Mobilna Akademia Młodych Orłów wraca do regularnych szkoleń po przerwie wakacyjnej

Jak co roku w okresie letnim Mobilna AMO obserwuje zajęcia treningowe, mecze kontrolne oraz zgrupowania i obozy piłkarskie na terenie województwa. Celem wizyt jest obserwacja i monitorowanie postępów uzdolnionych zawodników i zawodniczek z kat. orlik oraz młodzik, którzy zostaną zaproszeni na szkolenia Mobilnej AMO a najzdolniejsi zostaną wpisani do Informatycznego Systemu Obserwacji Zawodnika.

Od września zaczynamy ponownie pracę z trenerami oraz zawodnikami na naszych szkoleniach. Będziemy 8 razy w miesiącu wizytować miejscowości w naszych powiatach. Oprócz spotkań szkoleniowych, drugą inicjatywą są wizyty edukacyjne, które polegają na obserwacji treningów i rozmowie z Trenerem prowadzącym, aby podnosić jakość prowadzonych zajęć.

Zapraszamy zainteresowane osoby do współpracy! WOJCIECH KOCHANOWSKI (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 501 556 831)

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__wrzesień2021.jpg

Wracają szkolenia Mobilnej AMO

Od 1 września wracają stacjonarne szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Osoby zainteresowane organizacją szkolenia w swojej miejscowości/szkółce, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z tr. Wojciechem Kochanowskim  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 501 556 831).

Szkolenia będą prowadzone 2x w tygodniu, w każdym z powiatów na terenie województwa lubuskiego. Oprócz spotkań szkoleniowych, drugą inicjatywą są wizyty edukacyjne, które polegają na obserwacji treningów i rozmowie z Trenerem prowadzącym, aby podnosić jakość prowadzonych zajęć.

Czytaj więcej...

Praca Mobilnej AMO w czerwcu

W miesiącu maju jako Mobilna Akademia Młodych Orłów byliśmy obecni na wszystkich zgrupowaniach selekcyjnych kadr województwa od U11 do U13. W kolejnym miesiącu również kontynuujemy wsparcie trenerów województwa w selekcji i doborze zawodników.

Przede wszystkim realizujemy obecnie najważniejszy filar działania Mobilnej AMO a więc edukacja trenerów.

Jesteśmy dla Was szkoleniowców dostępni w 3 formach działania:

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_CZERWIEC_2021.png

Czytaj więcej...

Praca Mobilnej AMO w maju

Trenerzy Mobilnej AMO w osobach Tomasza Pawliczaka oraz Wojciecha Kochanowskiego kontynuują webinary online w poniedziałki i środy o godzinie 20:00. W miesiącu maju tematem będzie MENTALNOŚĆ, tak ważna w budowaniu świadomości młodych zawodników.

Czekając na oficjalne możliwości prowadzenia regularnych szkoleń w Waszych powiatach, obecnie Mobilna AMO wizytuje również Kluby i Szkółki w ramach Wizyt Edukacyjnych, podczas których celem jest obserwacja Waszych zajęć treningowych oraz późniejsza ewaluacja tak by maksymalnie pomóc Trenerom w podniesieniu jakości Waszych treningów.

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_maj_2021.jpg

Czytaj więcej...

Harmonogram pracy Mobilnej AMO w marcu 2021

Mobilna AMO w województwie lubuskim kontynuuje szkolenia on-line oraz Wizyty Edukacyjne w Szkółkach Piłkarskich. W marcu szkolenia on-line w temacie KREATYWNOŚĆ będą odbywać się w poniedziałki oraz środy w godzinach wieczornych.

MAMO marzec

Czytaj więcej...

Trenerzy Mobilnej AMO na zgrupowaniu Future PRO U15

lzpn-logoW dniu 03.03.2020 trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów - Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski udali się na cały dzień do Szamotuł. Celem była obserwacja pracy sztabu kadry U15 z trenerem Rafałem Lasockim i Bartłomiejem Zalewskim na czele oraz zawodników tzw. "późnodojrzewających". Są to chłopcy, którzy są mniejsi, słabsi fizycznie od swoich rówieśników.

Czytaj więcej...

Rozwój kluczem do sukcesu

Z każdym miesiącem jeżdżąc po całym województwie lubuskim widzimy pasję i zaangażowanie trenerów, rodziców a przede wszystkim zawodników. Na wielu płaszczyznach współpraca układa się co raz lepiej. Otwartość organizatorów, zaangażowanie i chęć rozmowy lokalnych trenerów to klucz do sukcesu.

Czytaj więcej...

Podsumowanie stycznia w Mobilnej Akademii Młodych Orłów

W miesiącu styczniu odwiedziliśmy 9 miejscowości województwa lubuskiego. Gościliśmy m. in w Brójcach, Kłodawie i Trzcielu - za co serdecznie dziękujemy organizatorom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu zawodników z większości powiatów. Widzimy coraz lepszą pracę i świadomość pracy w Klubach, co przekłada się na wyższe oceny zawodników z kategorii orlik oraz młodzik.

10 lutego z uwagi na ferie zimowe zaczynamy kolejny miesiąc pracy. W tym czasie pokazujemy temat "Fundamenty treningu", który jest bardzo zbieżny ze świeżym projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozmawiamy z trenerami na co zwrócić uwagę w treningu, jakie elementy z punktu pracy trenera są ważne oraz w jaki sposób budować jednostkę treningową.

Podsumowanie grudnia w Mobilnej Akademii Młodych Orłów

W ostatnim miesiącu roku kalendarzowego odbyliśmy 8 szkoleń, w tym jedno gdzie w Lubsku uczestniczyły dziewczynki z powiatu żarskiego. Było to pierwsze szkolenie gdzie w całości udało nam się powołać dziewczynki z jednego powiatu! Wielki podziękowania za wkład i zaangażowanie Klubom MUKS HattTrick Lubsko oraz UKS Promień Żary, gdzie dziewczynki mają komfortowe warunki do treningu a współpraca z tymi Klubami cały czas rozwija się co raz lepiej.

wesołych świąt bożego nardozenia

Czytaj więcej...

100 szkoleń Mobilnej AMO za nami!

W dniu 26.11.2019 mieliśmy swoją niezwykłą rocznicę. W Zielonej Górze przed sporą grupą trenerów zorganizowaliśmy wyjątkowe bo setne szkolenie!

IMG_20191126_162854.jpg

Czytaj więcej...

Lubuscy trenerzy oraz zawodnicy na Jesiennej Akademii Młodych Orłów

amo-logoW dniach 18-24.11.2019 w Pruszkowie 40 najzdolniejszych zawodników w kraju z rocznika 2007 trenuje pod okiem trenerów Narodowych Reprezentacji Polski. Mamy sporo lubuskich akcentów: zawodnicy Kacper Sikorski (UKS Czwórka Kostrzyn) oraz Filip Tokar (TS APF Masterchem Przylep) prezentują swoje możliwości.

W sztabach szkoleniowych mamy koordynatów AMO Gorzów - Artura Andruszczaka, AMO Międzyrzecz - Radosław Bubniak. Dodatkowo na obserwację zajęć przyjechali trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie lubuskim - Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski.

Głęboko wierzymy, że doświadczenie zdobyte w tego typu wydarzeniach przyniesie korzyści w postaci coraz lepszych zawodników oraz trenerów w naszym regionie.

IMG_20191119_173312.jpg