Pierwsze szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów za nami!

W dniu 03.12.2018 r. dzięki uprzejmości Gminy Iłowa oraz Dyrektor SP w Iłowej im. Lotników Alianckich, odbyło się pierwsze szkolenie Mobilnego AMO w woj. lubuskim.

Czytaj więcej...

Harmonogram szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. lubuskim

Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich Trenerów, Trenerki, instruktorów oraz animatorów sportu na bezpłatne szkolenia organizowane w województwie lubuskim.

Mobilna-Akademia-Mlodych-Orlow---harmonogram-szkolen1

Czytaj więcej...

Obserwacje halowych turniejów o Puchar Prezesa PZPN

W dniach 24-25.11.2018 Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów obserwowali eliminacje halowego Pucharu Prezesa.

W sobotę w Gorzowie w kategorii U12 trener Wojciech Kochanowski zanotował 25 nazwisk zawodników z północy województwa, z tego 4 graczy dostało wyróżnienie i znajdują się pod ścisłą obserwacją.

Gubin 25.11.2018

Czytaj więcej...

Pracowity weekend trenerów Mobilnej AMO

W dniu 16.11.2018 r. Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów obserwowali oraz aktywnie uczestniczyli w konsultacji selekcyjnej kadry województwa rocznika 2006.

Czytaj więcej...

Mobilna Akademia Młodych Orłów w lubuskim na Akademii Grassroots!

W dniu 13.11.2018 r. w Nowogrodzie Bobrzańskim podczas Akademii Grassroots, trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie lubuskim, Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski przedstawili idee, założenia oraz cele nowego projektu.
Na wstępie trenerzy Mobilnej AMO zostali entuzjastycznie przedstawieni przez przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Nożnej, Przemysława Prętkiewicza.

20181113 102835

Czytaj więcej...

RUSZA MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM!

lzpn-logoW województwie lubuskim startuje Mobilna Akademia Młodych Orłów, za którą odpowiadać będą trenerzy: Tomasz Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski. Prowadzące przez nich zajęcia skierowane są do najlepszych zawodników (chłopców i dziewczynek) w kategoriach: orlik (10-11 lat) i młodzik (12-13 lat). Przynajmniej raz na dwa miesiące Mobilne AMO będzie w każdym powiacie naszego regionu.

Czytaj więcej...