Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Żarach

lzpn-logoW sobotę 27.04.2019r o godz. 17.00 na boisku sztucznym przy ul. Zwycięzców odbędzie się 3 turniej Orliczek w ramach rozgrywek o mistrzostwo województwa w tej kategorii wiekowej. Udział w turnieju wezmą następujące zespoły: gospodarz turnieju UKS Promień Żary, HAT TRIK Lubsko, Medyk Cibórz i MUKS Zielona Góra.

Camp Atletico Madryt we Wrocławiu

W dniach 17-19.05.2019 r. we Wrocławiu odbędzie się Atletico de Madrid Camp. Obóz ten będzie nadzorowany przez trenerów z Akademii Piłkarskiej Atletico Madryt, którzy podczas jego trwania przedstawią metody treningowe i ćwiczenia na codzień wykorzystywane w ich Akademii. Na Campie zostaną również przeprowadzone testy piłkarskie, a gracze którzy się tam wyróżnią będą mieli możliwość wyjazdu do Atletico De Madrid Elite Academy w Madrycie (Hiszpania). Koszt uczestnictwa: 590 zł/os.

Więcej informacji na stronie organizatora:  http://www.atleticodemadridcamppoland.pl/ 

0001.jpg

Kartka - wielkanoc

Odszedł Marek Pospieszny

wstazkaZ głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł Marek Pospieszny - były Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp., były członek Zarządu i Prezydium Polskiego Związku Piłki Nożnej, Honorowy Członek Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie składają Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron wraz z członkami Zarządu.

Ceremonia pożegnalna Marka Pospiesznego odbędzie się w czwartek 18 kwietnia o godz. 11. w kaplicy firmy Products przy u. Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Myśliborzu.

Wizyta Prezesa Skowrona na meczu Piast Parkovia Trzebiechów - Cuprum Czciradz

lzpn-logoW miniony weekend Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron wraz ze swoim Doradcą Mirosławem Kędziorą pojawili się na meczu B Klasy Nowa Sól: Piast Parkovia Trzebiechów - Cuprum Czciradz (4:2). Prezes Skowron podczas spotkania odznaczył Złotą Odznaką Honorową Lubuskiego ZPN Wiceprezesa Piasta Antoniego Bajowskiego. 

IMG-20190407-WA0004.jpg

Czytaj więcej...

Wizyta Prezesa Skowrona w Starym Kisielinie

lzpn-logoW miniony weekend Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron pojawił się na meczu klasy A gr. 1 Drzonkowianka Racula - Bizon Wilkowo (4:4). Prezes Skowron spotkał się z Prezesem Drzonkowianki Piotrem Lubinem, skarbnikiem klubu Jackiem Marciniakiem, Prezesem Bizona Wilkowo Józefem Buchet oraz Prezesem SKP Kisielin Zbigniewem Bania.

Resized_20190330_152254_1977.jpeg

 

Czytaj więcej...

Spotkanie ws. rozwoju Turnieju o Puchar Tymbarka

lzpn-logoW czwartek 28 marca w Świebodzinie doszło do spotkania Prezesa Lubuskiego ZPN Roberta Skowrona, Wiceprezesa Zdzisława Czyrki, Wiceprezesa Zenona Chmielewskiego, Trenera Koordynatora Lubuskiego ZPN Wojciecha Drożdża, Koordynatora Kadr Kobiecych Kamila Jaźwińskiego oraz trenerów odpowiedzialnych za Puchar Tymbarku: Dariusza Kurzawy i Adama Bogdańskiego. W zebraniu uczestniczyli również pracownicy PZPN - przedstawiciele Mobilnego AMO: Tomasz Pawliczak i Wojciech Kochanowski oraz Specjalista ds. inicjatyw Grassroots Daniel Sienkiewicz. Wszystkie wymienione osoby weszły w skład nowo powołanego sztabu ws. rozwoju Turnieju o Puchar Tymbarka w woj. lubuskim oraz programu "Piłka dla Wszystkich". Podczas kilkugodzinnej narady omówiono nowe strategiczne zadania i cele w rozwoju obu inicjatyw.

IMG_20190328_182952.jpg

 

Pora wyłonić największe piłkarskie talenty z województwa lubuskiego!

Czas wyłonić piłkarskich mistrzów regionu do lat 8, 10 oraz 12! Blisko 70 drużyn chłopców i dziewczynek ze wszystkich 14 powiatów wystąpi w lubuskich Finałach Wojewódzkich XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia na obiektach OSiR-u przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

ZPnSoPT FW 2019 2

Czytaj więcej...

SMS/LZPN nowy projekt szkolenia piłkarskiego na podstawie programu PZPN

lzpn-logo

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej w Zielonej Górze, zaprasza chętne dzieci do udziału w profesjonalnym szkoleniu piłkarskim. Naszym celem jest utworzenie koedukacyjnych klas sportowych SMS/LZPN o profilu piłka nożna. Zajęcia będą ukierunkowane na rozwój indywidualny z zakresu motoryki, techniki, taktyki indywidualnej oraz aspekty mentalne, na podstawie programu szkolenia piłkarskiego PZPN. Do projektu mogą przystąpić dziewczęta i chłopcy z przynależnością klubową i bez przynależności klubowej. Plan szkolenia będzie dostosowany do zajęć treningowych w klubie sportowym.

53851672_2276135239376746_260817923478650880_n.jpg

Czytaj więcej...

Egzamin kandydatów na sędziów

W minioną niedzielę (24.03) w Sulechowie odbył się wojewódzki egzamin kandydatów na sędziów piłki nożnej. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do grona arbitrów Lubuskiego Kolegium Sędziów dołączyło 31 nowych sędziów.

Czytaj więcej...

Mecz na szczycie w Siedlnicy

lzpn-logoW niedzielę 24 marca odbył się mecz na szczycie zielonogórskiej Klasy A gr III. Avia Siedlnica podejmowała Zorzę Ochla (3:4). Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej spotkał się z Prezesem Avii Siedlnica Zbigniewem Lewandowskim.

img_20190324_150137.jpg