Harmonogram pracy Mobilnej AMO w marcu 2021

Mobilna AMO w województwie lubuskim kontynuuje szkolenia on-line oraz Wizyty Edukacyjne w Szkółkach Piłkarskich. W marcu szkolenia on-line w temacie KREATYWNOŚĆ będą odbywać się w poniedziałki oraz środy w godzinach wieczornych.

MAMO marzec

Czytaj więcej...

Trenerzy Mobilnej AMO na zgrupowaniu Future PRO U15

lzpn-logoW dniu 03.03.2020 trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów - Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski udali się na cały dzień do Szamotuł. Celem była obserwacja pracy sztabu kadry U15 z trenerem Rafałem Lasockim i Bartłomiejem Zalewskim na czele oraz zawodników tzw. "późnodojrzewających". Są to chłopcy, którzy są mniejsi, słabsi fizycznie od swoich rówieśników.

Czytaj więcej...

Rozwój kluczem do sukcesu

Z każdym miesiącem jeżdżąc po całym województwie lubuskim widzimy pasję i zaangażowanie trenerów, rodziców a przede wszystkim zawodników. Na wielu płaszczyznach współpraca układa się co raz lepiej. Otwartość organizatorów, zaangażowanie i chęć rozmowy lokalnych trenerów to klucz do sukcesu.

Czytaj więcej...

Podsumowanie stycznia w Mobilnej Akademii Młodych Orłów

W miesiącu styczniu odwiedziliśmy 9 miejscowości województwa lubuskiego. Gościliśmy m. in w Brójcach, Kłodawie i Trzcielu - za co serdecznie dziękujemy organizatorom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu zawodników z większości powiatów. Widzimy coraz lepszą pracę i świadomość pracy w Klubach, co przekłada się na wyższe oceny zawodników z kategorii orlik oraz młodzik.

10 lutego z uwagi na ferie zimowe zaczynamy kolejny miesiąc pracy. W tym czasie pokazujemy temat "Fundamenty treningu", który jest bardzo zbieżny ze świeżym projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozmawiamy z trenerami na co zwrócić uwagę w treningu, jakie elementy z punktu pracy trenera są ważne oraz w jaki sposób budować jednostkę treningową.

Podsumowanie grudnia w Mobilnej Akademii Młodych Orłów

W ostatnim miesiącu roku kalendarzowego odbyliśmy 8 szkoleń, w tym jedno gdzie w Lubsku uczestniczyły dziewczynki z powiatu żarskiego. Było to pierwsze szkolenie gdzie w całości udało nam się powołać dziewczynki z jednego powiatu! Wielki podziękowania za wkład i zaangażowanie Klubom MUKS HattTrick Lubsko oraz UKS Promień Żary, gdzie dziewczynki mają komfortowe warunki do treningu a współpraca z tymi Klubami cały czas rozwija się co raz lepiej.

wesołych świąt bożego nardozenia

Czytaj więcej...

100 szkoleń Mobilnej AMO za nami!

W dniu 26.11.2019 mieliśmy swoją niezwykłą rocznicę. W Zielonej Górze przed sporą grupą trenerów zorganizowaliśmy wyjątkowe bo setne szkolenie!

IMG_20191126_162854.jpg

Czytaj więcej...

Lubuscy trenerzy oraz zawodnicy na Jesiennej Akademii Młodych Orłów

amo-logoW dniach 18-24.11.2019 w Pruszkowie 40 najzdolniejszych zawodników w kraju z rocznika 2007 trenuje pod okiem trenerów Narodowych Reprezentacji Polski. Mamy sporo lubuskich akcentów: zawodnicy Kacper Sikorski (UKS Czwórka Kostrzyn) oraz Filip Tokar (TS APF Masterchem Przylep) prezentują swoje możliwości.

W sztabach szkoleniowych mamy koordynatów AMO Gorzów - Artura Andruszczaka, AMO Międzyrzecz - Radosław Bubniak. Dodatkowo na obserwację zajęć przyjechali trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie lubuskim - Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski.

Głęboko wierzymy, że doświadczenie zdobyte w tego typu wydarzeniach przyniesie korzyści w postaci coraz lepszych zawodników oraz trenerów w naszym regionie.

IMG_20191119_173312.jpg

III gra selekcyjna Mobilnej Akademii Młodych Orłów za nami

W sobotę 16.11.2019 dzięki uprzejmości MOSiW Międzyrzecz, udało nam się zorganizować kolejną grę selekcyjną na wyróżniających się zawodników i zawodniczek ze szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
W wydarzeniu udział wzięło 42 chłopców oraz 24 dziewczynki w kategorii orlik oraz młodzik. Każdy z uczestników otrzymał gadżet od Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Gra selekcyjna Mobilnej Akademii Młodych Orłów, Międzyrzecz 16.11.2019 r.

lzpn-logoW dniu 16.11.2019 dzięki uprzejmości MOSiW Międzyrzecz, zostanie rozegrana III gra Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Powołania zawodników oraz zawodniczek zostały wysłane po szkoleniach we wrześniu oraz październiku br. Podczas gier będą obecni trenerzy kadr wojewódzkich po to by usprawnić proces selekcji zawodników. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych trenerów do obserwacji. Szczegóły w załącznikach.

Podsumowanie miesiąca października oraz harmonogram szkoleń na listopad 2019 - Mobilna Akademia Młodych Orłów

W miesiącu październiku Mobilna Akademia Młodych Orłów zorganizowała 10 szkoleń, w tym jedno w Czerwieńsku gdzie rywalizowały ze sobą dziewczynki z roczników 2007-2010.

foto do wrzucenia

Czytaj więcej...

Podsumowanie miesiąca września oraz harmonogram szkoleń na październik Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Mobilna Akademia Młodych Orłów w miesiącu wrześniu odwiedziła 12 powiatów naszego województwa. Realizowaliśmy tematy szkoleń pt. "Kreatywność" oraz "Indywidualizacja". W każdym z nich zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Na wyróżnienie zasługuje szkolenie dla dziewczynek w Wojcieszycach gdzie klub Progres Gorzów zapewnił świetne warunki infrastrukturalne. Dodatkowo odwiedzili nas kursanci UEFA B z woj. zachodniopomorskiego.

Bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008. Świetna współpraca z trenerami kadr województwa przyniesie efekty w postaci coraz silniejszych Reprezentacji.

W miesiącu październiku odwiedzimy kolejne powiaty naszego województwa. Zapraszamy wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego po to by czerpać wiedzę oraz zobaczyć jaki poziom prezentują chłopcy i dziewczynki z Waszych powiatów na tle innych zawodników.