Towarzyskie spotkanie młodych Orłów

W sobotę 20 stycznia w Międzyrzeczu odbyło się towarzyskie spotkanie Młodych Orłów z Międzyrzecza i Zielonej Góry. Mimo mroźnej aury na boisku stawiło się blisko 40 zawodników z kategorii Orlik obu akademii. Jak zawsze celem sparingu była weryfikacja postępów w szkoleniu i na podstawie obserwacji zwrócenie baczniejszej uwagi na mankamenty w dalszym procesie treningowym.

 

Czytaj więcej...

"Z podwórka na stadion" Akademia Młodych Orłów Międzyrzecz w finałach wojewódzkich!

Sukcesem dla Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz zakończyły się powiatowe eliminacje do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Młodzi piłkarze zwyciężyli w każdej kategorii chłopców i będą reprezentować powiat międzyrzecki w finałach wojewódzkich, które odbędą się wiosną 2018 roku. Poza zespołami AMO udział w turnieju wzięły drużyny szkół podstawowych z Międzyrzecza, Przytocznej oraz Kaławy. W minionych eliminacjach dziewcząt reprezentacje poszczególnych szkół udział brały jedynie w kategorii U-12. Najlepszą drużyną została SP 2 Międzyrzecz.

Czytaj więcej...

AMO Międzyrzecz docenione przez PZPN

lzpn-logoMiło nam poinformować, że zawodnik kat. U-8 Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu został doceniony przez Polski Związek Piłki Nożnej za postawę FAIR PLAY podczas rozgrywek XVII edycji turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?. Gratulujemy!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (AMO Międzyrzecz.pdf)AMO Międzyrzecz.pdf

Wyniki Dni Talentu AMO Międzyrzecz

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2017/18. Po dwóch testowych weekendach spośród blisko 200 chętnych dzieci urodzonych w latach 2007 - 2013, trenerzy wybrali zawodników, którzy zaproszeni zostaną na "treningi testowe". Będzie to ostatni etap naboru.

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Międzyrzecz 2017

Już tylko dni dzielą nas od kolejnych Dni Talentu Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz! Serdecznie zapraszamy na Orlik przy os. Kasztelańskim w dniach 2-4 czerwca oraz 9-11 czerwca.

PLAKAT-A2 MIEDZYRZECZ-2017

TOWARZYSKI TURNIEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW

W niedzielę 17 maja odbyło się piłkarskie święto w Międzyrzeczu. Mowa o towarzyskim turnieju AMO, który objęty został patronatem Burmistrza Międzyrzecza p. Remigiusza Lorenza. Dlaczego święto? Gdyż w trakcie cztero godzinnych zmagań na sztucznej płycie stadionu miejskiego rywalizowało ponad 170 dzieci! Z zaproszenia trenerów miejscowej AMO skorzystali reprezentanci Akademii Młodych Orłów Zielona Góra i Poznań oraz Lubuskiej Kadry Czeka Zbąszynek ? projektu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, który w naszym województwie funkcjonuje od jesieni.

Czytaj więcej...

Towarzyski sprawdzian Akademii Młodych Orłów

W minioną sobotę 4 marca w pięknej wiosennej pogodzie rozegrany został sparing Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz oraz Zielona Góra. Tym razem uczestnikami byli zawodnicy urodzeni w latach 2006 - 07, czyli kategorii orlik. Na boisku orlik w Międzyrzeczu można było obserwować grę blisko 50 chłopców. Warto zaznaczyć, że jest to kolejne spotkanie w tym sezonie, a takowe są na stałe zapisane w harmonogramie treningowym AMO.

Czytaj więcej...

Kolejny sezon AMO

Ponad 80 dzieci 1 września rozpoczęło edukację w kolejnym - już trzecim - sezonie Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz. Treningi prowadzone są przez kadrę trenerską, która od początku istnienia międzyrzeckiego oddziału uczestniczy w projekcie. Bubniak Radosław, Wójcik Paweł, Dawidowicz Jerzy oraz Koban Dariusz, 2 razy w tygodniu trenują z dziećmi urodzonymi w latach 2011 - 2006 (kat. skrzat - orlik). Zajęcia odbywają się na boisku orlik na os. Kasztelańskim 8 wg stałego harmonogramu, a wszystkie treningi podporządkowane są koncepcji programowej opracowanej przez Departament Szkolenia Grassroots. Program szkolenia dostępny jest na portalu "Łączy Nas piłka", w zakładce akademia juniora / akademia młodych orłów.

Czytaj więcej...

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW MIĘDZYRZECZ - WYNIKI REKRUTACJI

Znamy już skład uczestników Akademii Młodych Orłów w sezonie 2016/2017. Po Dniach Talentu oraz dodatkowych treningach testowych trenerzy wybrali zawodników, którzy pod ich okiem będą podnosić swoje umiejętności w najbliższym sezonie.

pano2

Czytaj więcej...

PIERWSZE WYNIKI NABORU DO AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW MIĘDZYRZECZ

W dniach 3-5 oraz 17-19 czerwca w całej Polsce odbywały się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów. W Międzyrzeczu swoje umiejętności zaprezentowało blisko 170 chłopców oraz dziewczynek urodzonych w latach 2011-2006.

IMG 20160619 131516

Czytaj więcej...

MŁODE ORŁY TOWARZYSKO W MIĘDZYRZECZU

Wczoraj odbyło się kolejne towarzyskie spotkanie dzieci trenujących w Akademii Młodych Orłów. Po raz pierwszy na naturalnej nawierzchni stadionu przy ul. Mikuły 1 w Międzyrzeczu gościły dzieci z AMO Zielona Góra oraz Poznań. Po raz pierwszy również możliwość gier miały dzieci ze wszystkich kategorii, które obejmuje projekt, więc nawet Skrzaty (dzieci z rocznika 2009 - 2010) rozegrały swoje premierowe mecze. Dużo boisk, duża częstotliwość gier zezwoliła dzieciom wielokrotnie cieszyć się z udanie zakończonych akcji.

Czytaj więcej...