Nabór do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących I Sportowych w Zielonej górze ogłaszają nabór chłopców rocznika 2000 do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży na rok szkolny 2013/2014

 

Zakwalifikowanym do G.O.S.S.M zapewnia się:

- naukę w Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze
- uczniom zamiejscowym zakwaterowanie i wyżywienie w internacie
- wykwalifikowaną kadrę trenerską
- opiekę medyczną .
- odpowiednią bazę szkoleniową
- zajęcia treningowe zintegrowane z planem dydaktycznym w szkole
- sprzęt treningowy i meczowy
- zgrupowania szkoleniowe w okresie ferii zimowych i wakacji

TESTY I SPRAWDZIANY:

- odbędą się w dniu 28.03.2013 r. na stadionie MOSiR w Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej/ zainteresowanych zapraszamy dn. 28.03.2013 r. o godzinie 9.30 wraz ze sprzętem sportowym (buty na boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz obuwie do biegania na bieżni lekkoatletycznej)

KRYTERIA NABORU:

- dobry stan zdrowia ( na testach  posiadać oświadczenie lekarskie bądź pisemne  oświadczenie rodziców zawierające zgodę na wzięcie udziału w testach sprawnościowych)
- dobre wyniki w nauce
- zaliczenie testów sprawności ogólnej (Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej ? bieg na 50m, skok w dal z miejsca, bieg na 1000m, bieg 4x10m, uginanie rąk w zwisie na drążku, pomiar siły przy pomocy dynamometru, skłon tułowia z ławki do pomiaru gibkości, skłon tułowia z pozycji leżąc przez 30 sek. tzw.?brzuszki?)
- zaliczenie testów sprawności piłkarskiej (małe gry, tzw.?dziadki?, slalom z piłką na czas, żonglerka prawa i lewą noga przez 30 sek., żonglerka w cyklu noga głowa przez 30 sek.)
- ocena umiejętności piłkarskich w grach szkolnych

ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES:

Lubuski Związek Piłki Nożnej
ul. Ptasia 2A, 65-514 Zielona Góra
tel/fax 68 452 82 00, 452 82 01

bądź najlepiej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu prosimy o podanie:
-imię nazwisko, adres, telefon, klub sportowy, pozycja na boisku, średnia ocen w szkole za I semestr /

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 607 420 265 lub 608 489 796 oraz na stronie internetowej www.lubuskizpn.pl w zakładce Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży.