lawrynowicz IgorMiło jest nam chwalić się postępami zawodników, którzy uczestniczyli w projekcie AMO w poprzednich sezonach. W rozegranym Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-12 zwyciężyła drużyna Pogoni Szczecin, której reprezentantem jest zawodnik Igor Ławrynowicz. Igor systematycznie uczęszczał na zajęcia AMO Zielona Góra w sezonach 2015-2016 oraz 2016-2017. Życzymy kolejnych udanych występów na drodze do Reprezentacji Polski.

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW ZIELONA GÓRA POSZUKUJE TRENERA - WOLONTARIUSZA

lzpn-logo

Jeśli jesteś kreatywny, otwarty na nowe wyzwania, chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie szkoleniowe pracując z uzdolnionymi dziećmi w projekcie PZPN, LZPN i Miasta Zielona Góra - Akademii Młodych Orłów AMO w Zielonej Górze poszukuje trenera - wolontariusza. Czekamy na zgłoszenia ambitnych i utalentowanych trenerów.

LAMO_2017.jpg

Czytaj więcej...