70-lecie Piasta Czerwieńsk

lzpn-logoKolejny klub Lubuskiego Związku Piłki Nożnej obchodzi w tym roku 70 lecie istnienia. Tym razem Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron wraz z Dyrektorem Biura Andrzejem Graczykiem odwiedzili drużynę Piasta Czerwieńsk. Na ręce Prezesa klubu Waldemara Dwornickiego przekazali pamiątkową paterę Polskiego Związku Piłki Nożnej, statuetkę Lubuskiego ZPN oraz sprzęt sportowy. Odznaczono również najbardziej zasłużonych działaczy.

Czytaj więcej...

Spotkanie z działaczami klubów Podokręgu Nowa Sól

Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron wraz z Dyrektorem Biura Andrzejem Graczykiem i Przewodniczącym Podokręgu Nowa Sól Dariuszem Kawszynem spotkali się z przedstawicielami klubów Podokręgu Nowa Sól.  Zebranie odbyło się w ramach cyklicznych spotkań w Podokręgach, które mają na celu bezpośredni kontakt Prezesa Lubuskiego ZPN z klubami i pomoc w rozwiązaniu ich bieżących problemów. W spotkaniu uczestniczyła również Wójt Gminy Nowa Sól Izabela Bojko.

Czytaj więcej...

Turniej Półfinałowy projektu "From schools to women's league"

W Białymstoku w dniach 16-17.05 odbył się Turniej Półfinałowy projektu "From schools to women's league" drużyn szkolnych dziewczynek. Jest to projekt UEFA skierowany do dziewcząt które docelowo mają uczestniczyć w rozgrywkach piłkarskich. Reprezentantem woj. Lubuskiego była Szkołą Podstawowa nr 11 z Zielonej Góry.

Czytaj więcej...

Zakończenie XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie zakończyła się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Halowych Lubuskie 2017 w piłce siatkowej mężczyzn. W Olimpiadzie wzięły udział drużyny z szesnastu województw w Polsce. Wręczenia medali, statuetek, dyplomów i nagród dokonali: Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Członek Zarządu Lubuskiej Federacji Sportu Robert Skowron, Zastępca Burmistrza Iwona Walczak oraz Koordynator XXIII Olimpiady Stanisław Szablewski.

Czytaj więcej...

Pracowita sobota Prezesa Lubuskiego ZPN

lzpn-logo

Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron odwiedził Krzeszyce, gdzie miejscowa Pogoń mierzyła się z drużyną Zieloni Lubiechnia. Mecz zakończył się remisem 3:3. Prezes Skowron podczas wizyty spotkał się z Prezesami obu klubów.

M__B265.jpg

Spotkanie Honorowego Klubu Seniora Lubuskiego ZPN w Łagowie

lzpn-logo

Już tradycyjnie w maju Lubuski Związek Piłki Nożnej zorganizował spotkanie Członków Honorowego Klubu Seniora LZPN. W tym roku uroczystość odbyła się w Łagowie. W spotkaniu wzięło udział blisko 30 Honorowych Członków Lubuskiego ZPN, a otwarcia dokonali: Prezes LZPN Robert Skowron, Honorowy Prezes LZPN i Honorowy Członek PZPN Stanisław Fąfera, Wiceprezes LZPN Zenon Chmielewski, Dyrektor Biura Andrzej Graczyk oraz Przewodniczący Klubów Seniora LZPN i OZPN Górzów Wlkp. Józef Nieśpiał i Liwiusz Sieradzki.

Czytaj więcej...

Komisja Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN obraduje w Międzyrzeczu

lzpn-logo

W dniach 11-12 maja w Międzyrzeczu odbyło się zebranie Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN. W oficjalnym otwarciu wziął udział Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, a w obradach udział wzięli nasi przedstawiciele: stały członek komisji Wiceprezes Lubuskiego ZPN Zdzisław Czyrka oraz Burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz, Prezes Orła Międzyrzecz Robert Gołębiewski i Dyrektor klubu Henryk Stawasz. 

IMG_1729.jpg

 

Czytaj więcej...

Spotkanie Prezesa Lubuskiego ZPN z drużyną UKS 4 Kostrzyn

lzpn-logo

Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron oraz Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. Piłkarstwa Młodzieżowego Zenon Chmielewski zorganizowali spotkanie z zespołem UKS 4 Kostrzyn n/O, który zajął II miejsce w Ogólnopolskim Finale o Puchar Tymbarku w kat. U-10. W oficjalnej kolacji wzięli udział: Burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt, Prezes UKS 4 Arkadiusz Kozieł, trener prowadzący drużynę Adam Bogdański, członek Zarządu UKS 4 Mariusz Krysiński oraz wszyscy "srebrni" chłopcy, ich rodzice i dziadkowie. Zespół oraz sztab szkoleniowy otrzymali od Prezesa Roberta Skowrona sprzęt sportowy i oryginalną koszulkę Reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego. Życzymy chłopcom z Kostrzyna kariery piłkarskiej takiej jak kapitan Biało-Czerwonych!

grupowe.png

Czytaj więcej...

Zgłoś zespół do rozgrywek piłki nożnej plażowej w sezonie 2017

PZPN zaprasza drużyny seniorów, młodzieżowców oraz kobiet do wzięcia udziału w rozgrywkach I ligi, Pucharu Polski, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polski Kobiet w piłce nożnej plażowej w sezonie 2017.

lzpn-logoTurnieje odbywają się w następujących terminach i miejscach:

Czytaj więcej...

Wyniki Turnieju ZPNS o Puchar Tymbarku

Czytaj więcej...

Praca Biura LZPN w dniu 02.05.2017 r.

zamknieteInformujemy, że 02.05.2017 r Biuro Lubuskiego Związku Piłki Nożnej będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.