Poznaliśmy laureatów Plebiscytu na najlepszych piłkarzy i trenerów województwa lubuskiego 2018 r. (ZDJĘCIA)

Za nami tradycyjna Gala Piłkarstwa Lubuskiego podsumowująca plebiscyt na najlepszych piłkarzy i trenerów województwa lubuskiego. W tym roku uroczystość odbyła się w Hotelu Kormoran Resort & SPA w Sulęcinie.

51489565 773735972996070 4913068748375588864 n

Nagrody wręczyli:

Robert Skowron - Prezes Lubuskiego ZPN i Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPN,

Zdzisław Czyrka - Wiceprezes Lubuskiego ZPN i członek Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN

Radosłąw Pogorzelec - Wiceprezes Lubuskiego ZPN

Andrzej Graczyk - członek Zarządu Lubuskiego ZPN, Dyrektor Biura 

Bogdan Śnieżek - członek Zarządu Lubuskiego ZPN

Wiesław Kaczmarek - członek Zarządu Lubuskiego ZPN

Jan Suchecki - Delegat meczowy PZPN, Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów, doradca Prezesa Lubuskiego ZPN

Mirosław Kędziora - doradca Prezesa Lubuskiego ZPN

Wojciech Drożdż - członek Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN i trener koordynator Lubuskiego ZPN

oraz zaproszeni goście specjalni:

Andrzej Padewski - Wiceprezes PZPN ds. zagranicznych i Prezes Dolnośląskiego ZPN,

Radosław Michalski - członek Zarządu PZPN i Prezes Pomorskiego ZPN,

Paweł Wojtala - członek Zarządu PZPN i Prezes Wielkopolskiego ZPN,

Krzysztof Malinowski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPN i Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego Pomorskiego ZPN,

i Andrzej Placzyński - Prezes Zarządu Lagardere Sports Poland Sp. z o.o.

1.Wyróżnienie specjalne za wkład w rozwój piłkarstwa lubuskiego:
Wyróżnienie - Liwiusz Sieradzki

2. Najlepsi piłkarze III ligi:
 1.Damian Szałas (Warta Gorzów Wlkp.)
 2.Łukasz Maliszewski (Stilon Gorzów Wlkp.)
 3.Dominik Siwiński (Warta Gorzów Wlkp.)

3. Najlepsi piłkarze IV ligi:
 1. Bramkarz - Wojciech Kaczmarek (Carin Gubin)
 2. Obrońca - Rafał Ostrowski (KS Falubaz Zielona Góra)
 3. Pomocnik - Mateusz Hałambiec (Tęcza Krosno Odrz.)
 4.Napastnik - Przemysław Mycan (KS Falubaz Zielona Góra)

4. Piłkarstwo kobiece (nagrody równorzędne):
 Wyróżnienie - Natalia Poznańska (TKKF Stilon Gorzów Wlkp.)
 Wyróżnienie - Patrycja Ziemba (MUKS 11 Zielona Góra)
 Wyróżnienie - Justyna Wit (MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn n/Odrą)

5. Trener seniorów:
 1. Mateusz Konefał (Warta Gorzów Wlkp.)

6. Trener młodzieży (nagrody równorzędne):
 Wyróżnienie - Piotr Żak (KS Falubaz Zielona Góra)
 Wyróżnienie - Krzysztof Kaczmarczyk (Stilon Gorzów Wlkp. / AMO Gorzów Wlkp.)