Dodatkowy "Dzień talentu" AMO Międzyrzecz

AMO - nowe logo

Już jutro w piątek 13 września odbędzie się dodatkowa rekrutacja do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki oraz chłopców na boisko orlik przy os. Kasztelańskim 8 w Międzyrzeczu (przy basenie) wg następującego harmonogramu:

- 16.30 - rocznik 2013 - 2014

- 17.30 - rocznik 2011 - 2012

- 18.30 - rocznik 2009 - 2010

Aby przystąpić do dnia talentu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny u trenerów prowadzących.

Dodatkowe informacje można uzyskać u trenera koordynatora Radosława Bubniaka pod nr tel. 516 139 410 / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie łączy nas piłka w zakładce akademia juniora / akademia młodych orłów.

ZAKWALIFIKOWANI DO AMO MIĘDZYRZECZ NA SEZON 2019 / 2020

Zakończony został kolejny etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na najbliższy sezon. W załączeniu znajduje się lista przyjętych zawodników. Aby potwierdzić uczestnictwo w projekcie AMO należy do dnia 8 lipca 2019 roku wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skany następujących dokumentów:

DSC 6269

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Międzyrzecz sezon 2019/2020 - wyniki

AMO - nowe logo

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2019 ? 2020. Kolejny, czyli treningi testowe już w przyszłym tygodniu.

W załączeniu znajduje się lista zakwalifikowanych, daty i godziny treningów. Należy stawić się w obu wyznaczonych terminach na boisku orlik os. Kasztelańskie 8 w Międzyrzeczu, nieobecność bez uprzedniego poinformowania trenera koordynatora jest równoznaczna z rezygnacją z dalszej rekrutacji. Więcej informacji na https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-miedzyrzecz,31220.html

DSC_6264.jpg

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (II etap rekrutacji AMO M-cz.pdf)II etap rekrutacji AMO M-cz.pdf

Koordynatorzy Lubuskich AMO w sztabie trenerskim Jesiennej Akademii Młodych Orłów

W dniach 12 - 16 listopada w Pruszkowie, Trenerzy Koordynatorzy Akademii Młodych Orłów Zielona Góra i Międzyrzecz uczestniczyli w pierwszej edycji Jesiennej Akademii Młodych Orłów (JAMO). Trenerzy Bartosz Siemiński i Radosław Bubniak zostali zaproszeni do sztabu trenerskiego przez trenera kadry Polski U-15 Bartłomieja Zalewskiego. Podczas kilkudniowej konsultacji mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi zawodnikami z kraju - rocznik 2006.

Czytaj więcej...

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW MIĘDZYRZECZ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

amo-logoPełnego pasji, kreatywnego, otwartego na nowe wyzwania, chcącego podwyższać własne kwalifikacje TRENERA zachęcamy do współpracy w Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz.

Dzięki pracy w AMO Międzyrzecz możesz zdobyć doświadczenie szkoleniowe w pracy z dziećmi w wieku 5-11 lat, nabyć wiele niezbędnych umiejętności oraz wzbogacić wiedzę, którą wykorzystasz w dalszej pracy trenerskiej.

Czytaj więcej...

Zakwalifikowani do AMO Międzyrzecz na sezon 2018/2019

Zakończyła się rekrutacja do AMO Międzyrzecz na przyszły sezon. Na podstawie ?Dni Talentu? oraz treningów testowych trenerzy wybrali grupę dzieci, które rozpoczną swoje zajęcia  3 września.

dni talentu

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Międzyrzecz - wyniki

amo-logoW miniony weekend zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2018 / 19. Blisko 130 dzieci zaprezentowało swój potencjał ruchowy oraz umiejętności piłkarskie. Część z nich zostało zaproszonych na drugi etap rekrutacji, czyli treningi testowe.

W załączeniu znajduje się lista zakwalifikowanych wraz z terminami treningów testowych. O ewentualnych absencjach należy poinformować trenera koordynatora pod nr tel.: 516 139 410 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na Dni Talentu AMO Międzyrzecz

Plakat Dni Talentu 2018

Towarzyskie spotkanie młodych Orłów

W sobotę 20 stycznia w Międzyrzeczu odbyło się towarzyskie spotkanie Młodych Orłów z Międzyrzecza i Zielonej Góry. Mimo mroźnej aury na boisku stawiło się blisko 40 zawodników z kategorii Orlik obu akademii. Jak zawsze celem sparingu była weryfikacja postępów w szkoleniu i na podstawie obserwacji zwrócenie baczniejszej uwagi na mankamenty w dalszym procesie treningowym.

 

Czytaj więcej...

"Z podwórka na stadion" Akademia Młodych Orłów Międzyrzecz w finałach wojewódzkich!

Sukcesem dla Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz zakończyły się powiatowe eliminacje do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Młodzi piłkarze zwyciężyli w każdej kategorii chłopców i będą reprezentować powiat międzyrzecki w finałach wojewódzkich, które odbędą się wiosną 2018 roku. Poza zespołami AMO udział w turnieju wzięły drużyny szkół podstawowych z Międzyrzecza, Przytocznej oraz Kaławy. W minionych eliminacjach dziewcząt reprezentacje poszczególnych szkół udział brały jedynie w kategorii U-12. Najlepszą drużyną została SP 2 Międzyrzecz.

Czytaj więcej...

AMO Międzyrzecz docenione przez PZPN

lzpn-logoMiło nam poinformować, że zawodnik kat. U-8 Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu został doceniony przez Polski Związek Piłki Nożnej za postawę FAIR PLAY podczas rozgrywek XVII edycji turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?. Gratulujemy!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (AMO Międzyrzecz.pdf)AMO Międzyrzecz.pdf