Kolejne szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Jako Mobilna Akademia Młodych Orłów w kwietniu kończyliśmy temat "Przeciwdziałania dyskryminacji" i rozpoczęliśmy temat "Intensywności treningowej". Przeprowadziliśmy łącznie 11 szkoleń w których uczestniczyło łącznie 131 trenerów (średnia 11,9). W treningach i grach szkoleniowych udział wzięło 115 orlików oraz 154 młodzików z naszych powiatów. Dodatkowo w szkoleniu dla dziewczynek w Gorzowie udział wzięło 15 zawodniczek.

Na wyróżnienie zasługują szkolenia w Grabiku, Strzelcach Krajeńskich oraz Osiecznicy, gdzie organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły oraz uzyskaliśmy dużą frekwencję trenerów.

Cieszymy się z opinii wielu trenerów, że nasza praca jest dostrzegana ze względu na wartość merytoryczną, którą trenerzy przenoszą do swoich warsztatów w kontekście organizacji własnych zajęć. Dodatkowo szkoleniowcy dostrzegają wielką wartość w II filarze naszej pracy, mianowicie w obserwacji zawodników.
Głęboko wierzymy, że przez wspólną pracę na linii Mobilne AMO - Trenerzy - Zawodnicy jesteśmy w stanie podnieść poziom szkolenia dzieci i młodzieży w naszym województwie.

W miesiącu maju kontynuujemy temat "Intensywności treningowej" oraz rozpoczęliśmy kolejny, tj. "Kreatywność".

Serdecznie zapraszamy wszystkich trenerów oraz osoby związane z piłką nożną po darmową porcję wiedzy.

Do zobaczenia na szkoleniach!