Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów - nabór kandydatów

lzpn-logo

Polski Związek Piłki Nożnej od początku 2018 r. rozpoczyna wdrożenie projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów we wszystkich województwach. Założeniem programu jest powołanie w każdym województwie dwuosobowego zespołu trenerów, który w każdym miesiącu będzie prowadził conajmniej 12 wizyt w różnych powiatach. Każda wizyta będzie obejmowała część wykładową oraz zajęcia praktyczne skierowane do trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Ostatnim elementem każdej konsultacji będzie gra selekcyjna służąca obserwacji wyróżniających sie zawodników z danego regionu. 

W każdym województwie zostanie zatrudnionych dwóch trenerów, których praca będzie w pełnym wymiarze godzinowym etatu, natomiast ok. 80% to praca w terenie, a jedynie 20% to praca biurowa.
I trener musi posiadać licencję min. UEFA A.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Mobilne AMO - wymagania.pdf)Mobilne AMO - wymagania.pdf