ZAKWALIFIKOWANI DO AMO MIĘDZYRZECZ NA SEZON 2019 / 2020

Zakończony został kolejny etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na najbliższy sezon. W załączeniu znajduje się lista przyjętych zawodników. Aby potwierdzić uczestnictwo w projekcie AMO należy do dnia 8 lipca 2019 roku wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skany następujących dokumentów:

DSC 6269

- informacja o osobie odbierającej dziecko z zajęć AMO;

- regulamin AMO;

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w AMO;

Brak wysłania dokumentów w w/w terminie będzie rozumiane jako rezygnacja.

Pierwszy trening w nowym sezonie odbędzie się 2 września. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie przesłany w najbliższym czasie.

Dodatkowo w piątek 13 września odbędzie się nabór dodatkowy dla wszystkich dzieci, również tych które uczestniczyły już w zakończonej wczoraj rekrutacji. Harmonogram dnia naborowego bliżej września.

Wszelkie informacje związane z AMO Międzyrzecz można znaleźć na portalu Łączy Nas Piłki pod linkiem https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-miedzyrzecz,31220.html lub u trenera koordynatora Radosława Bubniaka pod nr tel 516 139 410 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.