Szkolenia oraz wizyty edukacyjne Mobilnej AMO - luty 2020 r.

W styczniu Mobilna Akademia Młodych Orłów powróciła do pracy po Narodowej Kwarantannie. Odbyliśmy 6 szkoleń online w tematach "Szczegółowość" oraz "Intensywność treningowa". Cieszymy się, że do szkoleń dołącza się duża liczba Trenerów z całej Polski. Naszym celem jest wspólna edukacja dlatego forma dialogu oraz pytań otwartych jest u nas standardem - wszystko po to by uczyć się od siebie nawzajem. W lutym przeprowadzimy aż 8 szkoleń dotyczących Intensywności treningowej:
- jak efektywnie przeprowadzić jednostkę treningową
- praktyczne wskazówki jak zminimalizować czas przerw
- jak skutecznie objaśniać i pokazywać grę/ćwiczenie dla zawodników

Dodatkowo wznowiliśmy tzw. Wizyty Edukacyjne w Klubach i Akademiach. Jest to wsparcie merytoryczne szkółek piłkarskich na bazie obserwacji 2 treningów klubowych przez Trenerów Mobilnej AMO.

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_luty_2021.png

Czytaj więcej...

Szkolenia online Mobilnej AMO - styczeń 2021

Po przerwie świąteczno-noworocznej Mobilna Akademia Młodych Orłów wraca do szkoleń online. Mamy dla Was 4 szkolenia związane z tematyką SZCZEGÓŁOWOŚCI treningu oraz powrócimy do tematu nr 3 - INTENSYWNOŚĆ TRENINGOWA. Czekamy wciąż na zniesienie obostrzeń związanych z pandemią tak byśmy mogli wrócić do wizyt edukacyjnych w Waszych Klubach oraz regularnych szkoleń w Waszych powiatach. Do zobaczenia!

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_styczeń_2021.jpg

Wracają szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów!

Trenerzy Mobilnej AMO - Tomasz Pawliczak Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski z przyjemnością informują, że wraca czas szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Ze względu na pandemię COVID-19 szkolenia były zawieszone od marca br. Aktualnie jest zgoda Departamentu Grassroots PZPN na wznowienie wyjazdów do miejscowości położonych w województwie lubuskim. Obecnie trening pokazowy może odbywać się jedynie na WYBRANEJ GRUPIE TRENINGOWEJ Z JEDNEGO KLUBU.

Jednocześnie przypominamy, że harmonogram oraz lokalizacje mogą ulegać zmianom ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią.

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ_-_PLAKAT_POWER_POINT_PAŹDZIERNIK_2020.jpg

Czytaj więcej...

Trenerzy

Tomasz Pawliczak tel. 607 457 102 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Kochanowski tel. 501 556 831 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkategorie