Praca Mobilnej AMO w kwietniu

Mobilna Akademia Młodych Orłów pomimo obostrzeń kontynuuje swoją pracę w wersji online.
Co tydzień w poniedziałki oraz środy o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich trenerów na prezentację dotyczącą jednego z tematów rozwoju młodych zawodników. Tym razem będzie to INDYWIDUALIZACJA.

Po szkoleniu mamy długą dyskusję ze wszystkimi chętnymi trenerami o tematach z którymi spotykacie się w Waszej codziennej pracy.

Obecnie ze względu na obostrzenia nie mamy możliwości wyjazdów na Wizyty Edukacyjne w Klubach i Szkółkach, jednak zachęcamy również do konsultacji 1x1 z trenerami Mobilnej AMO w sprawie zaplanowania Waszej konkretnej jednostki treningowej dopasowanej pod Wasz mikrocykl oraz pomysł.

Rezerwacje możecie umawiać tutaj -> https://outlook.office365.com/owa/calendar/TomaszPawliczak@hq.pzpn.pl/bookings/

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_KWIECIEŃ_2021.png

Konsultacje planowania jednostki treningowej online dla Klubów Certyfikowanych

Wychodząc naprzeciw kolejnym inicjatywom Polskiego Związku Piłki Nożnej, Lubuski Związek dostał zgodę jako pierwsze województwo w kraju na zorganizowanie konsultacji planowania jednostki treningowej online dla Klubów Certyfikowanych. Celem jest podniesienie jakości poziomu szkolenia oraz przygotowanie jednostki treningowej pod ściśle dopasowane pod pomysł i wizję zainteresowanego Trenera. Szczegóły poniżej.

www.png

Czytaj więcej...

Szkolenia oraz wizyty edukacyjne Mobilnej AMO - luty 2020 r.

W styczniu Mobilna Akademia Młodych Orłów powróciła do pracy po Narodowej Kwarantannie. Odbyliśmy 6 szkoleń online w tematach "Szczegółowość" oraz "Intensywność treningowa". Cieszymy się, że do szkoleń dołącza się duża liczba Trenerów z całej Polski. Naszym celem jest wspólna edukacja dlatego forma dialogu oraz pytań otwartych jest u nas standardem - wszystko po to by uczyć się od siebie nawzajem. W lutym przeprowadzimy aż 8 szkoleń dotyczących Intensywności treningowej:
- jak efektywnie przeprowadzić jednostkę treningową
- praktyczne wskazówki jak zminimalizować czas przerw
- jak skutecznie objaśniać i pokazywać grę/ćwiczenie dla zawodników

Dodatkowo wznowiliśmy tzw. Wizyty Edukacyjne w Klubach i Akademiach. Jest to wsparcie merytoryczne szkółek piłkarskich na bazie obserwacji 2 treningów klubowych przez Trenerów Mobilnej AMO.

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_luty_2021.png

Czytaj więcej...

Szkolenia online Mobilnej AMO - styczeń 2021

Po przerwie świąteczno-noworocznej Mobilna Akademia Młodych Orłów wraca do szkoleń online. Mamy dla Was 4 szkolenia związane z tematyką SZCZEGÓŁOWOŚCI treningu oraz powrócimy do tematu nr 3 - INTENSYWNOŚĆ TRENINGOWA. Czekamy wciąż na zniesienie obostrzeń związanych z pandemią tak byśmy mogli wrócić do wizyt edukacyjnych w Waszych Klubach oraz regularnych szkoleń w Waszych powiatach. Do zobaczenia!

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ__PLAKAT_POWER_POINT_styczeń_2021.jpg

Wracają szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów!

Trenerzy Mobilnej AMO - Tomasz Pawliczak Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski z przyjemnością informują, że wraca czas szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Ze względu na pandemię COVID-19 szkolenia były zawieszone od marca br. Aktualnie jest zgoda Departamentu Grassroots PZPN na wznowienie wyjazdów do miejscowości położonych w województwie lubuskim. Obecnie trening pokazowy może odbywać się jedynie na WYBRANEJ GRUPIE TRENINGOWEJ Z JEDNEGO KLUBU.

Jednocześnie przypominamy, że harmonogram oraz lokalizacje mogą ulegać zmianom ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią.

HARMONOGRAM_SZKOLEŃ_-_PLAKAT_POWER_POINT_PAŹDZIERNIK_2020.jpg

Czytaj więcej...

Trenerzy

Tomasz Pawliczak tel. 607 457 102 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Kochanowski tel. 501 556 831 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkategorie