Toyota Zielona Góra oficjalnym partnerem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej!

lzpn-logoMiło nam poinformować, że firma "J. P. J. Auto" Sp. z o.o. Autoryzowana Stacja Dilerska Toyoty w Zielonej Górze przedłużyła umowę z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej. Umowę o współpracy podpisali Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron oraz Prezes Toyota Zielona Góra JPJ Auto Sp. z o.o. Jarosław Paradziński. Toyota Zielona Góra od 2013 r. jest liderem sprzedaży samochodów w woj. lubuskim, a od 2018 roku oficjalnym partnerem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

DSC 0235

DSC 0232

Historia firmy rozpoczęła się w roku 2000, kiedy to TOYOTA MOTOR POLAND autoryzowała obiekty serwisu i sprzedaży na ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze.

Od wiosny 2009r. Toyota działa w dwóch obiektach w Zielonej Górze :

- Salon i Serwis przy ul. Wrocławskiej 65c

- Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przy ul. Jana z Kolna 3.

Głównym przedmiotem działalności Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty Zielona Góra jest handel detaliczny pojazdami marki Toyota oraz częściami i akcesoriami do tych pojazdów.

Stacja prowadzi też sprzedaż aut używanych, prowadzoną pod nazwą "Pewne Auto". Klienci kupując nowe Toyoty poprzednie pojazdy pozostawiają w rozliczeniu, więc każde auto ma książkę serwisowania oraz sprawdzoną historię. W rozliczeniu przyjmujmowane są też auta używane innych marek - każde auto przechodzi stosowny przegląd, zanim zostaną przyjęte do salonu. Każdy klient kupując auto używane, może być pewien, że nie kupuje tzw. "kota w worku", a sprawne auto.

Firma posiada bardzo rozwinięte zaplecze serwisowe, jak na Autoryzowaną Stację Dilerską Toyoty przystało - specjalistyczny sprzęt, narzędzia specjalne i wiele innych urządzeń warsztatowych niezbędnych do wszystkich prac serwisowych. Toyota Zielona Góra świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne nie zapominając też o Toyotach, które nie są tzw. "pierwszej młodości". Zatrudnieni mechanicy przechodzą cykl szkoleń w Akademii Toyoty, które kończą się otrzymaniem certyfikatu. Toyota Zielona Góra posiada też Stację Kontroli Pojazdów.

W ramach podpisanych umów z zakładami ubezpieczeń stacja świadczy usługi w zakresie ubezpieczenia samochodów, jak również prowadzi pełny zakres napraw samochodów powypadkowych. Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych zajmuje się szkodami wszystkich marek, nie tylko Toyoty.