Dni Talentu AMO Zielona Góra - wyniki

amo-logo

W tegorocznych Dniach Talentu wzięło udział ok. 160 dzieci w wieku od 5 do 10 lat w tym 6 dziewczynek. Konkurencja była ogromna, mieliśmy wiele do wypracowania, aby podjąć decyzje. Dziękujemy wszystkim za udział w Dniach Talentu, tych którzy odpadli zachęcamy do dalszej pracy, wielu osobom zabrakło niewiele. Zapraszamy za rok. Teraz przed nami kolejny krok rekrutacji. Ostateczne listy uczestników AMO Zielona Góra w sezonie 2018/2019 poznamy po treningach wprowadzających, które rozpoczną się już od 18.06.2018. Szczegółowy Harmonogram w planie zajęć.

Lista zakwalifikowanych w załączonym pliku oraz dodatkowe informacje na portalu ŁNP

https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-zielona-gora,100947.html#amo_plan_zajec  

Za nami pierwszy weekend Dni Talentu Akademii Młodych Orłów

To był pracowity weekend dla Akademii Młodych Orłów w Zielonej Górze. W testach wzięło udział ok 100 osób w tym 6 dziewczynek. Przed nami jeszcze jeden weekend Dni Talentu. Zapraszamy do udziału - Przyjdź sprawdź się.

Wychowanek AMO Zielona Góra z Pucharem Prezesa PZPN U-12

Lawrynowicz IgorMiło jest nam chwalić się postępami zawodników, którzy uczestniczyli w projekcie AMO w poprzednich sezonach. W rozegranym Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-12 zwyciężyła drużyna Pogoni Szczecin, której reprezentantem jest zawodnik Igor Ławrynowicz. Igor systematycznie uczęszczał na zajęcia AMO Zielona Góra w sezonach 2015-2016 oraz 2016-2017. Życzymy kolejnych udanych występów na drodze do Reprezentacji Polski.

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW ZIELONA GÓRA POSZUKUJE TRENERA - WOLONTARIUSZA

lzpn-logo

Jeśli jesteś kreatywny, otwarty na nowe wyzwania, chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie szkoleniowe pracując z uzdolnionymi dziećmi w projekcie PZPN, LZPN i Miasta Zielona Góra - Akademii Młodych Orłów AMO w Zielonej Górze poszukuje trenera - wolontariusza. Czekamy na zgłoszenia ambitnych i utalentowanych trenerów.

LAMO_2017.jpg

Czytaj więcej...

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW - ZIELONA GÓRA

Akademia Młodych Orłów to bezpłatne treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców w wieku od 5 do 10 lat. Aby dołączyć do AMO należy przyjść na Dni Talentu - 06.2018 - boisko Orliku ul. Chopina 18a, Zielona Góra. w trakcie których będą przeprowadzane testy dla potencjalnych uczestników projektu. Najlepsi zostaną zaproszeni na treningi, dlatego nie marnujcie czasu i już teraz sprawdźcie ich harmonogram!

image002

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór AMO Zielona Góra

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na rozpoczęcie przygody z piłką nożną, a przede wszystkim do dobrej zabawy zachęcamy dziewczynki i chłopców z roczników 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007. Zainteresowanych zapraszamy wraz z rodzicami w dniu 01.10.2017 - niedziela. Niezbędne dane, godziny i informacje znajdziecie Państwo na ulotce poniżej.

Ulotka-AMO-2017-10-01

Zakończenie sezonu AMO

Za nami zakończenie sezonu AMO Zielona Góra, głównie żegnaliśmy tych którzy już wyrośli z treningów Akademii Młodych Orłów i miejmy nadzieję, że zobaczymy się na boiskach piłkarskich w latach następnych. Mówimy o roczniku 2006, wypuściliśmy z Akademii dzieci z fundamentami przygotowania specjalnego i ogólnego do wejścia w kategorie Młodzik, życzymy sukcesów chłopcy!!!

Czytaj więcej...

Wyniki Dni Talentu AMO Zielona Góra

W dwa pierwsze weekendy czerwca odbyły się Dni Talentu 2017 do AMO Zielona Góra. We wszystkich kategoriach udział w próbach wzięło ok. 140 dzieci - dziewczynek i chłopców. Młodzi adepci futbolu wykazywali się w próbach sprawnościowych bez piłki i z piłką. Były to Zwroty z piłką, Drybling, Żonglerka, Bieg po zygzaku oraz ocena w grze - małe gry od 2x2, 3x3 do 4x4.

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Zielona Góra 2017

Przed nami kolejne Dni Talentu Akademii Młodych Orłów Zielona Góra! Serdecznie zapraszamy na Orlik przy ul. Chopina w dniach 2-4 czerwca oraz 9-11 czerwca.

DT-2017

Dodatkowy nabór do AMO Zielona Góra - przedszkolaki

amo-logoW załączniku publikujemy pismo dotyczące dodatkowego naboru do grupy Skrzat AMO Zielona Góra.Prosimy o zapoznanie się z nim.

Dodatkowy nabór odbędzie się w Zielonej Górze w dniu 09.04.2017 - od godz. 10:00 - 12:00, proszę przyjść z wypełnionym formularzem - do pobrania ze strony www.ŁączyNasPiłka.pl zakładka Akademia Młodych Orłów.

Dołącz do Akademii Młodych Orłów!! Zostań Trenerem AMO!!

amo-logoAkademia Młodych Orłów - Zielona Góra w związku z rozwojem projektu poszukuje trenera piłki nożnej do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 6 - 10 lat.  Jeśli lubisz pracę z dziećmi, uważasz że jesteś pomysłowy, kreatywny to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Czytaj więcej...